Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

O tai ne per velai kazkaip susimastos kad sutarti reik pasirasyt? g.gif nebijot but palikti ant ledo?tai ka jus aptaret,jei nei kainu tiksliai nezinot,nei sutarti pasiraset? blink.gif manau,su tokiais dalykais menki juokai...
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 02 25, 10:45)
O tai ne per velai kazkaip susimastos kad sutarti reik pasirasyt? g.gif nebijot but palikti ant ledo?tai ka jus aptaret,jei nei kainu tiksliai nezinot,nei sutarti pasiraset? blink.gif manau,su tokiais dalykais menki juokai...



Sutartį mes pasirašėm, bet tik dėl sodybos nuomos, o ne dėl maisto. Matai maisto teikimo paslaugų pati Jazzhotel sodyba neteikia, jie tik pasiūlė kas gali tai daryti, o mūsų teisė rinktis tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kazlė @ 2008 02 25, 09:07)
Pirti imsim thumbup.gif  Sveikinu pagaliau isirinkus vietele 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tik jau man neramu del maitinimo. Kur dingo ju mums siulyta seimininke Audra? g.gif  Kodel jau jie tik Dvarkiemi siulo? mad.gif

Beje, jei jus sia savaitele ten buvot, tai gal jau matet, ar pabaige jie ten statyti ta nauja pastata? Kurioje saleje jus planuojate svesti: tame pagrindiniame pastate, ar jau naujoje saleje? Ar emet ju siuloma didzeju? mirksiukas.gif


Seiminke Audra yra smile.gif Mes paemem jos kontaktus. Tiesiog man paklausus ka jie rekomenduotu atsake kad Dvarkiemi irgi visai neblogai gamina ir kainos tikrai nesikandzioja. smile.gif Bet jie primygtinai nesiule vien Dvarkiemio. Dave daug kontaktu. Dar Vilniuje vieno restorano kontaktus smile.gif Tik dabar lieka visus apskambinti ir suzinoti ka jie siulo thumbup.gif
Mes klausem apie didele sale. Sake kad liko tik uzstiklinti. Mes svesim birzelio men ir irgi tikimes kad si sale jau bus pabaigta ax.gif Aisku mes telpam ir pagrindiniame name, bet jeigu jie spes pabaigti didele sale tai svesim ten thumbup.gif
Apie didzieju as daug nesidomejau, nes mes ieskosim muzikantu mirksiukas.gif
As tik norejau suzinoti kaina, bet seimininkas atsake jeigu imsit muzikantus tai DJ jums nereikia lotuliukas.gif
O siap savininkai labai malonus zmones thumbup.gif
Man atrodo mes neapsirikom pasirinke sia vieta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2008 02 25, 11:39)
Seiminke Audra yra smile.gif Mes paemem jos kontaktus. Tiesiog man paklausus ka jie rekomenduotu atsake kad Dvarkiemi irgi visai neblogai gamina ir kainos tikrai nesikandzioja. smile.gif Bet jie primygtinai nesiule vien Dvarkiemio. Dave daug kontaktu. Dar Vilniuje vieno restorano kontaktus smile.gif Tik dabar lieka visus apskambinti ir suzinoti ka jie siulo  thumbup.gif
Mes klausem apie didele sale. Sake kad liko tik uzstiklinti. Mes svesim birzelio men ir irgi tikimes kad si sale jau bus pabaigta  ax.gif  Aisku mes telpam ir pagrindiniame name, bet jeigu jie spes pabaigti didele sale tai svesim ten  thumbup.gif
Apie didzieju as daug nesidomejau, nes mes ieskosim muzikantu  mirksiukas.gif
As tik norejau suzinoti kaina, bet seimininkas atsake jeigu imsit muzikantus tai DJ jums nereikia  lotuliukas.gif
O siap savininkai labai malonus zmones  thumbup.gif
Man atrodo mes neapsirikom pasirinke sia vieta  4u.gif



