Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE(indrae @ 2007 11 30, 12:23)
Ir nakti nebedavei?O kaip ar nesiguzavo?Nes as labiausiai ir bijau to guzavimosi  schmoll.gif

As vis atidelioju blush2.gif  Gal nuo ryt,gal nuo ryt ... smile.gif O laikas bega.Reikia man kokio postumio,kad pagaliau pradeciau  smile.gif Bet baisi nezinia,kaip bus...


Pirma nakti plaukiau smile.gif Antra jau uzteko ryte pamaitint, veliau to pienuko vis mazejo..
Atsakyti
sveikos mamytes.pries pora menesiu ir as sau pasakiau grieztai kad iki svenciu tikrai atpratinsiu.visus du men duodavau kruti tik kai pietu eidavo miegoti (kartais vazioujant masina ar lauke supantis uzmigdavo tai nereikedavo nei pietum) ir migdant, o nakti duodavau kiek noredavo.ir nuo vakar nebeduodu visiskai.zinokit galvojau kad bus kosmaras,as jau galvojau kad maitinsiu visa gyvenima lotuliukas.gif bet nebuvo taip baisu kaip as galvojau.Ir pietums ir nakti pati migdziausi,supavau,glosciau,ir kartu su dukryte verkiau,bet ji pati vartesi lovoje ir uzmigo,kai paimdavau ant ranku supti tai labai nepatiko, bandziau duoti is buteliuko paprasto pieno ir arbateles bet nei uz ka neime.pienuka karts nuo karto kai pasidaro kietoka krutine nusitraukiu siek tiek ir viskas,tikiuosi ir sia ir visas kitas naktis nesikankins mergaite.linkiu pati sau ir visoms jums buti stipriom.
Atsakyti
QUOTE(indrae @ 2007 11 30, 11:23)
Ir nakti nebedavei?O kaip ar nesiguzavo?Nes as labiausiai ir bijau to guzavimosi  schmoll.gif

As vis atidelioju blush2.gif  Gal nuo ryt,gal nuo ryt ... smile.gif O laikas bega.Reikia man kokio postumio,kad pagaliau pradeciau  smile.gif Bet baisi nezinia,kaip bus...

Dabar pats laikas, nes vėliau bus sunkiau mirksiukas.gif Aš irgi atidėliojau ir taip iki kol suėjo 1m. ir 1 mėn., tada "dingau" 4 dienom ir palikau vyrui.Pirmą rytą tai atsikėliau su akmenim vietoj papų biggrin.gif , tai pirmą dieną kas šešias valandas nutraukinėjau, antrą dieną tik kartą dienoj, ir taip palaipsniui mažėjo to pieniuko, o kai "atsiradau" tai mažoji dar šiek tiek glaustės, bet pamažu užsimiršo mirksiukas.gif
Atsakyti
rezgu ir as tokia minti del nujunkimo ax.gif
Vakar visa nakti nedaviau kankinau maziuka,reke draskesi kol uzmigo nakti kelesi kas 2 val 22,24,2,5,7 valandomis .vispatebdavau druskos tirpalu, tai jis purtesi ir neimdavo papucio i burna ,bet galiausiai 7 ryte napadejo nei tirpalas taip isireke kad atrode visas namas dreba,tai mamai pagailo ir vel daviau ,visa diena vel kankinau nedavusi visaip bandziau atbaidyti jo demesi ,bet ir vel skandalas doh.gif Druskos tirpalas nepadeda ,duok jam ir suru paputi ,nesvarbu ,ciunkuoja ir tiek g.gif Ka gerti kad mazetu ir kuom tepti kad neimtu doh.gif
Papildyta:
Jo isvezti neturiu kur ,dabar visi isvaziave i uzsienius verysad.gif
Dukra taip pat maitinau iki 1.8 men tai ja isvezem 1sav pas mociute po savaites parsivezem ji vis tiek mane veda uz rankytes i miegama rodo gulk ir duok doh.gif ,tai teko isvezti antri savaitei. Tik po 2 sav ,nustojo prasyti papucio thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, mamos, gal kam taip buvo, padekit, pasipasakokit...
zindau jau 1metai ~7 men
paskutiniai menesiai kazkoks kosmaras - kartais tenka nakti po 12 kartu zindyt, neisimiegu...
dabar vel pastojau, pieno sumazejo ale dar yra.... tikejausi, kad baigsis, kazhkas pasakojo, kad kai pastoji, pienelis baigiasi, bet NESIBAIGIA!!!
kas zino, kada daugmaz pieniukas turi baigtis o jei nesibaigs, ka daryt... neber sveikatos visai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 02 gruodžio 2007 - 02:42
QUOTE(g00te @ 2007 12 02, 02:42)
sveikos, mamos, gal kam taip buvo, padekit, pasipasakokit...
zindau jau 1metai ~7 men
paskutiniai menesiai kazkoks kosmaras - kartais tenka nakti po 12 kartu zindyt, neisimiegu...
dabar vel pastojau, pieno sumazejo ale dar yra.... tikejausi, kad baigsis, kazhkas pasakojo, kad kai pastoji, pienelis baigiasi, bet NESIBAIGIA!!!
kas zino, kada daugmaz pieniukas turi baigtis o jei nesibaigs, ka daryt... neber sveikatos visai...

