Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(bamba @ 2007 11 07, 21:11)
na mes irgi atidėliojom, nes irgi vis negalėjom rast atsiliepimų, bet nuvažiavom ir gamta mus sužavėjo wub.gif Na ant ežero kranto, tokia nuošali vieta... ir šiaip labai tvarkingai viskas. Tik vienintelis trūkumas, kad neesu tikra ar išeis tvarkingai visus svečius suguldyt ten g.gif
O muzikantus jie siūlė kaprizą, bet turbūt imsim kitus.


Mes jau irgi vakar uzsisakem. Mieli atrodo seimininkai ir vieta tikrai grazi. Na reikia tiketis, kad viskas bus gerai.
O del muzikantu, tai mes galvojam priimti ta ju pasiulyma del didzejaus, nes taip ir pinigu susitaupo (pigiau nei muzikantai), ir galim buti garantuoti, kad gros musu pasirinktą muzika (repertuaras suderinamas pries svente), ir kad nenusidainuos (kaip kad su muzikantais daznai nutinka), nes grojamos originalios dainos, o muzikantai vistiek dainuoja tu paciu dainu kaverius, o dar ir sviesu efektai... Na nezinau dar galvosim g.gif
Beje, o kada jusu svente? biggrin.gif
Atsakyti
Tai ar kuri svente Sakalausku sodyboje? Labai prasau padekyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kazlė @ 2007 11 08, 09:14)

Beje, o kada jusu svente? biggrin.gif

birželio 7, o jūsų kada?
o kiek žmonių pas jus bus, kaip planuojat visus talpinti?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 11 08, 12:30)
birželio 7, o jūsų kada?
o kiek žmonių pas jus bus, kaip planuojat visus talpinti?



Musų rugpjūčio 16-17 d. Planuojam, kad bus apie 65-70 žmonių. Dėl susėdimo tai stato tą nują salę ir manom, kad tikrai bus baigta iki to laiko, nes jau vakar matėm, kad likę praktiškai tik langai. O dėl miegamų vietų, tai talpinsim 47 (taip numatėm sutartį), o kitus vešim namo autobusiuku (pvz. tuos, kurie Vilniuje gyvena, liks tik tėvai, piršliai ir pulkas). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazlė @ 2007 11 08, 12:45)
Musų rugpjūčio 16-17 d. Planuojam, kad bus apie  65-70 žmonių. Dėl susėdimo tai stato tą nują salę ir manom, kad tikrai bus baigta iki to laiko, nes jau vakar matėm, kad likę praktiškai tik langai. O dėl miegamų vietų, tai  talpinsim 47 (taip numatėm sutartį), o kitus vešim namo autobusiuku (pvz. tuos, kurie Vilniuje gyvena, liks tik tėvai, piršliai ir pulkas). smile.gif

o kaip jūs tuos 47 suguldysit? Man tai kažkaip atrodo keista guldyt po 10 žmonių į kambarį... na jaunimas dar dar, bet kiti.. g.gif
ir dar klausimas, kaip jus iš anksto žinosit, kurie lieka nakvot, ar jūs patys tiems kitiems pasakysit, kad nebus nakvynės?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 11 08, 13:53)
o kaip jūs tuos 47 suguldysit? Man tai kažkaip atrodo keista guldyt po 10 žmonių į kambarį... na jaunimas dar dar, bet kiti.. g.gif
ir dar klausimas, kaip jus iš anksto žinosit, kurie lieka nakvot, ar jūs patys tiems kitiems pasakysit, kad nebus nakvynės?

Na visų pirma tai manau, kad bus tokių, kurie patys nenorės likti, nes turi mažus leliukus ir pan., o šiaip tai guldyti žadam tuos, kurie ne iš Vilniaus ar kurie jau nebepaeis biggrin.gif
Is tikruju sodyba yra tikrai netoli nuo Vilniaus, todel nemanau, kad siais laikais butu kam nors keista, kad ir pasakysim, jog nekvoti reikes namuose. Juk koks skirtumas jei parves ir nuves autobusas. Jei as buciau svecias, man butu dar geriau miesgoti namuose-juk ten ir dusas savas, ir lygintuvas, ir daug kitų priežasčių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kazlė @ 2007 11 08, 13:11)
Na visų pirma tai manau, kad bus tokių, kurie patys nenorės likti, nes turi mažus leliukus ir pan., o šiaip tai guldyti žadam tuos, kurie ne iš Vilniaus ar kurie jau nebepaeis biggrin.gif
Is tikruju sodyba yra tikrai netoli nuo Vilniaus, todel nemanau, kad siais laikais butu kam nors keista, kad ir pasakysim, jog nekvoti reikes namuose. Juk koks skirtumas jei parves ir nuves autobusas. Jei as buciau svecias, man butu dar geriau miesgoti namuose-juk ten ir dusas savas, ir lygintuvas, ir daug kitų priežasčių.  g.gif

