Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(Daivutis123 @ 2008 01 13, 23:46)
Bet nerandu iseities kitos, nes diena jei as namuose, mazoji pastoviai vaiksto, pyksta, verkia, tol kol neimu ant ranku...


Jeigu mama šalia, pienuko atsisakyti sunkiau - vaikas gi mato, koks gėris čia pat mirksiukas.gif ...Jeigu vietoje mamos būtų, pvz., tėtis, močiutė ar auklė, manau, problemos nebūtų smile.gif Bent jau mano patirtis tokia smile.gif
Atsakyti
Dabar kudikiui 5 men. Nuo 6 men. nutraukinesiu maitinima. Anksciau pavalgdavo is vienos kruties. Bet dabar valgo is abieju, pastebejau, kad jam ir is abieju krutu pavalgius lyg ir mazai pieno, nors ir nerekia jis. Bet as dar pasiulau misinuko tai isgeria kokius 70-100 ml. Ar man daduoti po maitinimo misinuka ar ne? Nakciai ir daduodu misinuko, tai pastebejau kad geriau jis man miega, nesikelia kas valanda kaip anksciau.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2008 01 17, 15:55)
Dabar kudikiui 5 men. Nuo 6 men. nutraukinesiu maitinima. Anksciau pavalgdavo is vienos kruties. Bet dabar valgo is abieju, pastebejau, kad jam ir is abieju krutu pavalgius lyg ir mazai pieno, nors ir nerekia jis. Bet as dar pasiulau misinuko tai isgeria kokius 70-100 ml. Ar man daduoti po maitinimo misinuka ar ne? Nakciai ir daduodu misinuko, tai pastebejau kad geriau jis man miega, nesikelia kas valanda kaip anksciau.

Ar tikrai taip labai aplinkybes vercia tokiam mazuliui nebeduoti mamos pieno? Joks misinukas nepakeis MP! O pieno mazeja kaip tik todel, kad duodate misinuka. Pienas vaikiukui reikalingas iki 1 metu.
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 01 17, 16:31)
Ar tikrai taip labai aplinkybes vercia tokiam mazuliui nebeduoti mamos pieno? Joks misinukas nepakeis MP! O pieno mazeja kaip tik todel, kad duodate misinuka. Pienas vaikiukui reikalingas iki 1 metu.


mamukai kažkaip pikta, kai vietoj atsakymo apie nutraukimą sulauki priekaištų. Juk kiekviena turim vienokią ar kitokią priežastį. Per daug dabar laikomasi to MP kulto.
Man kaip savaitgalis, taip gūzas doh.gif išbandžiau viską, nepadeda. Dabar ieškau info, kaip sumažint pieno gamybą, ale jos nėr doh.gif paskaičiau kelias temas forume apie tai, uždaviau klausimų, o atsakymas tas pats - kaip tokiam vaikui atimti pienelį...

Papildyta:
QUOTE(mamaRasa @ 2008 01 02, 17:33)
Taip kaip rašė Raidelės, yra du būdai: 1) su vaiku sistemingas ir palaipsnis nutraukimas 2) pačiai nutraukinėti pieną, kai jauti kad veržia krutinę. Pačiai nusitraukiant šiek tiek pieno - laktacija neskatinama, o priešingai - pieno gamyba sparčiai slopinama.
Gana sparčiai mažėja tavo pienas, 1 kartas į parą - laktacija į pabaigą. Vėliau kas antrą dieną ir t.t.



gal galėtumete plačiau paaiškinti antrą punktą. Po kiek reikia nutraukti, kad nesigamintų ir neveržtų krūtinės?? Pačiai tai kaip - pientraukis, ar rankomis??
Atsakyti
QUOTE(Rasiunia @ 2008 01 18, 00:47)
mamukai kažkaip pikta, kai vietoj atsakymo apie nutraukimą sulauki priekaištų. Juk kiekviena turim vienokią ar kitokią priežastį. Per daug dabar laikomasi to MP kulto.
Man kaip savaitgalis, taip gūzas doh.gif  išbandžiau viską, nepadeda. Dabar ieškau info, kaip sumažint pieno gamybą, ale jos nėr doh.gif  paskaičiau kelias temas forume apie tai, uždaviau klausimų, o atsakymas tas pats - kaip tokiam vaikui atimti pienelį...

Papildyta:
gal galėtumete plačiau paaiškinti antrą punktą. Po kiek reikia nutraukti, kad nesigamintų ir neveržtų krūtinės?? Pačiai tai kaip - pientraukis, ar rankomis??

Nemanau, kad priekaištavo. Tiesiog paklausė - kodėl? Nes kai kurioms mamoms tai nesuvokiama. Be pykčio ir asmeniškumų, kaip jums pasirodė - tiesiog nesuprantama, ir tiek.

Man atrodo, nusitraukti reikia nedaug (nes daug traukiant pienas gaminsis atitinkamai) - pajusite - pati, kai jau krūtis nebekieta ir nebeveržia. O ar pientraukiu ar rankomis šiuo atveju nelabai turi reikšmės, nes ne efektyvumo ir kiekio siekiate, o tik veržimo sumažinimo.
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 01 17, 17:31)
Ar tikrai taip labai aplinkybes vercia tokiam mazuliui nebeduoti mamos pieno? Joks misinukas nepakeis MP! O pieno mazeja kaip tik todel, kad duodate misinuka. Pienas vaikiukui reikalingas iki 1 metu.



