Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

Nusimato ir mus greitu laiku sitie malonumai doh.gif
Atsakyti
o as isitaisiau beda doh.gif bandom pabaigti su pieneliu tai viena krutis visiskai nustojo gaminti ir nei laso neisspausi, kita daryk ka nori bega upeliais, nebezinau nei kur dingti, vaikstau asimetriska, nezinau nei ka apsirengti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 01 08, 20:12)
o as isitaisiau beda  doh.gif  bandom pabaigti su pieneliu tai viena krutis visiskai nustojo gaminti ir nei laso neisspausi, kita daryk ka nori bega upeliais, nebezinau nei kur dingti, vaikstau asimetriska, nezinau nei ka apsirengti  doh.gif

Kokioj jūs nujunkimo stadijoj? Jei labai nekomfortiškai jautiesi, tai gali duoti tuščiąją krūtį bent kaip soskę (jeigu ims): turėtų vėl pradėti gamintis pienelis ir krūtys susivienodins; tuomet nujunkinėt abi vienodai. Manyčiau taip. smile.gif Nors šiaip jau kai baigsit visiškai maitintis neužilgo krūtys savaime susivienodins.
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 01 08, 21:12)
o as isitaisiau beda  doh.gif  bandom pabaigti su pieneliu tai viena krutis visiskai nustojo gaminti ir nei laso neisspausi, kita daryk ka nori bega upeliais, nebezinau nei kur dingti, vaikstau asimetriska, nezinau nei ka apsirengti  doh.gif


Man taip pat buvo nujunkant - is pradziu pasibaige pienelis vienoj kruty, o antra vis dar buvo pripampus kaip balionas, skaudejo iki pazastu ir pan., bet kadangi jau buvau nusprendus nebeduot dukrytei - tai nebedaviau, kad vaikas nesusibalamutytu ar cia jam duodama, ar ne. tai po keliu dienu, kai jau visai man nervai neatlaike nusitraukiau kazkiek, isminkstinau tu guzeliu vietas ir viskas savaime praejo ir antroj kruty.
Atsakyti
Man irgi ta pati bėda.Viena krūtis didesnė už kitą blink.gif Viena "nesveikoji"(vis guzuodavos) dabar tapo mažesnė.Aš nujunkau palaipsniui.Dabar pasilikau tik naktinius maitinimus.Tai ta tuščioji man prisipildo kas trečia dieną.Vakare duodu žįsti iš abiejų.Bet ji vis tiek rečiau užsipildo.Taip ir stresuoju,kad neliktų asimetrijos visai baigus žindyti. smile.gif
Atsakyti
o biggrin.gif gera zinia ta, kad pasirodo cia musu nemazai "kreivos" vaikstom lotuliukas.gif as del ateities tai nepergyvenu, nemanau , kad liks nevienodos, nes kai istustinu ta didziaja blush2.gif tai jos pasidaro vienodos, bet tik kuriam laikui doh.gif
Atsakyti
Kazkaip pas mane jos niekada nebuvo vienodo dydzio. Ir dabar jos asimetriskos.
Bet as del to nepergyvenu. Kol kas dar maitinu rytais ir vakarais. Tik va nezinau, kuri maitinima panaikint lengviau butu?
Atsakyti
QUOTE(Joleks @ 2008 01 09, 17:24)
Kol kas dar maitinu rytais ir vakarais. Tik va nezinau, kuri maitinima panaikint lengviau butu?


Su pirmais dviem suneliais buvo lengviau atsisakyti rytinio maitinimo, tada gali vaikiuka kuo nors sudominti (maistu, zaisliuku ar kt.) ir viskas. O vakare, kai mazylis nori miego, tai tik krutis sudomint gali mirksiukas.gif O treciasis, kaip tik dabar nujunkymo stadijoj, MP gauna pries pietu miega ir vakare, kartais nakti. Ryte begam pas zaisliukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3 sunu mama: 09 sausio 2008 - 17:35
QUOTE(3 sunu mama @ 2008 01 09, 18:32)
Su pirmais dviem suneliais buvo lengviau atsisakyti rytinio maitinimo, tada gali vaikiuka kuo nors sudominti (maistu, zaisliuku ar kt.) ir viskas. O vakare, kai mazylis nori miego, tai tik krutis sudomint gali  mirksiukas.gif O treciasis, kaip tik dabar nujunkymo stadijoj, MP gauna pries pietu miega ir vakare, kartais nakti. Ryte begam pas zaisliukus  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Įdomus straipsniukas iš delfis.lt

Atsakyti
mums 1 m. ir 3 menesiai, jau noriu nutraukti, nes pavargau, ir siaip sveikatai jauciasi. bet problema, kad mes daznai sergam, ir neapsisprendziu, sako, kad nutraukus vaikai suserga, o mes neseniai is ligu islipom, tris menesius sirgom.

gal turit kuri patirties siuo klausimu verysad.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2008 01 10, 11:31)
mums 1 m. ir 3 menesiai, jau noriu nutraukti, nes pavargau, ir siaip sveikatai jauciasi. bet problema, kad mes daznai sergam, ir neapsisprendziu, sako, kad nutraukus vaikai suserga, o mes neseniai is ligu islipom, tris menesius sirgom.

gal turit kuri patirties siuo klausimu verysad.gif  help.gif

Palaipsniui nutraukinėjant, paskutiniame piene (kuris savo sudėtimi būna panašus į priešpienį) yra labiau koncentruotos reikalingiausios medžiagos, kad vaikelis 'pasikrautų' pirmiems mėnesiams po galutinio nutraukimo ir lengviau prisitaikytų prie gyvenimo be MP. Skaitoma, kad geriausia nujunkyti šaltuoju metu laiku. Dabar nerandu to šaltinio, bet argumentuojame tuo, kad vasarą didesnė bakterijų pasigavimo tikimybė (vaiko virškinimui), o gal ir krūtims. g.gif
Tačiau jei esat dažni ligoniukai, tai gal jums kol kas dar ne pats geriausias laikas baigti maitintis. Gal bent jau sumažinkite maitinimų skaičių per dieną, taip mažiau pervargsit, o vaikas visgi gaus MP su visom jam reikalingom medžiagom.
Atsakyti