o jūs kažkaip iš anksto aiškinsitės, kas norės likti nakvoti? man irgi parvežimo variantas atrodo priimtiniausias, bet vat nežinau kaip išsiaiškint kiek bus norinčių važiuoti g.gif

o dėl maisto ką darysit? mums šeimininkai rekomendavo moteriškę iš lenvario, tai gal jos ir prašysim, tik vat kad jokių atsiliepimų neturim daugiau apie ją unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 11 08, 14:54)
o jūs kažkaip iš anksto aiškinsitės, kas norės likti nakvoti? man irgi parvežimo variantas atrodo priimtiniausias, bet vat nežinau kaip išsiaiškint kiek bus norinčių važiuoti g.gif

o dėl maisto ką darysit? mums šeimininkai rekomendavo moteriškę iš lenvario, tai gal jos ir prašysim, tik vat kad jokių atsiliepimų neturim daugiau apie ją unsure.gif



Mes dėl to, kas nakvoja, o kas lieka tarsimės su svečiais iš anksto. Manau su kiekvienais pakalbėsim apie tai tada kai vešim pakvietimus.
O dėl maisto tai mums irgi rekomendavo tą šeimininkę Audra berods vardu. kalbėjau aš ir pati su ja telefonu ir apie kainas ir šiaip maistą, aptarnavimą aptarėm, bet iš tikrųjų nieko negali spęsti – aš taip pat negirdėjau jokių atsiliepimų. Na, bet mes su būsimuoju tai manom, kad vistiek ją rinksimės, nes kažin ar verta dar kažką ieškoti – tada ir šeimininkę atvežti tikriausiai reikės, o dar ir kažkokio patarnaujančio personalo paieškos, galų gale indai, nes jei užsisakom šitą Audrą, tai jos indai, jos aptarnaujantis presonalas, ji ir su šeimininkais jau susidirbusi, t.y. jei balius užsitęsia, ji išvažiuoja namo pamiegoti, šeimininkai svečiams sumigus sutvarko stalą, o ji ryte atvykus jau randa viską sutvarkyta ir vėl imasi ruošti antros dienos stalą ir pan. Šiaip manu geriau, kad viskas vietoj, o ir tos kainos visur panašios tai kam dar ieškoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kazlė @ 2007 11 08, 15:05)
Mes dėl to, kas nakvoja, o kas lieka tarsimės su svečiais iš anksto. Manau su kiekvienais pakalbėsim apie tai tada kai vešim pakvietimus.
O dėl maisto tai mums irgi rekomendavo tą šeimininkę Audra berods vardu. kalbėjau aš ir pati su ja telefonu ir apie kainas ir šiaip maistą, aptarnavimą aptarėm, bet iš tikrųjų nieko negali spęsti – aš taip pat negirdėjau jokių atsiliepimų. Na, bet mes su būsimuoju tai manom, kad vistiek ją rinksimės, nes kažin ar verta dar kažką ieškoti – tada ir šeimininkę atvežti tikriausiai reikės, o dar ir kažkokio patarnaujančio personalo paieškos, galų gale indai, nes jei užsisakom šitą Audrą, tai jos indai, jos aptarnaujantis presonalas, ji ir su šeimininkais jau susidirbusi, t.y. jei balius užsitęsia, ji išvažiuoja namo pamiegoti, šeimininkai svečiams sumigus sutvarko stalą, o ji ryte atvykus jau randa viską sutvarkyta ir vėl imasi ruošti antros dienos stalą ir pan. Šiaip manu geriau, kad viskas vietoj, o ir tos kainos visur panašios tai kam dar ieškoti thumbup.gif

sveikute as norejau paklaust, o kiek kitiems metams uzsipraso seimininkes?
Atsakyti
Mūsų vestuvės bus kuklios, dalyvaus max 15 žmonių (su jaunaisiais), norėtume surengti iškilmingą vakarienę kokiame nors restoranėlyje, gal galėtumėte parekomenduoti? Būtų gerai Vilniaus mieste arba netoli Vilniaus. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleurette @ 2007 11 12, 14:31)
Mūsų vestuvės bus kuklios, dalyvaus max 15 žmonių (su jaunaisiais), norėtume surengti iškilmingą vakarienę kokiame nors restoranėlyje, gal galėtumėte parekomenduoti? Būtų gerai Vilniaus mieste arba netoli Vilniaus. Ačiū 4u.gif


Apvalus stalas trakuose, sako, kad tenai grazu ir smagu. smile.gif
Atsakyti
liniux, ačiū, pasidomėsim būtinai 4u.gif
Atsakyti