Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(Joleks @ 2008 01 22, 14:22)
As vis svarstau, kad turbut metas atpratint saviski jau. g.gif  Mane nervina, kad jis normaliai valgo tik 1 karta geriausiu atveju du kartus per para. Svoriu irgi pasigirt negalim. Auga tik i ugi.
Pirma karta valgo kito maisto, darzoviu su mesa, tik apie 17 val, po pietu miego. Ir jei dar ikisi kokios koses vakarienei apie 21 val, tai jau gerai. Einam miegot tik apie 23val. Pries miega gauna MP. Kartais jei labai praso MP gauna ir apie 22 val. Keliasi ir gauna MP 4, 7, ir apie 10,30 valandom. Per diena sukramsnoja kelis talerius, mandarina ar banano gabaliuka. Obuolio pagrauzia.

Sveikutė, tai dar vis vargstat su nevalgymu console.gif Dabar jau ir aš pradėjau sunerimti verysad.gif Jau lyg ir džiaugiausi, kad atsistatinėja apetitas, bet atsidūrėm ligoninėje, ne dėl nevalgymo, bet dėl kitų priežačių, tai ji padarė savo doh.gif verysad.gif
Nuo tų visų lašelinių ir vaistukų nieko jis man neima burnon cray.gif Maitinu irgi naktį n,, kartų Tai dar gerai, kad jūs vakarienei košės valgot, o maniškis sočiai tik pietūs pavalgydavo. Bet po ligoninės daugiau nieko negirdžiu, kaip mama papuką, cray.gif Nesuprantu kodėl jis atsisako kito maisto unsure.gif
Ligoninėje konsultavausi su gastrologę, tai ji visai vandenys sudrumstė doh.gif Patarė maitinimą nutraukti visiškai, o atėjus pediatrė kalbėjo visiškai priešingai, kad tik kuo ilgiau maitinčiau unsure.gif
Bet ne tame esmė doh.gif svarbiausia, kad jis atsisako bet kokio normalaus maisto, po ligoninės visiškai, kadangi ligoninėje kai buvo 42 temperatūra prijungtas prie lašalinių tik mano pieną ir tevalgė. Esu labai pasimetus ir lenda visokios mintys galvon, kai tai padaryti nutraukti maitinimą. Bet žinot ką, aš nesu psichologiškai pasiruošusi dar verysad.gif o atrodo jau mano vaikiukui tuoj bus du metukai. Bet kaip man nusiteikti, kad atėjo ta riba, kai reik mano vaikui pradėti kitą etapą. Bet nei aš, o tuo labiau jis nėra tam pasiruošią doh.gif Bet verčia aplinkybės jo nevalgymas normalaus maisto cray.gif
Atsakyti
As uz vaiku maitinima krutimi ...tik iki tam tikro laiko.Pirma vaika maitinau tik 3 men blush2.gif Kai atsirado antras pasakiau,kad puse metu maitinsiu butinai,nes iki puses metu maitinimas labai reikalingas leliui.labai nenorejau maitinti didesnio vaiko del keliu priezasciu 1 man nieko ner baisiau,kaip vaikas plesiantis nuo mamos rubus ir ieskantis papuko doh.gif 2 kuo ilgiau maitini,tuo sunkiau po to atpratinti 3 manau,kad kai vaikas pradeda ragauti ivairaus maisto mp nebeturi dideles reiksmes.Tai va..kai mano mazius pradejo gauti koseles ,tai mp valgydavo tik naktim -diena duodavau po truputi misinio.Nuo 7 me pradejo nebevalgyti naktim taip ir atprato nuo mp.Bandziau tada dar duoti dienom,bet jis net nenoredavo ziuret i kruti -stumdavo kuo toliau lotuliukas.gif taip ir baigiau maitintTik va keista buvo,kad pienas taip greit dingo-nei nusitraukinejau,nei mazius valge dingo ir tiek ax.gif O mamytei atpratinti vaikiuka 2 metu bus be galo sunku-ir jai daug nervu,ir vaikui manau trauma Kantrybes ir istvermes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wikonda @ 2008 01 26, 16:58)
Sveikutė, tai dar vis vargstat su nevalgymu console.gif Dabar jau ir aš pradėjau sunerimti verysad.gif Jau lyg ir džiaugiausi, kad atsistatinėja apetitas, bet atsidūrėm ligoninėje, ne dėl nevalgymo, bet dėl kitų priežačių, tai ji padarė savo doh.gif  verysad.gif
Nuo tų visų lašelinių ir vaistukų nieko jis man neima burnon cray.gif Maitinu irgi naktį n,, kartų Tai dar gerai, kad jūs vakarienei košės valgot, o maniškis sočiai tik pietūs pavalgydavo. Bet po ligoninės daugiau nieko negirdžiu, kaip mama papuką,  cray.gif Nesuprantu kodėl jis atsisako kito maisto unsure.gif
Ligoninėje konsultavausi su gastrologę, tai ji visai vandenys sudrumstė doh.gif Patarė maitinimą nutraukti visiškai, o atėjus pediatrė kalbėjo visiškai priešingai, kad tik kuo ilgiau maitinčiau unsure.gif
Bet ne tame esmė doh.gif svarbiausia, kad jis atsisako bet kokio normalaus maisto, po ligoninės visiškai, kadangi ligoninėje kai buvo 42 temperatūra prijungtas prie lašalinių tik mano pieną ir tevalgė. Esu labai pasimetus ir lenda visokios mintys galvon, kai tai padaryti nutraukti maitinimą. Bet žinot ką, aš nesu psichologiškai pasiruošusi dar  verysad.gif o atrodo jau mano vaikiukui tuoj bus du metukai. Bet kaip man nusiteikti, kad atėjo ta riba, kai reik mano vaikui pradėti kitą etapą. Bet nei aš, o tuo labiau jis nėra tam pasiruošią doh.gif  Bet verčia aplinkybės jo nevalgymas normalaus maisto cray.gif

