Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Nebuvau,bet zinai kad kainos nesveikos ir nieko ypatingo ten kaip uz toki "apiplesima"...
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 24, 15:48)
Nebuvau,bet zinai kad kainos nesveikos ir nieko ypatingo ten kaip uz toki "apiplesima"...


Cia Stirniu Malune kainos nesveikos? O kokios mazdaug??? ax.gif
Atsakyti
na pvz. karstojo patiekalo kaina apie 30-35 lt. kambariai apie 200 lt...nu nepigu ten tai tikrai...nebent turite galimybe vien puotai isleit kokius 20000 lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 24, 16:25)
na pvz. karstojo patiekalo kaina apie 30-35 lt. kambariai apie 200 lt...nu nepigu ten tai tikrai...nebent turite galimybe vien puotai isleit kokius 20000 lt. 4u.gif


blink.gif neeeeeeee, vien puotai tiek isleisti, tai tikrai nesiruosiame ax.gif aciu uz informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 24, 11:56)
Mano draugai dalyvavo vestuvese,kurios vyko toj Tvirtovej prie Didziulio...tai sake puse velnio, bet neliko labai suzaveti...siaip viduj ten visai nieko,tik man ta autostrada Vilnius-Kaunas tai ka as zinau schmoll.gif

Aciu uz info smile.gif taciau mes apsistojome ties ta vieta. tikiuos viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 24, 09:42)
Buvome nuvaziave i Margi,kai sau ieskojom vietos...nepigu,mum 50 zmoniu su nakvyne gal 15000 priskaiciavo... blink.gif nu man ta vieta tokiu pinigu neverta...be to,ne vieni baliavotumet,ten pas juos 2 sales,tai vyktu dar vienas balius...mes pasirinkom Aerodreama wub.gif



Sveika, 4u.gif
o kas leme apsisprendima kelti vestuves Aerodreame?

gal apskritai kas kokiu atsiliepimu turi apie sia vieta?

A.
Atsakyti
Sitos vietos paminetos nerdau, gal kam patiks, buvau siandien apsizvalgyt su truputi kitais tikslais, nei vestuves. vaizdas patiko ir maistas buvo skanus smile.gif

http://www.alicante.lt/?lang=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 25 sausio 2008 - 00:06
Me buvom nuvaziave i Alicante,cia uz Pilaites biski...Mum nepatiko,bent jau vestuvem tai tikrai nelabai schmoll.gif

o Aerodreama tai as jau seniai seniai buvau nusiziurejusi,be to viena is supermamku parase,kad svente ten drauges vesele ir viskas buvo super thumbup.gif ir paciai man jis kazkaip prilipo wub.gif be to,neigimamu komentaru apie ta vieta as niekur neradau,o tai manau gerai...matyt ne be reikalo ten siai dienai jau nebera nei vieno laisvo savaitgalio siai vasarai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2008 01 25, 01:04)
Sitos vietos paminetos nerdau, gal kam patiks, buvau siandien apsizvalgyt su truputi kitais tikslais, nei vestuves. vaizdas patiko ir maistas buvo skanus  smile.gif

http://www.alicante.lt/?lang=lt


O man ten irgi visai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enzelika @ 2008 01 24, 21:43)
Sveika, 4u.gif
o kas leme apsisprendima kelti vestuves Aerodreame?

gal apskritai kas kokiu atsiliepimu turi apie sia vieta?

A.



Is tikruju Aerodreamas faina vieta vestuvems. Sventeme ten daruges vestuves ir tikrai neturiu nusiskundimu (kiek zinau jaunieji taip pat patenkinti). Mes su busimuoju tikrai butume rinkesi sia vieta, bet norejosi kazkur kitur ir vienas is reikalavimu sau buvo rasti vieta, kuri butu prie vandens. Radome.... clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kazlė @ 2008 01 25, 11:23)
Is tikruju Aerodreamas faina vieta vestuvems. Sventeme ten daruges vestuves ir tikrai neturiu nusiskundimu (kiek zinau jaunieji taip pat patenkinti). Mes su busimuoju tikrai butume rinkesi sia vieta, bet norejosi kazkur kitur ir vienas is reikalavimu sau buvo rasti vieta, kuri butu prie vandens. Radome.... clap.gif  thumbup.gif



LABA,O KUR RADOTE?
Atsakyti
QUOTE(DIANAD @ 2008 01 25, 11:26)
LABA,O KUR RADOTE?



Jazzhotel ok.gif

Beje, gal kas turite kokiu atsiliepimu apie sia vieta? ax.gif
Atsakyti