Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Aivė @ 2008 01 27, 23:17)
Merginos  4u.gif  Gal kuri sventet vestuves Zaldokyneje?
Atsiliepkit  drinks_cheers.gif


as tai kaip gandu nesiotoja, galiu pasakyti, kad esu girdejusi toki dalyka, jog zmonems buvo pigiau svesti Belmonet tam kupole (kuris pats pirmas ivaziavus) nei Zaldokyneje g.gif tik cia buvo ne vestuves
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 28, 19:00)
SSAULE,apie VILA ALICANTE mes jau siek tiek raseme...vestuviu ten nesvesciau schmoll.gif gyvai atrodo prasciau nei internete mirksiukas.gif ne,bet gal jums patiks 4u.gif

apie maista esu girdejus ne kokiu atsiliepimu is tu, kurie ten rengini organizavo ir pasiteiravus ar verta vieta demesio, buvo atsakyta,kad tikrai NE unsure.gif

tai va taip smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms planuojančioms 4u.gif

Gal kuriai teko ką nors girdėti apie kavinę Oskaras Žalgirio gatvėje?

Jų sąlygos mums visai neblogos pasirodė, bet įdomu, kokie atsiliepimai ką nors ten šventusių... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2008 01 29, 15:55)
Labukas visoms planuojančioms  4u.gif

Gal kuriai teko ką nors girdėti apie kavinę Oskaras Žalgirio gatvėje?

Jų sąlygos mums visai neblogos pasirodė, bet įdomu, kokie atsiliepimai ką nors ten šventusių...  g.gif

na ten nesvenciau,bet pats kaip restoranas man yra tragiskas,maistas neskanus ir per brangus,padavejos uzsiraukusios ir vos aptarnauja.na ten tikrai nesvesciau
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 01 29, 15:08)
na ten nesvenciau,bet pats kaip restoranas man yra tragiskas,maistas neskanus ir per brangus,padavejos uzsiraukusios ir vos aptarnauja.na ten tikrai nesvesciau

Ačiū už nuomonę smile.gif Mes patys ten dar nesilankėme, todėl ir įdomūs ten buvusių atsiliepimai.
Atsakyti
http://www.mazojirag...onditerija.html


stai buvo maniskis toks smile.gif su gyvom rozem wub.gif
09 numeriukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visniuke: 29 sausio 2008 - 20:51
QUOTE(Visniuke @ 2008 01 29, 20:50)
http://www.mazojirag...onditerija.html
stai buvo maniskis toks smile.gif su gyvom rozem wub.gif
09 numeriukas

oi sori ne i ta tema
ax.gif
Atsakyti
O gal kas nors girdėjo kokių atsiliepimų apie kavinę Gabi arba restoraną Esse?
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2008 01 30, 09:59)
O gal kas nors girdėjo kokių atsiliepimų apie kavinę Gabi arba restoraną Esse?


As buvau vienose vestuvese restorane Esse, tai aplinka nieko ypatingo, nedidelis toks restoranas, bet maistas patiko, toks isskirtinis essen.gif
Atsakyti
oj kaip dziaugiuosi kad jau senai turim savo sventimo vieta.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 01 30, 09:06)
As buvau vienose vestuvese restorane Esse, tai aplinka nieko ypatingo, nedidelis toks restoranas, bet maistas patiko, toks isskirtinis  essen.gif

Ačiū už komentarą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 01 30, 12:36)
As buvau vienose vestuvese restorane Esse, tai aplinka nieko ypatingo, nedidelis toks restoranas, bet maistas patiko, toks isskirtinis  essen.gif

mes buvom esse paziuret,na man ten nieko ipatingo,sakyciau vietos mazoka..tik tas balkonas fainas daugiau tai nieko..
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 01 30, 10:44)
mes buvom esse paziuret,na man ten nieko ipatingo,sakyciau vietos mazoka..tik tas balkonas fainas daugiau tai nieko..

Nuotraukose internete tikrai atrodė gražiau ir vietos daugiau... Be to, nepatiko direktorės nekonketumas: pažiūrėsim, susitarsim, bus matyt ir pan. g.gif
Atsakyti