Labas, mamyte. As buvau susidurus su panasia problemele ir t.p. buvau labai sunerimus. Sirgom ligoninej, viduriavo, veme ir nieko daugiau, tik mano kruti burnon eme... Grizus namo, maniau, kad bus geriau, bet suvalgydavo sauksta koses, po kiek laiko sureli, vakare- duonos riekute... ir MP. Visa nakti MP...
Praejo pora savaiciu, pradejom ilgiau buti lauke, mazius visiskai pasveiko ir pradejo valgyti! MP valgom nakciai ir pries pietu miega.
Maziukui po ligos reikia mamos artumo ir pienelio, kaip vaistu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 01 26, 18:04)
Labas, mamyte. As buvau susidurus su panasia problemele ir t.p. buvau labai sunerimus. Sirgom ligoninej, viduriavo, veme ir nieko daugiau, tik mano kruti burnon eme... Grizus namo, maniau, kad bus geriau, bet suvalgydavo sauksta koses, po kiek laiko sureli, vakare- duonos riekute... ir MP. Visa nakti MP...
Praejo pora savaiciu, pradejom ilgiau buti lauke, mazius visiskai pasveiko ir pradejo valgyti! MP valgom nakciai ir pries pietu miega.
  Maziukui po ligos reikia mamos artumo ir pienelio, kaip vaistu. smile.gif

Dėkui ir aš tikiuosi, kad viskas susitvarkys wub.gif Tai už tat, kad i laukutį dar nenoriu leisti dar neišsveikom iki galo, bet viliuosi grynas oras duos naudos. Tikiu, kad viskas ateina savu laiku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguciuke @ 2008 01 26, 18:16)
As uz vaiku maitinima krutimi ...tik iki tam tikro laiko.Pirma vaika maitinau tik 3 men  blush2.gif Kai atsirado antras pasakiau,kad puse metu maitinsiu butinai,nes iki puses metu maitinimas labai reikalingas leliui.labai nenorejau maitinti didesnio vaiko del keliu priezasciu 1 man nieko ner baisiau,kaip vaikas plesiantis nuo mamos rubus ir ieskantis papuko  doh.gif 2 kuo ilgiau maitini,tuo sunkiau po to atpratinti 3 manau,kad kai vaikas pradeda ragauti ivairaus maisto mp nebeturi dideles reiksmes.Tai va..kai mano mazius pradejo gauti koseles ,tai mp valgydavo tik naktim -diena duodavau po truputi misinio.Nuo 7 me pradejo nebevalgyti naktim taip ir atprato nuo mp.Bandziau tada dar duoti dienom,bet jis net nenoredavo ziuret i kruti -stumdavo kuo toliau  lotuliukas.gif taip ir baigiau maitintTik va keista buvo,kad pienas taip greit dingo-nei nusitraukinejau,nei mazius valge dingo ir tiek  ax.gif O mamytei atpratinti vaikiuka 2 metu bus be galo sunku-ir jai daug nervu,ir vaikui manau trauma Kantrybes ir istvermes  mirksiukas.gif


