Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(baltic*girl @ 2007 12 26, 13:09)
Su pirmaja bandziau mazinti, gavosi atvirkstinis variantas - jaute, kad bandau atjunkyti, nesuprasdavo kodel kartais duodu kartais ne, po keliu dienu zirzimo apsisprendziau mesti visai. Gydytojas irgi taip patare 4u.gif

Maniau bus sunkiau, bet abiem vaikam uzteko 2 dienu ir naktu pamirsti visa si reikala. Buvo sunkiau pasiruosti man psichologiskai nei vaikam. O kur dar nepatogumai metus, kaip skausmas.

Tai ir as taip - nutariau nedaryt kazkokiu kankynimu vaikui tai duodant tai neduodant. Tiesiog isejau miegot kitur. Siandien jau bus trecia naktis mums be papuko. Siryt dukryte atejusi pas mane 11 val. parode i kruti - klausdama pienuko - pasakiau kad pasibaige ir neber, tai ji kazkaip ramiai prieme.

QUOTE(3 sunu mama @ 2007 12 26, 18:24)
  Maniskis pirmagimis pats atsisake kruties, kai buvo metuku,

Cia tai geras ! thumbup.gif Galima sakyti, kad pasiseke tau ax.gif
QUOTE(3 sunu mama @ 2007 12 26, 18:24)
Antrasis buvo 1,7 metuku ir jam buvo laaabai skanu. Tik man teko isvaziuoti porai dienu be jo. Pries isvaziuodama pasiruosiau buteliuka su pienu, pasitepiau kruti krienais blush2.gif  ir daviau.... mazius isspjove kruti, ciupo buteliuka ir viskas. Tiesa pirma nakti graibe teti, ieskodamas kruties, bet man grizus, jau buvo viska uzmirses... Girdejau dar viena veiksminga apgaule: uzklijuoti speneli permatoma lipnia juosta  smile.gif
  Su treciu dabar jauciuosi, kaip su pirmu... Taip jam be galo skanu...Bandau po truputi nujunkyti. Dabar duodu tik pries miega ir nakti. Maziui jau 1,6 metai.

thumbup.gif Na neblogu cia bajeriu su krienais sugalvojat, ir su tecio graibymu prijuokino thumbup.gif

Vaje-vaje rasau jums cia, o paciai jau krutis sprogsta, tai vis laukiu, pakol nuslugs... kazi kiek dienu praeis... ax.gif Bet jau viskas - atgal tikrai nebepratinsiu!
Atsakyti
Man tai idomu kaip mamos susitvarkot su naktinukais, kurie nakti valgo kas valanda ar dvi? Ar tiesiog nuimate po viena naktini maitinima , ar is vis nakti neduodat? bet jei atsikelia nakti ir praso valgyt - kaip tada, gal arbatele kokia, nes misinuka kisti irgi turbut nelabai gerai.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 12 27, 02:59)
Man tai idomu kaip mamos susitvarkot su naktinukais, kurie nakti valgo kas valanda ar dvi? Ar tiesiog nuimate po viena naktini maitinima , ar is vis nakti neduodat? bet jei atsikelia nakti ir praso valgyt - kaip tada, gal arbatele kokia, nes misinuka kisti irgi turbut nelabai gerai.