Jau seniai nekreipiu demesio i tokius pasakymus, nemanau, kad kiekvienos maitinancios reikalas zinoti kodel kita moteris ruosiasi nebemaitinti. Kiekvienas turi savo apsisprendima. Is tiesu turiu rimtu sveikatos sutrikimu, kuriuos tureciau pradeti gydyti kuo greiciau, uz tai bandysiu dar iki 6 men. pamaitinti. O tas kultas MP - tai doh.gif doh.gif kazkos siaubas, naujas mados klyksmas tapo. Zinau kad gerai maitinti paciai, bet nereikia ant kiekvieno zingznio ikyriai klausineti, ir mano draugiu maitino iki 3 men., bet jau nepuoliau ju akiu draskydama ir irodinedama kaip vaikuciui gerai mamos pienas, kokios jo akytes kai valgo ir kt. Moterys, bukit diplomatiskesnes, supratingesnes 4u.gif
Atsakyti
MP - kultas? Naujas mados klyksmas? unsure.gif Man kaip tik atrodo, kad paskutiniuosius kelis dešimtmečius visuomenėje buvo atvirkščiai, o dabar tik bandoma susigrąžinti tai, kas natūralu. T.y. nauja, pagrįsta informacija bandoma pasiekti tas
mamas, kurios nori žindyti, bet kurios užaugo tarp stereotipų, blogos praktikos pavyzdžių ir dėl to nepasitiki, klaidingai supranta žindymą ir su juo susijusius dalykus.
Nors esu už žindymą, nė karto neesu paklaususi dėl priešingo pasirinkimo (draugių rate yra ir visai nemaitinusių, ir anksti nutraukusių). Galiu suprasti, kad tokie klausimai skamba įkyriai, bet jie tikrai ne iš piktumo užduodami. Taip tik bandoma suvokti, kokios yra sprendimo priežastys, kad vėliau šią patirtį galima būtų panaudoti švietime, konsultacijose, padedant kitoms mamoms.
Aš irgi už diplomatiją ir toleranciją. 4u.gif
Atsakyti
Mum beveik 8 men. Ir as turiu tokia problema, nakti be papuko niekaip, praktiskai miega issiseges ir nepaleidzia. Jei neduodu tai stogas kilnojasi.Diena lengviau-uzmiegam keduteje be problemu ir be kruties, beje ir vakare pavalgo ir uzsupu be ppuko. Bet negaliu isiulyti niekaip ne buteliuko, nei puodelio su snapeliu, nors ir savo pienuka nutraukta duodu. Jei imtu , manau atpratinti bedu nebutu, bet ka daryt, juk jam iki 1 metuku reikia arba MP arba misinuko? Ka daryt, pienuko aisku jau mazeja , nebera tiek daug, nes jau valgom kita maistuka normaliai
patarkit mamytes, gal kas zinot stebuklinga buda , kaip isiulyti is buteliuko ar puodelio?
Atsakyti
už toleranciją ir diplomatiją drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Ode @ 2008 01 18, 08:29)
Man atrodo, nusitraukti reikia nedaug (nes daug traukiant pienas gaminsis atitinkamai) - pajusite - pati, kai jau krūtis nebekieta ir nebeveržia. O ar pientraukiu ar rankomis šiuo atveju nelabai turi reikšmės, nes ne efektyvumo ir kiekio siekiate, o tik veržimo sumažinimo.


bet krūtinė iki sekančio karto vėl tokio pat dydžio patampa... doh.gif ar taip po truputį nusitraukiant krūtinė tiri mažėti....savaime??? nebesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiunia @ 2008 01 18, 11:29)
bet krūtinė iki sekančio karto vėl tokio pat dydžio patampa... doh.gif  ar taip po truputį nusitraukiant krūtinė tiri mažėti....savaime??? nebesuprantu doh.gif

Prisimenat, kiek laiko krūtinė ruošėsi žindymui: 9 mėn. Dar kelis mėnesius buvo stimuliuojama - žindėte. Taigi, per vieną dieną pienas nesibaigs. Reta, trumpa stimuliacija (nutraukinėjimas) po truputį ir sumažins jo gamybą.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 01 18, 13:05)
Prisimenat, kiek laiko krūtinė ruošėsi žindymui: 9 mėn. Dar kelis mėnesius buvo stimuliuojama - žindėte. Taigi, per vieną dieną pienas nesibaigs. Reta, trumpa stimuliacija (nutraukinėjimas) po truputį ir sumažins jo gamybą.


kodėl man taip nevyksta... doh.gif noriu tik sumažinti...o nesiseka, vis balionai ir gūzai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiunia @ 2008 01 18, 15:07)
kodėl man taip nevyksta... doh.gif  noriu tik sumažinti...o nesiseka, vis balionai ir gūzai doh.gif

paprašyk kad daktarė išrašytų vaistų bromkriptin. jie sustabdo prolaktino gamybą, todėl pieno neliks iškart.


o šiaip gaila, kad tu iš tokio mažo vaikelio ketini atimti patį geriausią, sveikiausią maistą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 18 sausio 2008 - 15:18