Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Skamba idomiai, bet nesu buvusi nei vienoj vestuvej su tokia "kombinacija" smile.gif)) Neisivaizduoju kaip tai eigoje atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaprizas_ @ 2008 02 06, 19:24)
Skamba idomiai, bet nesu buvusi nei vienoj vestuvej su tokia "kombinacija" smile.gif)) Neisivaizduoju kaip tai eigoje atrodo smile.gif

na turetu gal but idomiai:)
Atsakyti
As buvus, labai gerai atrode mirksiukas.gif vedejas buvo Marijus Olekas is lietuvis.lt,ziauriai fainas thumbup.gif
Atsakyti
Kokių atsiliepimų turėtumėte apie restoraną ,,Ponas Tadas"? smile.gif Salė ten graži. O kaip maistas, kainos? Kiek žmonių telpa salėje?
Atsakyti
4u.gif Sveikos merginos smile.gif o man taip viskas greit nutiko, kad daba esu pasimetus visai. NElauktai psatojau , su draugu planavom vestuves siais metais, bet vasara arba i metu pabaiga, kadangi ivyko toks didziulis ivykis, pagalvojom, kad reiketu paskubint ivykius, ir be to tewai dar prisidejo su savo patarimais, tipo darykit darykit daba vestuves. Asas meniskai jauciuosi kaip ant ledo, vestuves balandzio 12 as neturiu nei sukneles, nei net neisivaizduoju kur galima butu svesti tas vestuves. Linke pasirinkti kazka dvieju dienu, ta prasme su nakvyne, esame vilnieciai, gal turite kokiu minciu ar patarimu, gal but kazkas is Jusu daugiau jau domejosi salemis vilniuje ir aplink ji. Buciau laaaaaaaabaj dekinga smile.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake_blondy @ 2008 02 09, 22:32)
4u.gif  Sveikos merginos smile.gif o man taip viskas greit nutiko, kad daba esu pasimetus visai. NElauktai psatojau , su draugu planavom vestuves siais metais, bet vasara arba i metu pabaiga, kadangi ivyko toks didziulis ivykis, pagalvojom, kad reiketu paskubint ivykius, ir be to tewai dar prisidejo su savo patarimais, tipo darykit darykit daba vestuves. Asas meniskai jauciuosi kaip ant ledo, vestuves balandzio 12 as neturiu nei sukneles, nei net neisivaizduoju kur galima butu svesti tas vestuves. Linke pasirinkti kazka dvieju dienu, ta prasme su nakvyne, esame vilnieciai, gal turite kokiu minciu ar patarimu, gal but kazkas is Jusu daugiau jau domejosi salemis vilniuje ir aplink ji. Buciau laaaaaaaabaj dekinga smile.gif  blush2.gif  ax.gif

manau daugkas tikrai galetu pasiulyt kazka, tik turetum pasakyt kiek zmoniu, i kokiu biudzeta nakvynei-salei orientuojates ir kokio 'lygio' tikites smile.gif ar tiesiog tvarkongos grazios sodybos ar kazko 'prabangaus' ir pan smile.gif
Atsakyti
Mergytes, gal kuri nors turi kokiu atsiliepimu apie kaimo turizmo sodyba "OREIVIŲ UŽUOVĖJA"? Noretume ten svesti vestuves... drinks_cheers.gif
Atsakyti
labuka visoms,

ilgai ieskojom vietos savo sventei bet salyga buvo kad savaip maista galetume organizuotis. ir dar variantas kad nelabai kaimo sodybos norejom tai seniai jau buvom girdeje apie akmenine uzeiga(ne akmenine rezidencija cia). ir mano laimei dekui vienai forumietei labiausiai, kuri imete cia kontakrus. labai dekui tau! mes ten pasivaiksciojom pafantazavom ir supratom kad cia ta vieta kur noretume svesti savo svente. vietos daug, viskas labai stilinga ir man bent jau super. nuomos kaina 3000lt. bet cia is tos rubrikos kam per brangu piliu nuoma tai cia idealus variantas. jei kam nesunku butu galetumet padeti ikelti foto nes man vietos kazkur per maza.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busimi: 11 vasario 2008 - 19:51
QUOTE(kaprizas_ @ 2008 02 06, 13:00)
Buvome toje pilyje...na man per daug pompastishka. Tokia aplinka ipareigoja graziems papuoshimams, didelems geliu puokstems. Rokios sales balionais jau neapkamshysi. O beto jie ten patys maista gamina, tai kai pamatem foto.is vestuviu....namuose tkrai graziau pasigaminciau. Zodziu su stalais pas juos problemele, na nebent kas nors nuo to laiko pasikeite.


jauciu as bloga vireja doh.gif lotuliukas.gif nes buvau ten vakarieniauti, siaip labai buvo skanu ir tikrai grazu
fotkese ir man nelabai graziai maistas atrodo, bet realiai tai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyyte @ 2008 02 11, 15:38)
Mergytes, gal kuri nors turi kokiu atsiliepimu apie kaimo turizmo sodyba "OREIVIŲ UŽUOVĖJA"? Noretume ten svesti vestuves...  drinks_cheers.gif

oreiviai patiko ir mum, maloni seimininke, grazi aplinka, bet kaimynai uz tvoros doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomaba @ 2008 02 12, 01:48)
oreiviai patiko ir mum, maloni seimininke, grazi aplinka, bet kaimynai uz tvoros  doh.gif


na seimininke ispejo del kaimynu kai uzsakineti buvom nuvaziave, bet negalvoju, kad jie jau tokie perdetai piktybiski.. doh.gif
o jus jau sventete tenai, ar tik irgi apsizvalgyti buvote nuvaziave?
Atsakyti
QUOTE(melynake_blondy @ 2008 02 09, 23:32)
4u.gif  Sveikos merginos smile.gif o man taip viskas greit nutiko, kad daba esu pasimetus visai. NElauktai psatojau , su draugu planavom vestuves siais metais, bet vasara arba i metu pabaiga, kadangi ivyko toks didziulis ivykis, pagalvojom, kad reiketu paskubint ivykius, ir be to tewai dar prisidejo su savo patarimais, tipo darykit darykit daba vestuves. Asas meniskai jauciuosi kaip ant ledo, vestuves balandzio 12 as neturiu nei sukneles, nei net neisivaizduoju kur galima butu svesti tas vestuves. Linke pasirinkti kazka dvieju dienu, ta prasme su nakvyne, esame vilnieciai, gal turite kokiu minciu ar patarimu, gal but kazkas is Jusu daugiau jau domejosi salemis vilniuje ir aplink ji. Buciau laaaaaaaabaj dekinga smile.gif  blush2.gif  ax.gif


Niu čia, žinoma, Jūsų reikalas, bet aš Jūsų vietoje taip neskubėčiau, nuotaka su pilvuku schmoll.gif , o va, kai būsimas vyras su vaiku ant rankų laukia šalia altoriaus wub.gif Neskubėkit, tikrai nepralošit, svarbiausia neklausyti kitų, o vadovautis savo širdimis smile.gif
Atsakyti