Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas

Apklausa: kada svenčiate savo vaiku gimtadienius (79 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
arteja pirmasis vaikelio gimtadienis ir labai gaila bet pradzioje savaites verysad.gif tad ir mastau kada geriau butu svesti ar pries gimtadieni (tik kazkodel visi tuoj pat prisimena prietarus ir pradeda sneketi apie vaiko laimes atemima), tai gal geriau po gimtadienio g.gif o gal vis delto numoti i viska ir svesti tada kai yra patogiau teveliams biggrin.gif
o kaip daret ar darysit jus? pasidalinkit....
Atsakyti
mano manymu(nuomones neitakoja jokie prietarai tik asmenine patirtis smile.gif ) reikia svesti ta diena kai gime. O jei rengi vakareli su kviestiniais sveciais kaip patogiau, bet pas mane tai buna savaitgali po tikrojo gimtadienio. Bet tikraja diena butina pamineti!!! Nepamirsiu, kaip susikvieciau svecius pries savaite sestadieniui, o tikraja diena (treciadieni) nieks net zinutes neparase mirksiukas.gif buvo liudna, vaikui gali buti dar liudniau, na jei jam dar tik pirmas gimtadienis, gal neprisimins kaip nuoskaudos smile.gif
Atsakyti
Vaiko gimtadienius švęsime tik tą dieną kai jis gimė.
Vaikui svarbu, jis laukia to gimtadienio..o pasakyti jam, kad savaitgalį, o ne tarkim antradienį švęsim, nes gal mažiau dėdžių, tetų ir kitų vaikų galės susirinkti, tai galima ir žmogutį įskaudinti. Galų gale šeimoje galima švęsti tikrą gimimo dieną, o jei norisi sukviesti visus draugus, tai padaryti "antrą" gimtadienį" po tikrojo biggrin.gif
Atsakyti
Mes šventėm tikrą gimtadienį, t.y. savaitės vidury birthday.gif Iš pradžių pergyvenau, kad negali atvažiuot mano brolis su šeima iš kito miesto, bet paskui džiaugiausi, kad tų svečių mažiau ax.gif Nes man ir taip buvo didelis nuovargis, o tokį mažą vaiką irgi vargina svečių galybė doh.gif
Atsakyti
Kadangi organizuoju vaiku gimtadienius, tai galiu pasakyt kaip daro daugelis teveliu-beveik visada(80%) svencia tos pacios dienos vakare.Nebent balius buna skirtas daugiau suaugusiems, nei vaikams.Jei vaiko gimtadienyje dalyvauja daugiausia draugai,tai visai nesunku juos sukviest butent TA diena. Aisku, kai pipiras dar toks maziukas, pas ji renkasi dedes, bobutes...O i prietarus geriau nekreipt demesio-sveskit kai vaikas sveikas, niekur nereikia skubet(sveciam irgi)...
Atsakyti
jei jau kalbama apie vaiko gimtadienius,tai aišku,kad tą pačią dieną...man nesuprantamas požiūris,kad negalės ateit va ta kaimynė,ta teta ir pan.svarbu,kad patys artimiausi žmonės yra-juk tai vaiko,o ne suaugusiųjų šventė.va kai vaikas jau paaugs,turės savo "chebrą",kurią norės kviest,tada galima susiderint...
Atsakyti
Man atrodo, kad per tikrąjį gimtadienį reikia nupirkti mažą torčiuką ir kukliai paminėti. Na, o giminės gali sugūžėti savaitgalį po gimtadienio. Aš asmeniškai niekada nemėgdavau švęsti gimtadienio, kada jo dar nebuvo.
Atsakyti
Arteja ir mano sunaus gimtadienis, tad ispuola sekmadienis ir sia diena mes kvieciame tik vaikus su mamom, nes juk tai maziuko gimtadienis , o seneliai ateis is vakaro.

O kas del dienos pasirinkimo, tai as asmeniskai savo gimtadieni svenciu butent gimtadienio diena, o kviesti sveciai gali ar ne, cia jau ju problema, gimtadienis yra gimtadienio diena ir as patarciau, bent su artimais zmonemis svesti ta diena kai yra gimtadienis, o savaitgali paminet su seneliais ar pan.
Atsakyti
Vaikas tikrai nepajėgia suprasti tų visų atidėjimų ar nukėlimų. Jam juk visada patogu švęsti. Yra šventė - yra ir šventimas.
Atsakyti
As kazkur skaiciau, kad gimtadienis nera jau toks puikus dalykas kaip atrodo. Mokslininkai nustate, kad kelias savaites pries ir kelias savaites po gimtadienio zmogus jauciasi prislegtas, ji kamuoja ivairios bedos, dazniau jaucia stresa. Taip yra todel, kad kai vaikutis ateina i pasauli- jam tai padaryti yra labai sudetinga ir todel patirtas stresas atsiliepia jo tolimesniam gyvenime.

Nezinau ar tai tiesa ar ne, nu bet mokslininkai yra mokslininkai 4u.gif
Atsakyti
Aš manau, kad vaikų gimtadienius reikia švęsti tą dieną, kada jie gimė. Juk vaikučiai taip laukia...
Kai prisimenu, kad vaikystėj ilgai lauktas gimtadienis būdavo atidedamas, o tikrąją gimimo dieną niekas - nieko, tai nelabai linksma pasidaro.... verysad.gif
Atsakyti
juk nesiaipsau ji vadinasi GIMIMO DIENA.
Atsakyti