Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(Ode @ 2007 12 27, 16:40)
Užjaučiu, aš pati per tą ką tik perėjau. Tai normalu. console.gif Stenkis kuo mažiau galvoti apie žindymą, tegu vyras išleidžia su draugėm, į grožio saloną ar šiaip nuveikt ką nors, kad padėtų užsimiršti. O gal net su vaikučiu nueikit į kokį baseiną ar vaikų susibūrimą. Laikykis.  4u.gif


Tai man, kaip tik atvirksciai, niekur nenoriu eiti...Ir nenoriu jokiu sveciu( kaip tycia ju buriai) unsure.gif Noris but su mazium, zaist, o tas kaip prisiglaudzia, galva ant peties padeda, tai ir nesioju...Mat zuikiui kruminis kaip tycia kalasi, sunku ir jam...
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2007 12 27, 07:17)
Tai man, kaip tik atvirksciai, niekur nenoriu eiti...Ir nenoriu jokiu sveciu( kaip tycia ju buriai) unsure.gif  Noris but su mazium, zaist, o tas kaip prisiglaudzia, galva ant peties padeda, tai ir nesioju...Mat zuikiui kruminis kaip tycia kalasi, sunku ir jam...

Na tai jei noris, tai ir būkit. Tikrai praeis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2007 12 27, 17:36)
Na tai jei noris, tai ir būkit. Tikrai praeis.  4u.gif

aciu uz palaikyma 4u.gif zinau,kad praeis....Dabar dar galvoju, kaip seksis man migdyt maziu... g.gif nes kol kas su teciu puikiai uzsiliuliuoja...
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 12 27, 10:59)
Man tai idomu kaip mamos susitvarkot su naktinukais, kurie nakti valgo kas valanda ar dvi? Ar tiesiog nuimate po viena naktini maitinima , ar is vis nakti neduodat? bet jei atsikelia nakti ir praso valgyt - kaip tada, gal arbatele kokia, nes misinuka kisti irgi turbut nelabai gerai.


As niekuo nekeiciau, nes nenorejau ipratinti keltis valgyti ar gerti.

QUOTE(Ode @ 2007 12 27, 14:03)
Tai gal pradėkit nuo to, kad neužmiginėtų prie krūties? Kai išmoks užmigt pati, tai galėsit labiau stumdyti maitinimus.


Tu galvoji lengva su vaikais, kuriems pusantru, daryti tokius bajerius biggrin.gif Lengviau mesti is karto, kaip sakiau su pirmaja bandziau palaipsniui - gavosi atvirksciai, o kai vaikui virs metu tai mokinti uzmigdyti viena ir neduoti valgyt kartu, gaunasi dvigubas stresas. As nebemaitinau, bet nusiramindavo tik stipriai mane apsikabinusios, graibydamos veida - vyresnioji ikisiol islaike iproti spausti ausi jei kazkas neramina. Tai mesti ir mokyti vaika uzmigti viena tuo paciu metu man atrodo mission impossible doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2007 12 27, 14:14)
Kalbant apie nutraukimą, esu tik už palaipsnišką, nes manau, kad staigus daro blogą poveikį ir mamai, ir vaikui.

Na, čia turbūt kiekvienas turi savo nuomonę, kaip ir visur smile.gif Dėl fiziologinių dalykų - tai žinoma, kad palaipsniškas dalykas gal ir geriau, kad kūnas, hormonai, ir dar ten kaži kas kažkaip po truputį persioriontuotų. Šiaip man gal ir gavosi kažkiek palaipsninis, nes pradžioj nuėmiau po truputį dieninius maitinimus, bet jau naktinį nuėmiau iš karto, nes realiai nežinau, ar ištverčiau per palaipsninį naktinį atjunkimą. Nes mažė rėktų per tuos nedavimus ir nesuprastų, kodėl jai mama čia duoda, čia neduoda. O dabar nėra - ir viskas "pasibaigė pienukas"... Bet čia man gal iš savo pozicijų taip lengviau buvo...

QUOTE(ericaa @ 2007 12 27, 15:12)
Tai kad nelabai yra tokios galimybės - aš visą dieną su ja viena būnu, migdyt reikia man, o niekaip kitaip nepasiduoda tik kaip lauke vežime arba namie su papu doh.gif

Ir niekaip nepavyksta užmigdyt kitaip nei prie papulio, ane? sad.gif Aš tai nežinau nei ką patart tokiu atveju - nes aš kai atpratinėjau nuo dieninių maitinimų - dukrytę dieną mygdydavo močiutė, su kuria ji praleisdavo daug laiko, ir kuri jai buvo artima. Nebent tau vyras per atostogas galėtų padėt mygdydamas dienom, nors suprantama - juk ir vyrai nevisada tas atostogas turi kada nori...
Papildyta:
QUOTE(ambre @ 2007 12 27, 15:19)
Taigi musu atveju labai pasitarnavo vyro uzsispyrimas ir pagalba...O man zinokit, kazkokia mini depresija unsure.gif - atrodo kazko netekau....Bet cia visoms taip turbut buna...