Labukas,
Nesibaigia tas pienelis pastojus, bent jau man irgi jo sumazejo kai pastojau su dukra, bet dar buvo. As pastojus puse menesio dar pamaitinau sunu ir nutraukiau. Man labai jautrus speneliai pasidare tai ir baigem. Su sunum sis procesas visai nebuvo sudetingas, nes jis nakti jau nebegere pieno, o ir misinukas jam patiko, tai viska pabaigem net nepastebeje. Dukra maitinau iki 2,6 m. labai daznai nakti keldavosi gerti, tai butent tas ir isvargino. Pirmiausiai nutraukiau naktinius maitinimus, truputi pasinervavo pora naktu, bet ir tai per nakti pora kartu po kokias 10 min. padejuodavo, mane paspardydavo ir baigesi viskas. Paskui gan greitai atsisakem pietu pieno gerimo, rytinio, o veliausiai vakarinio. Situos tai baigem visai neskausmingai, kazkaip savaime isejo mirksiukas.gif
Megink atsisakyti naktiniu maitinimu, paciai bus lengviau, o paskui jau visu kitu, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helga: 02 gruodžio 2007 - 10:57
siandien perskaiciau ,kad mazina pieno gamyba salavijas
Atsakyti
http://supermama.lt/...iew/1583/2/1/0/
neblogu komentaru su patirtim yra
Atsakyti
QUOTE(Šalta @ 2007 12 02, 15:27)


Aciu uz informacija wub.gif
Atsakyti
Mano sūneliui jau 9 mėnesiukai. Prieš porą savaičių ryžausi pradėti nujunkymą... Vienu metu lyg ir pasirodė, kad pienuko jam trūksta, pasiūliau mišinuko. Patiko. Po kurio laiko nebelabai noriai žindo krūtį, tai nutariau visai baigti maitinimą. Labai jau išvargau ribodama savo maisto racioną, nes nuo daug ko jam pučia pilvuką verysad.gif Tai va, po truputį retinau maitinimus, kol bemaitinau tik kartą (naktį). Ir jau 4 para, kaip visai nebežindau thumbup.gif Tik, atrodo, vėl pienukas pradeda kauptis... Nebežinau ką daryti?.. Bet svarbiausia, kai nebemaitinu, jau 3 naktis išmiegojo nevalgęs thumbup.gif O anksčiau vis keldavos pažįsti.
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 12 02, 03:42)
sveikos, mamos, gal kam taip buvo, padekit, pasipasakokit...
zindau jau 1metai ~7 men
paskutiniai menesiai kazkoks kosmaras - kartais tenka nakti po 12 kartu zindyt, neisimiegu...
dabar vel pastojau, pieno sumazejo ale dar yra.... tikejausi, kad baigsis, kazhkas pasakojo, kad kai pastoji, pienelis baigiasi, bet NESIBAIGIA!!!
kas zino, kada daugmaz pieniukas turi baigtis o jei nesibaigs, ka daryt... neber sveikatos visai...

Mano pienas "sugedo", kai sugebėjau išlaikyti 2-3 dienas be maitinimo. Po to paragavau - o pienas baisiai neskanus. blink.gif Manoji paragavo kartą ir išspjovė. Daugiau nebeprašė. O po kelių mienesiu iš viso dingo - krutys buvo sausos - labai nustebau, nes kai nutraukiau vyriausio sūnaus žindymą, dar 2 mietus kašką galima buvo iš krutų išspausit.

O dabar vėl laukiosi (turėsime pirmą netyčiuką lotuliukas.gif wub.gif ) ir situacija kaip pas tave. Man jau 10 savaičių. Pradžioje trupūti nerimavau, kad nepailsiu, pieno sumažėjo ir mažylis pradėjo daugiau žysti naktimis, tiksliau rytais nuo 4 val galėjo būti "ant kruties" labai mane kankino - o man septintą veliausiai keltis į darbą. Tai gi kai tik jis užmiega, aš keliosi. Na ka, pradėjau gerti kalcijo papildus, išmokiau miegoti bemaitindama, pieno sumažiejo ir mažis pradėjo su tuo taikytis. Stengiosi dieną krutį duoti nevisada, ypatingai kai esu užimta, bet organizmas taip pat išmintingai sukurtas yra - kūdikiui pilvelyje reikia daugiau medžiagų, o resursai apriboti, dėl to didelis vaikas gauna daug mažiau, negu mažiukas. Tai gi gali duoti krutį - vis tiek jis ne gaus daugiau pieno, negu jam priklauso. Nurimau ir savijauta pagerėjo ir visai nejaučiu, kad manę išsiurbia, nors šiaip neesu stiprios sveikatos, o esu matinanti mama arba neščioji jau 5 metus. Stengiosi daugiau pamieguoti dieną ir poilsėt ir vėl jaučiosi gerai.
Atsakyti
Natuke, Šalta, Helga,
aciu
paskaiciau... ir nezinau ka darysim, gal bandysim naktim nebeduoti....
p.s. oi Natuke, tamsta stipri motera, noreciau ir as taip....
Atsakyti