Kai keldavosi kas valandą-dvi, tuomet stengdavausi praleisti kas antrą kartą arba pratempti kuo ilgiau. Kai tarpai 3-4 val, tuomet nuimdavau (arba stengdavaus nuimti, nes kaip jau paaiškėjo, su sūnum viskas taip paprastai nesigavo biggrin.gif ) vieną maitinimą - 'labiausiai naktinį': apie 3-4 val. nakties. Kiti vėliau kažkaip savaime nusiimdavo: pirmiau vėlyvo vakaro (23-24 val), po to ankstyvo ryto (6-7 val.)
MP keisti kitu skysčiu, manau, netikslinga, nes tik formuojamas naujas įprotis. Be to, skaitoma, kad gerai augantis vyresnis nei 6 mėn. vaikas naktį jau valgo ne tiek dėl alkio, kiek iš įpročio, mamos artumo poreikio, taip kad tas papildomas maistas ar gėrimas dar labiau nereikalingas.
Gal ir atrodo, kad va, sumaitinus mišinį, vaikas ėmė ir išsimiegojo iki ryto, bet realiai tai jis 'apsivalgo': mišinys sunkiai ir ilgai virškinamas, todėl ir miega tas vaikas. Čia kaip mes - suaugę - kai apsiryjam ir sėdim bambas išvertę, prie miego traukia. Mano akim, taip yra negerai, nesveika. smile.gif

Kalbant apie nutraukimą, esu tik už palaipsnišką, nes manau, kad staigus daro blogą poveikį ir mamai, ir vaikui. Na, dėl psichologinio aišku ir taip. Bet yra ir kiti aspektai, kaipo fiziologinis: visa ta pieno gaminimo sistema žindymui ruošėsi 9 mėn, po to kiek mėnesių dirbo, tai akivaizdu, kad staigiai pabaigus tą darbą, moters organizmas užforsuojamas. O vaiko atžvilgiu tai blogai tuo, kad jis negauna vertingų dalykų, kurie yra tame paskutiniame nujunkymo piene. Paskutinis pienas yra panašus į priešpienį: jame daugiau riebalų ir visų tų medžiagų, kurios dar kurį laiką darys teigiamą poveikį vaikelio sveikatai, nustojus žįsti krūtį. Tai kaip ir apsauga, kuri padeda prisitaikyti prie mitybos be MP. Nutraukus staigiai, vaikas tos apsaugos negauna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 27 gruodžio 2007 - 13:22
QUOTE(svetelis @ 2007 12 27, 10:59)
Man tai idomu kaip mamos susitvarkot su naktinukais, kurie nakti valgo kas valanda ar dvi? Ar tiesiog nuimate po viena naktini maitinima , ar is vis nakti neduodat? bet jei atsikelia nakti ir praso valgyt - kaip tada, gal arbatele kokia, nes misinuka kisti irgi turbut nelabai gerai.


Ir keliuosi kas valandą, kas pusvalandį mirksiukas.gif Vis atidėdinėju tą atpratinimą nuo naktinių valgymų, niekaip nesusikaupiu tam reikalui ax.gif

QUOTE(Ode @ 2007 12 27, 13:14)
Gal ir atrodo, kad va, sumaitinus mišinį, vaikas ėmė ir išsimiegojo iki ryto, bet realiai tai jis 'apsivalgo': mišinys sunkiai ir ilgai virškinamas, todėl ir miega tas vaikas. Čia kaip mes - suaugę - kai apsiryjam ir sėdim bambas išvertę, prie miego traukia. Mano akim, taip yra negerai, nesveika. smile.gif


Gustė net ir po košės, porcijos mišinio ir pienuko prieš miegą sugeba po pusvalandžio atsikelti ir vėl reikalauja papulio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2007 12 27, 05:37)
Gustė net ir po košės, porcijos mišinio ir pienuko prieš miegą sugeba po pusvalandžio atsikelti ir vėl reikalauja papulio lotuliukas.gif

Tai va va. Maniškiams irgi maistas situacijos nekeitė. biggrin.gif
Atsakyti

Gustė net ir po košės, porcijos mišinio ir pienuko prieš miegą sugeba po pusvalandžio atsikelti ir vėl reikalauja papulio lotuliukas.gif
[/quote]