Persiusk man prasau i az tuos Dvarkiemio ir restorano, kuri siule, kontaktus ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2008 02 25, 07:59)
Mergaites kurios pasirinkot JazzHotel savo sventei  smile.gif  man idomu ar jus imat pirti antrai dienai? Ir is kur nusprendet imti maista?  ax.gif  Man savininkai labai rekomendavo Dvarkiemi. Bet as kazkaip vis manau kad ten bus brangoka  g.gif
Na bandysiu skambinti visur ir lyginti ka jie siulo  smile.gif

mums tai šeimininkę iš lentvario rekomendavo, tai mes turbūt ją ir imsim. Dėl Dvarkiemio tai nežinau unsure.gif
pirties tai dar nenusprendėm tvirtai, bet greičiausiai imsim ax.gif
o jūs toj naujoj salėj kur kažkas sakė stato, ar mažesnėj? Kiek pas jus žmonių?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2008 02 25, 14:05)
mums tai šeimininkę iš lentvario rekomendavo, tai mes turbūt ją ir imsim. Dėl Dvarkiemio tai nežinau unsure.gif
pirties tai dar nenusprendėm tvirtai, bet greičiausiai imsim ax.gif
o jūs toj naujoj salėj kur kažkas sakė stato, ar mažesnėj? Kiek pas jus žmonių?


Pas mus bus apie 45 zmones. Mes telpam ir mazoj salej. smile.gif Bet jeigu jie spes pabaigti didele, tai galesim ir ten svest 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2008 02 26, 08:00)
Pas mus bus apie 45 zmones. Mes telpam ir mazoj salej. smile.gif Bet jeigu jie spes pabaigti didele, tai galesim ir ten svest  4u.gif

o ką dėl nakvynės galvojat? Ten kambarių tai neperdaugiausiai kažkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2008 02 26, 10:36)
o ką dėl nakvynės galvojat? Ten kambarių tai neperdaugiausiai kažkaip unsure.gif

Na seiminkai uztikrino kad mes tilpsim visi miegot. jaunimas ant ciuziniu, teveliai kambariuose smile.gif jaunavedziams atskiras kambariukas. Vis tiek manau bus norinciu grizti namo. tai del to as nepergyvenu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2008 02 26, 13:26)
Na seiminkai uztikrino kad mes  tilpsim visi miegot. jaunimas ant ciuziniu, teveliai kambariuose smile.gif jaunavedziams atskiras kambariukas. Vis tiek manau bus norinciu grizti namo. tai del to as nepergyvenu  mirksiukas.gif


O mes patys artimiausi (jaunieji, tevai, pirsliai) liksim nakvoti, o kitiems uzsakysim autobusiuka parvezti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2008 02 26, 11:26)
Na seiminkai uztikrino kad mes  tilpsim visi miegot. jaunimas ant ciuziniu, teveliai kambariuose smile.gif jaunavedziams atskiras kambariukas. Vis tiek manau bus norinciu grizti namo. tai del to as nepergyvenu  mirksiukas.gif

Hm bet kad ten beveik vien čiužiniai kiek prisimenu unsure.gif Pirmam aukšte vienas kambariukas, jaunavedžių kambarys ir poto jau tik tokie dideli su čiužiniais... ar aš kažką pamiršau jau?
Dėl jaunimo tai aš nepergyvenu bet vat yra žmonių kuriuos norisi "padoriau" suguldyt biggrin.gif
QUOTE(kazlė @ 2008 02 26, 12:11)
O mes patys artimiausi (jaunieji, tevai, pirsliai) liksim nakvoti, o kitiems uzsakysim autobusiuka parvezti mirksiukas.gif

o jaunimą visą išvešit irgi?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2008 02 26, 14:46)
Hm bet kad ten beveik vien čiužiniai kiek prisimenu unsure.gif Pirmam aukšte vienas kambariukas, jaunavedžių kambarys ir poto jau tik tokie dideli su čiužiniais... ar aš kažką pamiršau jau?
Dėl jaunimo tai aš nepergyvenu bet vat yra žmonių kuriuos norisi "padoriau" suguldyt biggrin.gif

o jaunimą visą išvešit irgi?



Taip visus vesim namo, kurie vilnieciai (na nebent bus tokiu, kurie autobusiuko jau nebesulausks ar i ji tiesiog nesugebes ilipti lotuliukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(kazlė @ 2008 02 26, 12:51)
Taip visus vesim namo, kurie vilnieciai (na nebent bus tokiu, kurie autobusiuko jau nebesulausks ar i ji  tiesiog nesugebes ilipti lotuliukas.gif ).

o ryte atgal parvešit ar patys važiuos?
man tai toks variantas visai nebogai skamba... ta prasme išvežt visus biggrin.gif
Atsakyti