Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(g00te @ 2007 12 02, 02:42)
sveikos, mamos, gal kam taip buvo, padekit, pasipasakokit...
zindau jau 1metai ~7 men
paskutiniai menesiai kazkoks kosmaras - kartais tenka nakti po 12 kartu zindyt, neisimiegu...
dabar vel pastojau, pieno sumazejo ale dar yra.... tikejausi, kad baigsis, kazhkas pasakojo, kad kai pastoji, pienelis baigiasi, bet NESIBAIGIA!!!
kas zino, kada daugmaz pieniukas turi baigtis o jei nesibaigs, ka daryt... neber sveikatos visai...

rolleyes.gif Žinok, šiaip savaime nesibaigs - pastojus vieni vaikiukai patys atsisako žįsti, o kitiems kaip tik norisi dažniau ir ilgiau,kad padidintų sumažėjusio MP keikį iki buvusio.
Panašu, akd taviškis bus iš pastarųjų mirksiukas.gif

o gali
-arba nujunkyti, bet tada prašyk pagalbos iš artimųjų - sukurkite kitą migdymo ritualą neprimenantį žindymo, tegul naktimis prie vaikiuko keliasi kas nors kitas, o ne pienuku kvepianti mama ir pan.
Žinoma, prireiks pastangų ir kantrybės.
Tik iš patirties siūlau dar apmąstyti, kaip elgsitės gimus būsimajam broliukui/sesytei - labai gali būti, kad vyresnėliui labai sopės širdelę kai matys mažajį nuolat žindomą. Gali būti, kad prašys ir jis....

-arba gali maitnti toliau.
bet vėl reikės pagalbos iš artimųjų, akd sudarytų tau sąlygas ir pailsėti, ir gerai kokybiškai maitintis.
Taip pat ir čia reikia iš anksto nuspręsti, kaip elgsitės po gimdymo.

Kadangi tema yra apie maitinimo nutraukimą, tai labai nesiplėsiu - bet aš asmeniškai pasirinkau antrąjį variantą ir kol kas nesigailiu. O matydama, kaip vyresniosioms dar reikia mamytės ir MP, ir kaip graudžiai jos to prašo - žinokit,apsiverkt kaskart galima.
jeigu reikės patarimo - rašyk (gali AZ), klausk.

O taip linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
g00te, mano sūnus, kai aš jau buvau pastojus, bet dar to nežinojau, darė tą patį-keldavosi naktį valgyti nesuskaičiuojamą skaičių kartų. Man net mintis buvo baigt maitinimą, kaip vargino blush2.gif dabar galvoju, kad vis tik ten kažkas pakinta ir jie jaučia, kad gali prarast pienuką lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai aš vėliau nutraukiau maitinimą, nors pradžioj planavau tęst. Krūtys tapo tiek jautrios, kad maitinimas buvo tiesiog švelniai tariant nemalonus blush2.gif Nutraukiau staigiai, ko dabar itin gailiuos, vaikui (psichikai) pakenkė labai unsure.gif Aš tiesiog išėjau miegot į kitą kambarį, vaikis miegojo su tete, verkė gal porą vakarų. Po savaitės aš grįžau į savo lovą, tai krūties net nebeprašė mirksiukas.gif Bet tau tikrai nerekomenduoju taip drąstiškai visko baigt. Žaiuru. Vaiko atžvilgiu.
O dėl pienuko, tai nors aš nebežindžiau, bet jo išspausdavau iki pat gimdymo, tik,aišku, krūtys nebepritvinkdavo.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dark @ 2007 12 03, 10:17)
g00te, mano sūnus, kai aš jau buvau pastojus, bet dar to nežinojau, darė tą patį-keldavosi naktį valgyti nesuskaičiuojamą skaičių kartų. Man net mintis buvo baigt maitinimą, kaip vargino  blush2.gif  dabar galvoju, kad vis tik ten kažkas pakinta ir jie jaučia, kad gali prarast pienuką  lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai aš vėliau nutraukiau maitinimą, nors pradžioj planavau tęst. Krūtys tapo tiek jautrios, kad maitinimas buvo tiesiog švelniai tariant nemalonus  blush2.gif  Nutraukiau staigiai, ko dabar itin gailiuos, vaikui (psichikai) pakenkė labai  unsure.gif  Aš tiesiog išėjau miegot į kitą kambarį, vaikis miegojo su tete, verkė gal porą vakarų. Po savaitės aš grįžau į savo lovą, tai krūties net nebeprašė  mirksiukas.gif Bet tau tikrai nerekomenduoju taip drąstiškai visko baigt. Žaiuru. Vaiko atžvilgiu.
O dėl pienuko, tai nors aš nebežindžiau, bet jo išspausdavau iki pat gimdymo, tik,aišku, krūtys nebepritvinkdavo.
Sėkmės  4u.gif