Pas mus irgi nera skirtumo kiek privalgo pries miegeli, sugebam atsikelti po pusvalandzio ar valandos papulio prasyt. Jau isvargus jauciuosi , bet vis neprisiruosiu kazka keisti doh.gif jau gal noreciau ir atpratinti bent nuo dienos maitinimu, vistik vasari jau i darba, bet net nezinau kaip pakeisti migdyma diena, nes pokolkas uzmiegam tik prie papo. Tai jau ruosiuosi visaip kaip, bet ... pokolkas dar nepradejau. O mazoji kaip nujausdama kuo toliau tuo dazniau reikalauja papo tiek diena tiek nakti.
Atsakyti
[quote=Daivutis123,2007 12 27, 05:56]
Gustė net ir po košės, porcijos mišinio ir pienuko prieš miegą sugeba po pusvalandžio atsikelti ir vėl reikalauja papulio lotuliukas.gif
[/quote]
Pas mus irgi nera skirtumo kiek privalgo pries miegeli, sugebam atsikelti po pusvalandzio ar valandos papulio prasyt. Jau isvargus jauciuosi , bet vis neprisiruosiu kazka keisti doh.gif jau gal noreciau ir atpratinti bent nuo dienos maitinimu, vistik vasari jau i darba, bet net nezinau kaip pakeisti migdyma diena, nes pokolkas uzmiegam tik prie papo. Tai jau ruosiuosi visaip kaip, bet ... pokolkas dar nepradejau. O mazoji kaip nujausdama kuo toliau tuo dazniau reikalauja papo tiek diena tiek nakti.
[/quote]
Tai gal pradėkit nuo to, kad neužmiginėtų prie krūties? Kai išmoks užmigt pati, tai galėsit labiau stumdyti maitinimus. Maitinkit, pvz. anksčiau, ne prieš pat miegą, o tegu migdo kas nors kitas. Bet jau dieną. Vakare galėsit ir vėliau atpratint.
Šiaip naktį maitintis atpratinti sunkiau. Aš asmeniškai nuo jų pradėdavau. Bet jei jūs grįžtat į darbą, tai galit dar naktinį palikt. Nebent jaučiatės, kad jus tai vargina. Tuomet darykit viską tolygiai. Svarbiausia, manau, jūsų atveju, kad dukrytė išmoktų pati užmikti. Tada ir naktį bus paprasčiau. 4u.gif
Atsakyti
[quote=Ode,2007 12 27, 14:03]
[/quote]
Tai gal pradėkit nuo to, kad neužmiginėtų prie krūties? Kai išmoks užmigt pati, tai galėsit labiau stumdyti maitinimus. Maitinkit, pvz. anksčiau, ne prieš pat miegą, o tegu migdo kas nors kitas. Bet jau dieną. Vakare galėsit ir vėliau atpratint.
Šiaip naktį maitintis atpratinti sunkiau. Aš asmeniškai nuo jų pradėdavau. Bet jei jūs grįžtat į darbą, tai galit dar naktinį palikt. Nebent jaučiatės, kad jus tai vargina. Tuomet darykit viską tolygiai. Svarbiausia, manau, jūsų atveju, kad dukrytė išmoktų pati užmikti. Tada ir naktį bus paprasčiau. 4u.gif
[/quote]