Ambre, perskaičiau tavo istoriją, pas mus labai panašiai šiuo metu viskas vyksta. Tu nedepresuok, viskas susitvarkys, turbūt tau tą tokiso nuotaikos antplūdi įvaro tie hormonai, kurie atsiranda (kažkur skaičiau) kad būna panašiai kaip pogimdyviniu laikotarpiu, kai po gimdymo moterims būna užeina tie nuotaikų svyravimai. Viskas susitvarkys, tavo vaikutis mylės tave lygiai taip pat kaip ir anksčiau mylėjo, ir lygiai taip pat tu jam esi reiaklinga 4u.gif !
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2007 12 27, 17:43)
Tu galvoji lengva su vaikais, kuriems pusantru, daryti tokius bajerius biggrin.gif Lengviau mesti is karto, kaip sakiau su pirmaja bandziau palaipsniui - gavosi atvirksciai, o kai vaikui virs metu tai mokinti uzmigdyti viena ir neduoti valgyt kartu, gaunasi dvigubas stresas. As nebemaitinau, bet nusiramindavo tik stipriai mane apsikabinusios, graibydamos veida - vyresnioji ikisiol islaike iproti spausti ausi jei kazkas neramina. Tai mesti ir mokyti vaika uzmigti viena tuo paciu metu man atrodo mission impossible doh.gif

Aš ir nesakau, kad lengva (dėl tos priežasties mano jaunėlis nuo gimimo miegot guldomas nemiegantis wink.gif ), bet, jei laikas nespaudžia, aš daryčiau būtent taip. Ir ne kartu, o pirma išmokti užmigti be krūties, pamaitinant kitu metu, o kai išmoks, imtis nuoseklaus nujunkymo.
Atsakyti
Nu va aptarinejau su Jumis ka ir kaip daryti, ir suzinojau, kad dabar jau tikrai turiu atjunkyti, nes reikia gerti antibiotikus man, o vis dar tik ruosiausi, tai siandien kaip ir pirma diena, kai neduodu diena, pmaitinau ryte, ir bandysiu iki vakaro nemaitinti. Nezinau ar teisingai pradedu, bet pas mane kazkaip kitaip nesigaus, nes diena nezindziau as jos pagal valandas ar dar kazkaip, o duodavau kai ji paprasydavo, tai net neisivaizduoju kaip kitaip, kaip tik isvis neduoti diena, butu galima man pradeti ta sunku ir bjauru procesa verysad.gif Juk negaliu daryti taip kad viena kart praso duodu kita ne, mazute isvis pasimes. Tai nusprendziau pirmiau atpratinsiu diena, o poto jau kazka su naktimis darysiu.

O uzmigdyti , kadangi irgi dienomis bunu viena pavyko vezime, paguldziau daviau zaisla idomu ir veziojau, bet jau islaukiaukai visai prie uzmigimo ribos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2007 12 28, 13:20)
Aš ir nesakau, kad lengva (dėl tos priežasties mano jaunėlis nuo gimimo miegot guldomas nemiegantis wink.gif ), bet, jei laikas nespaudžia, aš daryčiau būtent taip. Ir ne kartu, o pirma išmokti užmigti be krūties, pamaitinant kitu metu, o kai išmoks, imtis nuoseklaus nujunkymo.


Manes nevargino miegojimas su ja, tik daznas maitinimas. Skirtingi dalykai, kai vaikas valgo del valgymo, ir kai prisirises prie MP psichologiskai. Antru atveju metant, manau, labai svarbu tai daryti svelniai. Nes vaikui sunku. Ypac pries miega. Maze buvo vyresne kai meciau, tai protestavo garsiau nei sese. Miegai dingdavo kai suprasdavo negaus. O jei migdyciau viena... Neiseitu, nes uzsimigdydavo prie MP, o cia ir mama nelaiko schmoll.gif
Vaikai skirtingi, as manau mesti abu is karto vaikui per daug. Saviskems daviau svelnumo per tas naktis,viena nesiojau kita supau, t.t., o MP nebeprase jau 3ia nakti.
Atsakyti
As vis dar manau, kad geriausia kai migdo kazkas kitas, bet irgi savi niuansai(neisivaizduoju ka darysim, kaip reiks paciai)....Vakar su vyru liuliavosi- tai uzmigo pats savo lovelej, ko nera buve...Ir nubudo paryciais, tada vyras atsinese i lova...O jei as uzliuliuodavau prie papulio ir paguldydavau i lovyte, tai atsikeldavo uz valandos,atsisesdavo ir verkdavo...
Ir atrodo primaitinu kose, bet, ne - reikia papulio nors tu ka...Jau vimdytis net pradedavo ir atpildavo kose visa...Zodziu -svarbu jiems procesas, buvimas su mama...
Siandien vyro nera, gris nakti...Su pietu miegu mums ne kas...Kartu gulejau, tai sokinejo ant galvos...Nesiojau, galvyte ant peties meiliai padejo...Tik jauciu, kad maikute slampa ohmy.gif ...na ir akurat is desines kruties pienas bego...Krutine minksta...Tai taip ir praejo noras nesiot...Turbut liksim be pietu miego...
Bet gal vakare uzmigs greiciau unsure.gif
Velnias, kaip tycia, dar sloga prikibo verysad.gif