O kodel sakai, kad vaikui labai pakenke? Kaip ta matai?
Atsakyti
parašykit mamytes, kaip sumažint naktinio valgymo dažnuma, keliasi n kartu. Jokio žinduko, buteliuku nepripažysta nuo gimimo. BAndžiau ir nešioti ir vandenuko duoti bet nieko neiseina, isirekia ir turiu duoti. O drastišku priemoniu kažkaip nesiryztu imtis, gaila butu vaika rigdyt.Vikui beveik 11 men. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šalta: 03 gruodžio 2007 - 17:19
QUOTE(Šalta @ 2007 12 03, 18:05)
parašykit mamytes, kaip sumažint naktinio valgymo dažnuma, keliasi n kartu. Jokio žinduko, buteliuku nepripažysta nuo gimimo. BAndžiau ir nešioti ir vandenuko duoti bet nieko neiseina, isirekia ir turiu duoti. O drastišku priemoniu kažkaip nesiryztu imtis, gaila butu vaika rigdyt.Vikui beveik 11 men. ax.gif


Pas mus ta pati beda,jau vakar nedaviau visa diena ,bet vakare eidamas uzkliuvo krito ir virs antakio prasiskele kakta doh.gif ,pagailo ir nuraminau su papuciu wub.gif Ir mano visas nedavimas per niek ,net nezinau kaip jam neduot . unsure.gif
Atsakyti
Naktinis maitinimas tikrai kartais vargina doh.gif Bet kai pasižiūri į tą mažą angelėlį stipriai prisiglaudusį prie mamytės ir godžiai valgantį pienuką, taip gera pasidaro wub.gif Panelei greit du metukai, bet atpratint neišeina, labai prisirišus prie "niamos", tai bandysiu maitint kol pati atsisakys g.gif
Atsakyti
QUOTE(*zivile* @ 2007 12 03, 13:48)
O kodel sakai, kad vaikui labai pakenke? Kaip ta matai?

Pakenkė, nes vos nutraukus maitinimą, po savaitės, vaikas ėmė vemt. Galvojom apsinuodijo kuo. Po mėnesio išvažiavau keliom dienom, grįžau, nes vėmė. Gimė brolis-mėnesį vėmė, vasarą dažnai vėmė, kelis kartus gulėjo ligoninėj. Dabar ištyrėm nuodugniai-idealiai sveikas. Po ilgų pokalbių su gydytojais, pasakė, kad taip reaguoja į stresą. Tai va tas manau ir pakenkė-staigus maitinimo nutraukimas jam buvo didelė trauma.
Atsakyti
QUOTE(dark @ 2007 12 04, 22:30)
Pakenkė, nes vos nutraukus maitinimą, po savaitės, vaikas ėmė vemt. Galvojom apsinuodijo kuo. Po mėnesio išvažiavau keliom dienom, grįžau, nes vėmė. Gimė brolis-mėnesį vėmė, vasarą dažnai vėmė, kelis kartus gulėjo ligoninėj. Dabar ištyrėm nuodugniai-idealiai sveikas. Po ilgų pokalbių su gydytojais, pasakė, kad taip reaguoja į stresą. Tai va tas manau ir pakenkė-staigus maitinimo nutraukimas jam buvo didelė trauma.


Vargsiukas... Na bet gal isaugs ta problema. To jums ir linkiu! 4u.gif
Atsakyti
negi jusu visu vaikuciai išmiega nakti nepabude?? ir nereikalauja pieno?? unsure.gif
Atsakyti
Pas mus irgi tokios pat bedos, dukrytei 10,5 men. keliames nakti belekiek kartu, [azindam ir vel miegam, jau masciau atpratini, bet..... pamasciau ir viskas tuo baigesi, gaila man mazutes, gal dar ji ir lengviau pernestu atjunkyma, bet kazkaip pastebejau, kad man paciai kazkaip psichologiskai sunku imti vat ir neduoti blush2.gif sakiau jei jau tikrai reiks eiti i darba bus priezastis, tuomet ir darysim kazka.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šalta @ 2007 12 06, 16:45)
negi jusu visu vaikuciai išmiega nakti nepabude?? ir nereikalauja pieno?? unsure.gif

sako kitų išmiega (aš nelabai linkus tikėt) blush2.gif maniškis niekada iki 1metų ir 3mėn nepraleisdavo progos naktį pasmagūriaut..
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2007 12 06, 23:12)
sako kitų išmiega (aš nelabai linkus tikėt) blush2.gif maniškis niekada iki 1metų ir 3mėn nepraleisdavo progos naktį pasmagūriaut..

O kaip paskui budvo? Atsisake pats valgyti ar nedavete?
Atsakyti