cia kiekvienos mamos pasirinkimo reikalas, aisku, taciau as nesuprantu kokia pasme neduoti savo pieno, jei jo yra o vietoje jo duoti misini g.gif mano galva valgo MP kol uzauga pakankamai didelis kad gertu kartes piena (kita kalba jei yra alergija)
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 01 28, 11:55)
cia kiekvienos mamos pasirinkimo reikalas, aisku, taciau as nesuprantu kokia pasme neduoti savo pieno, jei jo yra o vietoje jo duoti misini  g.gif mano galva valgo MP kol uzauga pakankamai didelis kad gertu kartes piena (kita kalba jei yra alergija)

man irgi nelogiška kažkaip atrodo duoti sintetinį pakaitalą vietoj natūralaus maisto unsure.gif . suprantu, kai vaikas jau viską valgo, geria paprastą pieną ir visą kitą, tada jau normalu, jei mama nebenori "papintis". bet vos pradėjęs ragaut košeles mažylis dar ne toks, jam mp vis tik lieka pagrindinis maistas dar ilgai. tai kam jį pakeist sintetiniais milteliais, jeigu gali ir toliau sėkmingai žindyt bent iki metukų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 28 sausio 2008 - 12:10
As savo maziuka maitinau iki 1 metuku. Apsisprendziau nutraukti maitinima del keliu priezasciu:
Su dideliu noru valge ivairu papildoma maista.
Kelesi po 5 kartus per nakti, kad pagertu mamos pienelio.
Laikas buvo grizti i darba.
Kai nusprendziau nutraukti ir pradejau mazinti maitinimu skaiciu, tai galiu pasakyti, kad turbut man buvo zymiai sunkiau nei suneliui, nes atrode, kad as is jo atimu labai jam svarbu ir naudinga pieneli. Bet dabar manau, kad sprendimas buvo teisingas, nes dar mazulis samoningai neplese man drabuziu ir neprasinejo pienelio, todel ir baigti maitinima buvo lengviau. Skaiciau daug mamyciu atsiliepimu ir patarimu apie nutraukima, tai galiu pasidalinti ir savo kai kuriais pastebejimais, kadangi musu maziukas nemokejo gerti is buteliuko, tai mes jam vandenuka sugirdydavome su plastmasiniu svirkstu, ipurski ir burnyte ir jam belieka tik nuryti. Atrodytu keista, bet nei sauksteliu, nei si puodelio vaikas negerdavo, o nakti kai reikalaudavo savo pienelio dozes, tai visas kratydavosi ir verkdavo, o ipurskus vandenuko, jis atsigerdavo truputeli ir uzmigdavo. Kitas svarbus dalykas butu toks, kad nereikia skubeti, ir maitinimu atsisakyti palaipsniui, pirma dieniniu, o tik po to naktiniu. Man visas procesas uztruko 1.5 menesio, per toki laika ir krutine prisitaike prie sumazejusio poreikio, todel is viso reikejo nusitraukti po kelis mililitrus is kiekvienos kruties gal pora kartu. Man teko isvaziuoti i komandiruote kelioms dienoms, tai tuomet ir baigiau maitinima. Tik noriu pastebeti, kad tuomet as jau maitinau kas antra diena viena karta per nakti, todel ir su krutimis problemu nebuvo. O geriausia, tai tas tris naktis vaikas ramiausiai salia tevelio ismiegojo, ir viskas. Taip kad komandiruotes tikrai padeda, bet ne tuomet, kai maitinimas vyksta pilnu tempu, tokiu atveju manau stresas tiek vaikui tiek mamai. Linkiu mamytems, kad kai jau nuspresit baigti maitinima tai pasisektu kuo lengviau 4u.gif
Atsakyti
[/quote]
Papildyta:
QUOTE(wikonda @ 2008 01 26, 16:58)
Sveikutė, tai dar vis vargstat su nevalgymu console.gif Dabar jau ir aš pradėjau sunerimti verysad.gif Jau lyg ir džiaugiausi, kad atsistatinėja apetitas, bet atsidūrėm ligoninėje, ne dėl nevalgymo, bet dėl kitų priežačių, tai ji padarė savo doh.gif  verysad.gif
Nuo tų visų lašelinių ir vaistukų nieko jis man neima burnon cray.gif Maitinu irgi naktį n,, kartų Tai dar gerai, kad jūs vakarienei košės valgot, o maniškis sočiai tik pietūs pavalgydavo. Bet po ligoninės daugiau nieko negirdžiu, kaip mama papuką,   cray.gif Nesuprantu kodėl jis atsisako kito maisto unsure.gif
Ligoninėje konsultavausi su gastrologę, tai ji visai vandenys sudrumstė doh.gif Patarė maitinimą nutraukti visiškai, o atėjus pediatrė kalbėjo visiškai priešingai, kad tik kuo ilgiau maitinčiau unsure.gif
Bet ne tame esmė doh.gif svarbiausia, kad jis atsisako bet kokio normalaus maisto, po ligoninės visiškai, kadangi ligoninėje kai buvo 42 temperatūra prijungtas prie lašalinių tik mano pieną ir tevalgė. Esu labai pasimetus ir lenda visokios mintys galvon, kai tai padaryti nutraukti maitinimą. Bet žinot ką, aš nesu psichologiškai pasiruošusi dar  verysad.gif o atrodo jau mano vaikiukui tuoj bus du metukai. Bet kaip man nusiteikti, kad atėjo ta riba, kai reik mano vaikui pradėti kitą etapą. Bet nei aš, o tuo labiau jis nėra tam pasiruošią doh.gif  Bet verčia aplinkybės jo nevalgymas normalaus maisto cray.gif