lolute 4u.gif , as nedepresuoju, tik maziukas liudesys ir nerimas kazkoks vidinis, kad viskas ir toliau gerai klostytusi ir tiek...Myli tas vaikas mane, va sedi apsikabines, galva padejes, plepa kazka...Geeera... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2007 12 28, 14:20)
Aš ir nesakau, kad lengva (dėl tos priežasties mano jaunėlis nuo gimimo miegot guldomas nemiegantis wink.gif ), bet, jei laikas nespaudžia, aš daryčiau būtent taip. Ir ne kartu, o pirma išmokti užmigti be krūties, pamaitinant kitu metu, o kai išmoks, imtis nuoseklaus nujunkymo.


Mano mazylei tik 3 menesiai, bet jau dabar dziaugiuosi, kad laiku susizinojau, kokia nauda yra nuo pat gimimo mokyti - butent MOKYTI - vaika uzmigti pati. Po paskutinio maitinimo pries nakti guldau nemiegancia, ir uzmiega pati, na kartais pakniurksi, bet neisiverkia. Apie tai neblogai aprasyta knygoj "Pirmieji kudikio metai". Ten yra aprasytas ir metodas, ka daryti, jei mazylis jau iprates tik su krutimi, ar su mamyte ar pan. uzmigti. Berods Ferberio metodas vadinasi. Tevai apsisarvuoja kantrybe ir kelis vakarus pagulde vaika leidzia jam paverkti, anot gydytojo po 3 paru vaikas pradeda pats sunkiau ar lengviau uzmigineti. Bet svarbiausia, jei jau teveliai nusiteike, kad nesuminkstetu ir nepersigalvotu - galima tik prieiti paglostyti galvyte, pabuti salia, bet jokiu kruties davimu ar emimo ant ranku. Raso kad verkimai gali buti iki 15-20 minuciu, bet kas vakara trumpeja.
Nebandziau, bet tikiu, kad imanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2007 12 29, 00:39)
Mano mazylei tik 3 menesiai, bet jau dabar dziaugiuosi, kad laiku susizinojau, kokia nauda yra nuo pat gimimo mokyti - butent MOKYTI - vaika uzmigti pati. Po paskutinio maitinimo pries nakti guldau nemiegancia, ir uzmiega pati, na kartais pakniurksi, bet neisiverkia. Apie tai neblogai aprasyta knygoj "Pirmieji kudikio metai". Ten yra aprasytas ir metodas, ka daryti, jei mazylis jau iprates tik su krutimi, ar su mamyte ar pan. uzmigti. Berods Ferberio metodas vadinasi. Tevai apsisarvuoja kantrybe ir kelis vakarus pagulde vaika leidzia jam paverkti, anot gydytojo po 3 paru vaikas pradeda pats sunkiau ar lengviau uzmigineti. Bet svarbiausia, jei jau teveliai nusiteike, kad nesuminkstetu ir nepersigalvotu - galima tik prieiti paglostyti galvyte, pabuti salia, bet jokiu kruties davimu ar emimo ant ranku. Raso kad verkimai gali buti iki 15-20 minuciu, bet kas vakara trumpeja.
Nebandziau, bet tikiu, kad imanoma smile.gif

Na pas mus taip ir gavosi ax.gif
Nors gal, zinoma galejom ta ir anksciau pamegint padaryti, o ne kartu su nujunkimu, bet kad man paciai nesigautu anksciau - nes kai maitindavau maze pries miegeli daznai pati uzmigdavau dar greiciau biggrin.gif , nei ji tai ir neperkeldavau i lovyte, o jei kartais perkeldavau - tai po kurio laiko pradedavo verkt, ir vel pasiimdavau prie papulio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2007 12 28, 23:39)
Raso kad verkimai gali buti iki 15-20 minuciu, bet kas vakara trumpeja.
Nebandziau, bet tikiu, kad imanoma smile.gif


3-4 valandas megalol.gif Su abiem mirksiukas.gif Ir neuzmigdavo. Mazaja pradejau guldyti 9 vakaro, trecia nakties neiskenciau.
Atsakyti