Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(July @ 2008 01 31, 22:19)
O vat man kaip nepatyrusiai idomu, gal gali atsakyti, nes matau tris vaikucius turi thumbup.gif 
Kur tas pienas po to dingsta, juk jo ten prisigamine, ar issivaiksto, ar taip ir lieka krutineje? doh.gif
Ar nepasidaro krutines skirtingo dydzio visiskai baigus maitinti? unsure.gif
Nu gal kvaili klausimai, ale idomu blush2.gif


visai nekvaili klausimai, man irgi visa tai labai idomu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(July @ 2008 01 31, 21:19)
Kur tas pienas po to dingsta, juk jo ten prisigamine, ar issivaiksto, ar taip ir lieka krutineje? doh.gif
Ar nepasidaro krutines skirtingo dydzio visiskai baigus maitinti? unsure.gif

Issivaiksto.
Jei iki gimdymo buvo vienodos, tai ir lieka vienodos. o apskritai krutines dydis bent man siek tiek sumazejo (lyginant su dydziu, buvusiu pries nestuma).
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 02 01, 00:22)
Issivaiksto.
Jei iki gimdymo buvo vienodos, tai ir lieka vienodos. o apskritai krutines dydis bent man siek tiek sumazejo (lyginant su dydziu, buvusiu pries nestuma).

as irgi sutinku, kad issivaiksto. Krutine po visu triju maitinimo mazeja ir mazeja verysad.gif , bet ir svoris mazeja biggrin.gif. O truputi pieno krutineje dar bus turbut apie metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3 sunu mama: 01 vasario 2008 - 00:16
noriu nutraukt maitinima krutimi tik nezinau kaip nes mazoji neima i buna jokio buteliuko nei poduko patarkit kaip isiulyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 02 02, 11:35)
noriu nutraukt maitinima krutimi tik nezinau kaip nes mazoji neima i buna jokio buteliuko nei poduko patarkit kaip isiulyti  g.gif

Kaip supratau jusu mazyle dar negeria kitu skysciu, tik mamos piena? Istroks ir gers. Butu geriausia pratinti gerti is puoduko, ne is buteliuko. Ir jei yra nors menkiausia galimybe - dar pamaitinkite krutimi bent iki metuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 02 02, 14:55)
Kaip supratau jusu mazyle dar negeria kitu skysciu, tik mamos piena? Istroks ir gers. Butu geriausia pratinti gerti is puoduko, ne is buteliuko. Ir jei yra nors menkiausia galimybe - dar pamaitinkite krutimi bent iki metuku  4u.gif

taip ji dar nieko nera gerusi jai jau 7men kieta maista valgom nuo 6 men jau buteliuko tai isvis net nerodyti o su puoduku tai 3 gurksniai ir visa kita lauk schmoll.gif bandau su dsaukstuku tai 2 i burna kiti ir lauk tai praranu vilti ji tesiog sauka galva ir pyksta padekit patarimais kruti ir mazai ima tik ryte ir vakare help.gif va kokia mano duryte 2.gif flirt.gif P.S mazeja pienelio bijau kad nedinktu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxx: 02 vasario 2008 - 16:54
QUOTE(linuxx @ 2008 02 02, 16:52)
taip ji dar nieko nera gerusi jai jau 7men  kieta maista valgom nuo 6 men jau buteliuko tai isvis net nerodyti o su puoduku tai 3 gurksniai ir visa kita lauk  schmoll.gif  bandau su dsaukstuku tai 2 i burna kiti ir lauk tai praranu vilti ji tesiog sauka galva ir pyksta padekit patarimais kruti ir mazai ima tik ryte ir vakare  help.gif  va kokia mano duryte  2.gif  flirt.gif                                                                  P.S mazeja pienelio bijau kad nedinktu unsure.gif

Puodelis su snapeliu? Tu snapeliu visokių būna... Per šiaudelį?..
Žino mergičika, kur geriausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 02 01, 00:15)
O truputi pieno krutineje dar bus turbut apie metus.

man nebuvo. kai baigiau maintinti ir atsinaujino menesines, tai nieko krutyse neliko. nesu tikra, kad normalu, jei praejus tiek laiko nuo zindymo nutraukimo dar yra pieno unsure.gif tur but reiktu kokios protingos ginekologes klausti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 02 02, 17:52)
taip ji dar nieko nera gerusi jai jau 7men  kieta maista valgom nuo 6 men jau buteliuko tai isvis net nerodyti o su puoduku tai 3 gurksniai ir visa kita lauk  schmoll.gif  bandau su dsaukstuku tai 2 i burna kiti ir lauk tai praranu vilti ji tesiog sauka galva ir pyksta padekit patarimais kruti ir mazai ima tik ryte ir vakare  help.gif  va kokia mano duryte  2.gif  flirt.gif                                                                  P.S mazeja pienelio bijau kad nedinktu unsure.gif

Jei bijote, kad pienas nedingtu - nekiskite jokio gerimo. Nores atsigerti - prasys kruties, taip ir pienelis prades vel gamintis, o iki metu pieno (is bedos- misinio) butinai reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxx @ 2008 02 02, 17:52)
taip ji dar nieko nera gerusi jai jau 7men  kieta maista valgom nuo 6 men jau buteliuko tai isvis net nerodyti o su puoduku tai 3 gurksniai ir visa kita lauk  schmoll.gif  bandau su dsaukstuku tai 2 i burna kiti ir lauk tai praranu vilti ji tesiog sauka galva ir pyksta padekit patarimais kruti ir mazai ima tik ryte ir vakare  help.gif  va kokia mano duryte  2.gif  flirt.gif                                                                  P.S mazeja pienelio bijau kad nedinktu unsure.gif


Mano panele jokiu buteliuku nepripazino (taip pat ir ciulptuku), bet nuo 6 men. bandziau ivairiu firmu, ivairiais "snapeliais" ir radau Nuby firmos buteliuka, jis turi toki kvadratini silikonini snapeli, tai po truputi is jo pradejom vandeneli gert. Siulyciau paeksperimentuot su buteliukais, duot vaikui su jais pazaist, kad nebutu naujiena. Ir kantrybes jums 4u.gif
Atsakyti
4u.gif na mes taip pat po truputi mazinam maitinimus. Dabar gaunam tik pietu miegui ir nakciai. Jau buvau suplanavusi nuo siandien ir pietu miegeliui neduoti, bet deja, susirgom sloga verysad.gif reiks dar atideti

Na o kitoms linkiu sekmes kam norisi ilgiau maitinti, o kas jau nebegali ar nenori uzbaigti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 01 31, 12:51)
Nusitrauk tik tiek, kad neverztu krutines. Greit viskas susitvarkys. Su vidurineliu man tik viena karta reikejo nusitraukti ir kita diena viskas buvo ok. smile.gif

niu va, radau patarimu..aciuks.gif .bandysim nuo kruties prasti 4u.gif
Atsakyti