mums po ilgų sirgimų irgi buvo visai prastai... vienintelis maistas tik mamos pienelis, o dar svoris krito. bet kosultavomės su keliais pediatrais, visi siūlė maitinti tol, kol atsistatys daug maž normalus kieto maisto valgymas, o anoreksija atsirado dėl to, kad organizmas negalėjo normaliai virškinti maisto, ir dėl to jo visiškai atsisakė. kai geriam vaistus, ir nevartojam alergizuojančių produktų, viskas tfu tfu tfu tvarkosi. ir net pamažu mažinam žindymų skaičių. Linkiu, kad ir jums viskas susitvarkytų.

Papildyta:
QUOTE(jurguciuke @ 2008 01 26, 18:16)
As uz vaiku maitinima krutimi ...tik iki tam tikro laiko.Pirma vaika maitinau tik 3 men  blush2.gif Kai atsirado antras pasakiau,kad puse metu maitinsiu butinai,nes iki puses metu maitinimas labai reikalingas leliui.labai nenorejau maitinti didesnio vaiko del keliu priezasciu 1 man nieko ner baisiau,kaip vaikas plesiantis nuo mamos rubus ir ieskantis papuko  doh.gif 2 kuo ilgiau maitini,tuo sunkiau po to atpratinti 3 manau,kad kai vaikas pradeda ragauti ivairaus maisto mp nebeturi dideles reiksmes.Tai va..kai mano mazius pradejo gauti koseles ,tai mp valgydavo tik naktim -diena duodavau po truputi misinio.Nuo 7 me pradejo nebevalgyti naktim taip ir atprato nuo mp.Bandziau tada dar duoti dienom,bet jis net nenoredavo ziuret i kruti -stumdavo kuo toliau  lotuliukas.gif taip ir baigiau maitintTik va keista buvo,kad pienas taip greit dingo-nei nusitraukinejau,nei mazius valge dingo ir tiek  ax.gif O mamytei atpratinti vaikiuka 2 metu bus be galo sunku-ir jai daug nervu,ir vaikui manau trauma Kantrybes ir istvermes  mirksiukas.gif


dėl to 'kuo vėliau, tuo sunkiau atpratinti' - tai čia daugiau priklauso nuo mamos pasiruošimo tai padaryt. taigi, jei mamai buvo sunku pasirįžti 0,5 metų nutraukti maitinima krūtimi, paskui jau dviejų spaudžia visi aplinkui psichologiskai, ir bando tai padaryti pati nepasiruošusi, tai aišku, kad sunku. vaikas labai gerai jaučia mūsų nerįžtinguma.

