Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(mazute@ @ 2008 02 09, 14:07)
Kokių atsiliepimų turėtumėte apie restoraną ,,Ponas Tadas"?  smile.gif Salė ten graži. O kaip maistas, kainos? Kiek žmonių telpa salėje?


Sale is tikruju grazi, bet manau optimaliausias variantas - 30-40 zmoniu, nes jeigu daugiau - tai mazoka vietos sokiams ir siaip. Dar, manau, du minusai - per mazai vietos saldziam stalui, o jeigu vestuves vasara - nera kur iseiti pasivaikscioti, isskyrus viduj - Lenku namu hole.
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2008 02 12, 15:20)
Niu čia, žinoma, Jūsų reikalas, bet aš Jūsų vietoje taip neskubėčiau, nuotaka su pilvuku schmoll.gif , o va, kai būsimas vyras su vaiku ant rankų laukia šalia altoriaus  wub.gif  Neskubėkit, tikrai nepralošit, svarbiausia neklausyti kitų, o vadovautis savo širdimis  smile.gif



Aciu uz grazius zodzius, niu manau pilvukas man dar nesimatys, bent jau kiek snekejau su gydytoja ir mama tai kadangi musu seimoje visos aukstos ir pakankamai lieknos..tai tikiuosi dar viskas bus gerai...is kitos puses, su draugais pasedesim ir tiek... smile.gif beveik suradom viecike.. VIVA green resort
nemencines miske smile.gif
nestuke.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake_blondy @ 2008 02 12, 15:02)
Aciu uz grazius zodzius, niu manau pilvukas man dar nesimatys, bent jau kiek snekejau su gydytoja ir mama tai kadangi musu seimoje visos aukstos ir pakankamai lieknos..tai tikiuosi dar viskas bus gerai...is kitos puses, su draugais pasedesim ir tiek... smile.gif beveik suradom viecike.. VIVA green resort
nemencines miske smile.gif
nestuke.gif  blush2.gif  biggrin.gif


Kaip jus suradot ta vieta? Jie praktiskai nesireklamuoja. Bet vieta tai pasakiska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renateque @ 2008 02 12, 14:27)
Sale is tikruju grazi, bet manau optimaliausias variantas - 30-40 zmoniu, nes jeigu daugiau - tai mazoka vietos sokiams ir siaip. Dar, manau, du minusai - per mazai vietos saldziam stalui, o jeigu vestuves vasara - nera kur iseiti pasivaikscioti, isskyrus viduj - Lenku namu hole.


Taip, aš irgi ten žiūrėjau. Sutinku su šia nuomonę. Bet ten šokt man pasirodė visai nėra kur, kai stalas stovi 40 žmonių. Prie minusų būtų - negražus rajonas. Prie pliusų pigus alkoholis (maistas irgi nebrangus). Ima tik 20% baro mokesti, tai net pačiam tingisi juo rūpintis, kai taip pigu. Labai malonus ir draugiškas gamybos vadovas. Neseniai dirba, tai stengiasi.

Bet mes kitą vietą pasirinkom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justyyte @ 2008 02 12, 12:52)
na seimininke ispejo del kaimynu kai uzsakineti buvom nuvaziave, bet negalvoju, kad jie jau tokie perdetai piktybiski..  doh.gif
o jus jau sventete tenai, ar tik irgi apsizvalgyti buvote nuvaziave?

buvom tik apsiziureti, mum is tikruju per mazai ten butu buve vietos...
Atsakyti
Sveikutes,

gal galetumet parekomenduoti jaukia, nebrangia kavinuke Vilniuje, kurioje galetu sutilpti 50 zmoguciu (na, kad nesistumdytu alkunemis prie stalo ir pasokti butu imanoma)?

P.S. Tik nesiulykite perskaityti visa tema, nes ja jau perskaiciau wink.gif

Beje, galiu pasakyti savo nuomone apie kavine "Sigmute" (praite vasara sesuo ten vestuves kele, tad toj pacioj vietoj nesinoretu) - nebrangu (75 Lt/zmogui), maistas skanus (nors kai kam nepatiko salotos, farsiruota zuvis), jo daug (parsivezem pilna bagazine namo), aplinka visai nieko, taciau padavejos galetu siektiek greiciau suktis (purvinos lekstes uzsiudavo ant stalo). Ir demesnio - maistui reikalinga "prieziura" - vaisius vezemes patys, bet ju ant stalo buvo padeta vos puse (apie 12 val. nakties matem, kaip moteriskaite is virtuves su pilnu maisu isejo, tai velniai zino, ko ji ten prisidejus buvo, gal ir buteliuku pora sau namo nusinese).
Atsakyti
[quote=Zziviliukas,2007 10 12, 09:53]
oho smile.gif jau kainos spejo pakilti smile.gif nu speju kitiems metams daug kas brangs.

jei atvirai, tai sakyciau dar mazai praso..aplink vilniu tokios "skyles" kaip elniakampio slenis prase 5000lt ir uz ka: takai aplink negristi-su kulnais nepavaiksciosi, ten galima svesti tik vasara,nes rudeni slapia zole; stalai- neobliuotos plokstes, jokiu indu ir pan smile.gif
cia tai ir patalyne, ir indai, staltieses, papuosta, zvakides ir vazos smile.gif

Oho,mat kaip blink.gif o as pasiziurinejau nuotraukites,tai man visai tas elniakampio slenis patiko,siaip mes ir svesim vasara,liepos 25,tai net galvoju ten nuvaziuot,man pasake 80 lt/zmogui rolleyes.gif bet jei ten viduje nekaip bus tai blogai doh.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai butu apie UAB "Svetingumas" kavine Paneriu g.??? Gal kas susiduret?
Atsakyti
[quote=Alionchik,2008 02 13, 15:48]
[quote=Zziviliukas,2007 10 12, 09:53]
oho smile.gif jau kainos spejo pakilti smile.gif nu speju kitiems metams daug kas brangs.

jei atvirai, tai sakyciau dar mazai praso..aplink vilniu tokios "skyles" kaip elniakampio slenis prase 5000lt ir uz ka: takai aplink negristi-su kulnais nepavaiksciosi, ten galima svesti tik vasara,nes rudeni slapia zole; stalai- neobliuotos plokstes, jokiu indu ir pan smile.gif
cia tai ir patalyne, ir indai, staltieses, papuosta, zvakides ir vazos smile.gif

Oho,mat kaip blink.gif o as pasiziurinejau nuotraukites,tai man visai tas elniakampio slenis patiko,siaip mes ir svesim vasara,liepos 25,tai net galvoju ten nuvaziuot,man pasake 80 lt/zmogui rolleyes.gif bet jei ten viduje nekaip bus tai blogai doh.gif
[/quote]


labai pigu 80lt zmogui ,mes mokesim 120lt zmogui
Atsakyti
http://www.alicante.lt/

SUPER VIETA
Atsakyti
pas mus 150 lt zmogui,plius uz alkoholi pilna kaina reikes moketi blink.gif
Bet uztat super vieta,ir uzdaras kiemas;)
Atsakyti
QUOTE(melynake_blondy @ 2008 02 12, 16:02)
beveik suradom viecike.. VIVA green resort
nemencines miske smile.gif


Prašom smulkiau bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti