Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(melynake_blondy @ 2008 02 22, 21:03)
Aiskutis smile.gif mes tai ir cia ieskojom ieskojom ir radom salia nemencines viva green resort..tokia idomi vieta..jie dar oficialiai nedirba, pats restoranas, bet jau puse metu organizuoja konferencijas, vestuves, banketus..  thumbup.gif  gaila tik maisto paragaut negalima, bet is foto labai fainai viskas, restorano lygio...o direktore restorano dirbo prezidenturos restorane ir idabasare...tai gal bus visai nieka smile.gif


Jei ne paslaptis, uz kiek sutaret? Idomu, nes seses vestuves irgi ten svesim. Man tai ten fantastiska, vietos daug, nes ner baisiau, kai visi turi sedet susigrude, arba begiot i viena sale valgyt i kita sokt doh.gif
Net jei ir oras pasitaikytu nekokos, viduj tikrai visi tilps. Pas mus 70 zmoniu bus.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2008 02 23, 01:33)
Jei ne paslaptis, uz kiek sutaret? Idomu, nes seses vestuves irgi ten svesim. Man tai ten fantastiska, vietos daug, nes ner baisiau, kai visi turi sedet  susigrude, arba begiot i viena sale valgyt i kita sokt  doh.gif
Net jei ir oras pasitaikytu nekokos, viduj tikrai visi tilps. Pas mus 70 zmoniu bus.



Aha man ten ir tokia grazi vietele, tik pas mus vestuves jau balandzio menesiuka...tai mum kainos gavosi tokios: nakvyne zmogui 49 lt, o visas banketas bet mes antra diena tik pusrycius uzsakem ir tiek berods 5000 ar 6000 tukstanciai, mes dar galutinai meniu nesuderinom tai vat nezinau galutines kainos...bet musu tik 40 zmoniu smile.gif seip nepigiai, bet kur ieskojom taip paskubomis nieko geresnio neradom smile.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2008 02 23, 00:19)
Mes irgi buvome Marcipane. Vieta tikrai grazi, sale didele thumbup.gif  bet netiko tai kad jie nori imti nuoma ir dar uz maista. Sakyciau vienam vakarui dar moketi 3tuks vien uz nuoma, brangoka  schmoll.gif
jeigu jau gali leisti moketi uz nuoma tai geriau kokia sodyba  bigsmile.gif


Na mums nuomos nera smile.gif , nes pas mus galioja taisykle - jeigu 80 zmoniu, nuomos nera, jeigu daugiau - yra, o pas mus bus kaip tik apie 80 zmoniu smile.gif O be to, mums jauniesiems dar kambari duos. O sodyba mums netinka, nes jos dazniausiai buna uz Vilniaus, o bus tokiu sveciu, kurie nenores nakvoti, jiems reikes grizt, cia tada jiems reikes samdyt transporta tada (papildomos islaidos) + pas mus dvi dienos - taigi tie, kurie isvaziuos pirma diena, gali negrizti antra smile.gif

Ir klausimas - gal jums ten neteko pavalgyti, nes kaip sakau, man dabar galvos skausmas del maisto.
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 02 23, 14:24)
Na mums nuomos nera  smile.gif , nes pas mus galioja taisykle - jeigu 80 zmoniu, nuomos nera, jeigu daugiau - yra, o pas mus bus kaip tik apie 80 zmoniu  smile.gif  O be to, mums jauniesiems dar kambari duos. O sodyba mums netinka, nes jos dazniausiai buna uz Vilniaus, o bus tokiu sveciu, kurie nenores nakvoti, jiems reikes grizt, cia tada jiems reikes samdyt transporta tada (papildomos islaidos) + pas mus dvi dienos - taigi tie, kurie isvaziuos pirma diena, gali negrizti antra  smile.gif

Ir klausimas - gal  jums ten neteko pavalgyti, nes kaip sakau, man dabar galvos skausmas del maisto.


Neteko ten valgyti verysad.gif Bet seiminike labai gyre, kad pas juos porcijos dideles, maisto bus daug smile.gif Bet kaip ten is tikruju tai nzn smile.gif
O pas mus tik 50 zmoniu. Tai del to ir nuomos praso. Bet man atrodo mes jau radom vieta thumbup.gif Reikia tik vaziuot pasirasyt sutarti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2008 02 24, 14:32)
Neteko ten valgyti  verysad.gif  Bet seiminike labai gyre, kad pas juos porcijos dideles, maisto bus daug smile.gif Bet kaip ten is tikruju tai nzn  smile.gif
O pas mus tik 50 zmoniu. Tai del to ir nuomos praso. Bet man atrodo mes jau radom vieta  thumbup.gif  Reikia tik vaziuot pasirasyt sutarti  lotuliukas.gif


Na tada saunu, kad radote smile.gif O ten mums seimininke irgi gyre, tik, kas ten lankesi atvirksciai pasake verysad.gif Nu, zodziu, uzstatas jau duotas, sutartis pasirasyta, tai nieko jau ir nepadarysi, juolab, kad sale ten superine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 02 24, 13:49)
Na tada saunu, kad radote  smile.gif  O ten mums seimininke irgi gyre, tik, kas ten lankesi atvirksciai pasake  verysad.gif  Nu, zodziu, uzstatas jau duotas, sutartis pasirasyta, tai nieko jau ir nepadarysi, juolab, kad sale ten superine  smile.gif


Taip sale ten thumbup.gif Man irgi labai patiko smile.gif Be to seiminike sake kad iki vasaros jie irngs dar keleta kambariu. Tai gales daugiau zmoniu miegot. O kur jus darot antra diena? Ten pat?
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2008 02 24, 15:00)
Taip sale ten  thumbup.gif  Man irgi labai patiko  smile.gif  Be to seiminike sake kad iki vasaros jie irngs dar keleta kambariu. Tai gales daugiau zmoniu miegot. O kur jus darot antra diena? Ten pat?


Aha ten pat, man ten ir patiko dar tas, kad cia yra visai salia Vilniaus (gal net ir Vilnius skaitosi?), sveciams nebus problemu grizti, iskviest taksa, o kita diena irgi be problemu gris.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona* @ 2008 02 22, 14:59)
Na, mes planuojame, kad bus 30 sveciu, tai malune esancios sales mums kaip ir uztenka. Siaip, jie nuomoja didesniam kiekiui zmoniu, bet mums ten patiko, jauku, atskiras iejimas, wc, terasa, ir pats malunas  mirksiukas.gif

Galutines kainos dar nesutareme, nes nesuderintas meniu ir kt. dalykeliai. Imsiu atsotogas, nes labai jau to laiko truksta..  blink.gif

O alkoholį reikia iš jų pirkti ar galima savo neštis?
Atsakyti
Mes jau turim vieta thumbup.gif Jazzhotel rolleyes.gif
Atsakyti
schmoll.gif
QUOTE(bamba @ 2008 02 21, 18:19)
na turbūt reiks pasiskambint. Nors iš tikrųjų nedidelė bėda net jei ir neduoda, nes DJ su kuriuo susitarėm irgi turi viską, o kad daug sutaupysim tai sunku patikėt 4u.gif

o dėl maisto kainų ar niekas nesiskambinot po naujų metų jazzhotel rekomenduotai šeimininkei? Mes kalbėjom su ja dar rudenį, tai ji negalėjo niekaip kainų normaliai pasakyt, nes atseit nežinojo kokios maisto kainos bus 2008 unsure.gif



Mums taip pat kaip ir jums – konkreciu kainu nepasake schmoll.gif Na bet jau pati ruosiuosi greitu laiku skambintis ir susitikti, gal ir kokia sutartele brukstelsim. Jauu neramu kazkaip g.gif
Atsakyti
Mergaites kurios pasirinkot JazzHotel savo sventei smile.gif man idomu ar jus imat pirti antrai dienai? Ir is kur nusprendet imti maista? ax.gif Man savininkai labai rekomendavo Dvarkiemi. Bet as kazkaip vis manau kad ten bus brangoka g.gif
Na bandysiu skambinti visur ir lyginti ka jie siulo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2008 02 25, 09:59)
Mergaites kurios pasirinkot JazzHotel savo sventei  smile.gif  man idomu ar jus imat pirti antrai dienai? Ir is kur nusprendet imti maista?  ax.gif  Man savininkai labai rekomendavo Dvarkiemi. Bet as kazkaip vis manau kad ten bus brangoka  g.gif
Na bandysiu skambinti visur ir lyginti ka jie siulo  smile.gif



Pirti imsim thumbup.gif Sveikinu pagaliau isirinkus vietele 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Tik jau man neramu del maitinimo. Kur dingo ju mums siulyta seimininke Audra? g.gif Kodel jau jie tik Dvarkiemi siulo? mad.gif

Beje, jei jus sia savaitele ten buvot, tai gal jau matet, ar pabaige jie ten statyti ta nauja pastata? Kurioje saleje jus planuojate svesti: tame pagrindiniame pastate, ar jau naujoje saleje? Ar emet ju siuloma didzeju? mirksiukas.gif
Atsakyti