o dėl to,kad pradėjus papildoma maistą pienukas nebereikalingas - irgi nesutinku. tai kodėl gi tada duodam mišinėlius? mano nuomone, geriausia maitinti krūtimi tol, kol vaikas pradeda vartoti visus pineiškus produktus, ir jam jau jų pradeda pakakti. ir natūraliai tai atsitinka daug maž po pirmojo gimtadienio.

na o mums taip susiklostė, kad jei ne maitinimas krūtimi, tai būtume ligoninėse atgulėję po lašinėm gan dažnai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 30 sausio 2008 - 22:52
Sveiki,
Gal galetu kas patarti, baigiam maitinimo procesa pakankamai sekmingai, vis dar atsimenam nakti prasibundam, bet jau reciau.. Bet man iskilo klausimas o ka man daryti su krutimis, kadangi letinau pamazu, tai pieno jau automatiskai buvo sumazeje, bet vat jau per tris dienas kadangi jau visiskai neduodu, prisikaupe, ir man verzia krutine, ar man nusitraukineti, ar kaip? zinau kad jei nusitraukinesiu vel prades gamintis, tai vat ir pasimeciau smile.gif gal kas patars, kaip sau nepakenkti?
Atsakyti
QUOTE(Daivutis123 @ 2008 01 31, 11:49)
Sveiki,
Gal galetu kas patarti, baigiam maitinimo procesa pakankamai sekmingai, vis dar atsimenam nakti prasibundam, bet jau reciau.. Bet man iskilo klausimas o ka man daryti su krutimis, kadangi letinau pamazu, tai pieno jau automatiskai buvo sumazeje, bet vat jau per tris dienas kadangi jau visiskai neduodu, prisikaupe, ir man verzia krutine, ar man nusitraukineti, ar kaip? zinau kad jei nusitraukinesiu vel prades gamintis, tai vat ir pasimeciau smile.gif gal kas patars, kaip sau nepakenkti?

Nusitrauk tik tiek, kad neverztu krutines. Greit viskas susitvarkys. Su vidurineliu man tik viena karta reikejo nusitraukti ir kita diena viskas buvo ok. smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
as maitinau iki 5 men. vien savo pienu, o paskui pradejo pienuko trukti, isvalgydavo kruti per pora minuciu ir likdavo alkanas, tada pamazu pradejau misinuku damaitint, ir labai greitai maitinimas is kruties tapo tik naktinis malonumas smile.gif
o va pries pora dienu susirgau gripu - auksta temperatura etc., tai prifarsiruota vaistu maitinima nutraukiau visikai. nakti kai nubudo, padariau siek tiek misinuko, pasiguldziau salia ir "apgavau" (su vandenuku apgavyste neisdege). po to ismiegojo visa nakti ir ryte smagus nubudo.
o krutine jau truputi verzia, reiks pabandyt siek tiek nusitraukt, kad didelio diskamforto nebutu.
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 01 31, 10:51)
Nusitrauk tik tiek, kad neverztu krutines. Greit viskas susitvarkys. Su vidurineliu man tik viena karta reikejo nusitraukti ir kita diena viskas buvo ok. smile.gif


O vat man kaip nepatyrusiai idomu, gal gali atsakyti, nes matau tris vaikucius turi thumbup.gif
Kur tas pienas po to dingsta, juk jo ten prisigamine, ar issivaiksto, ar taip ir lieka krutineje? doh.gif
Ar nepasidaro krutines skirtingo dydzio visiskai baigus maitinti? unsure.gif
Nu gal kvaili klausimai, ale idomu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo July: 31 sausio 2008 - 21:20