Tai kad nelabai yra tokios galimybės - aš visą dieną su ja viena būnu, migdyt reikia man, o niekaip kitaip nepasiduoda tik kaip lauke vežime arba namie su papu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes.Tema perskaiciau beveik visa, nes plaukai stojos piestu, kai galvodavau apie atjunkyma...Maziui 1.4 m., taigi jau vyras ne mazas, o ir naktys be galo sunkios budavo, paskutiniu metu dygstant dantukams, keldavos apie 5 kartus ir butinai reikdavo papulio, nuo mano panesiojimu isiklykdavo ir netekus jegu vel duodavau papuli...
Taigi dabar apie tai kaip mums sekes nujunkyti smile.gif Kokia savaite nedaviau pries pietu miega(jis arba visai nemiegodavo pietu, arba uzmigdavo masinoje, nes stengdavaus per ta laika kazkur islekti), taigi liko naktiniai maitinimai....
Gruodzio 22d. persikeliau miegoti i kita kambari ir palikau maziu su teciu...Beveik tupejau prie duru su laikrodziu- vaikas verke 26minutes unsure.gif (su pertraukelem)...Nebeistversiu, maniau...ir duse ilgai buvau, kad negirdeciau, ir tv pasigarsinau...Sunku...Bet vyras sake, kad prisispaude prie saves maziu ir jis uzmigo...Nakti keles du kartus...Bet gan greit uzmigdavo, kai tetis apkabindavo....
Ryta atleke pas mane i lova, kadangi buvau su pizama, tai nieko ikr nepasigedo... rolleyes.gif
Antra naktis.Uzmigo per 5 min.ir vel su teciu...Naktis be kelimusi...Pietu miegucio uzmigo masinoje... thumbup.gif
Pradejo verzti krutine(desine puse)...Nusitraukineti- nemoku, pientraukio neturiu...Mazius graziai zaide, nuotaika puiki, o as sast taip netiketai ir sakau ateik pavalgyti...Kaip tik tuo metu rode reklama, tai jis valge pusiau ziuredamas TV doh.gif , bet labai man palengvejo...Biskiuka suzirziliavo, kai atitraukiau, bet nuejo zaist su teciu...
toliau nieko nebepasakosiu- nes padejom taska...Man iki dabar krutine minksta, o vaikis prie jos nesitrina....Taigi kaip Kaledinis stebuklas, tas musu nujunkymas...

Taigi musu atveju labai pasitarnavo vyro uzsispyrimas ir pagalba...O man zinokit, kazkokia mini depresija unsure.gif - atrodo kazko netekau....Bet cia visoms taip turbut buna...
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2007 12 27, 06:12)
Tai kad nelabai yra tokios galimybės - aš visą dieną su ja viena būnu, migdyt reikia man, o niekaip kitaip nepasiduoda tik kaip lauke vežime arba namie su papu doh.gif

Na tai tada reikės ieškoti pačiai išeities. 4u.gif Galiu tik nuraminti, kad kai bus antras, jis užmigs pats. biggrin.gif Na, bent jau man taip gavosi - tiek vargau su pirmagimės užmiginėjimu, kad sūnų nuo pirmųjų dienų guldydavau dar nemiegantį į lovytę, tad po šiai dienai (jam beveik pusantrų) stebinam visus, kai nunešu miegot ir grįžtu po minutės. Klausia: "Jau miega?!" Sakau: "Ne, migdosi." Pasimokiau, vadinas. hihihi.gif Tik va kiti charakterio bruožai pasireiškė: nei į režimą kokį paišės, tai naktiniam nujunkymui pasidavinėjo... Kiekvienas su savais... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2007 12 27, 06:19)
O man zinokit, kazkokia mini depresija unsure.gif - atrodo kazko netekau....Bet cia visoms taip turbut buna...

Užjaučiu, aš pati per tą ką tik perėjau. Tai normalu. console.gif Stenkis kuo mažiau galvoti apie žindymą, tegu vyras išleidžia su draugėm, į grožio saloną ar šiaip nuveikt ką nors, kad padėtų užsimiršti. O gal net su vaikučiu nueikit į kokį baseiną ar vaikų susibūrimą. Laikykis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2007 12 27, 14:14)
Gal ir atrodo, kad va, sumaitinus mišinį, vaikas ėmė ir išsimiegojo iki ryto, bet realiai tai jis 'apsivalgo': mišinys sunkiai ir ilgai virškinamas, todėl ir miega tas vaikas. Čia kaip mes - suaugę - kai apsiryjam ir sėdim bambas išvertę, prie miego traukia. Mano akim, taip yra negerai, nesveika. smile.gif

nezinojau, kad yra atskiri misineliai sukurti maitinimui dienai ir maitinimui vakare - as kaip durne vis maitinau vienu ir tuo paciu. O cia gi taip patogu butu - sumaitini naktinio misinio doze kada nori pailseti ir viskas vaikas snuduriuoja
Atsakyti