Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(ssaule @ 2008 01 23, 12:54)
gal kas girdejot kokiu atsiliepimu apie restorana Martialis antakalnyje? Rajonas ir aplinka aplink, tai siaip sau, bet viduje jauku, tvarkinga ir salygos labai neblogos, net nezinau, ka daryti. doh.gif


Va cia yra truputi komentaru:
http://www.meniu.lt/...t.php?id=267262
Atsakyti
o gal girdejot kas ka apie MARGI traku rajone? g.gif kaip ten aptarnavimas, maisto ir kainu santykis?
Atsakyti
Buvome nuvaziave i Margi,kai sau ieskojom vietos...nepigu,mum 50 zmoniu su nakvyne gal 15000 priskaiciavo... blink.gif nu man ta vieta tokiu pinigu neverta...be to,ne vieni baliavotumet,ten pas juos 2 sales,tai vyktu dar vienas balius...mes pasirinkom Aerodreama wub.gif
Atsakyti
Laba mergaites smile.gif Norejau paklausti, gal kas nors sventet vestuves ar koki nors rengine tvirtoveje prie didiulio, kadangi sia vasara nusprendem svest cia vestuves smile.gif
Atsakyti
Mano draugai dalyvavo vestuvese,kurios vyko toj Tvirtovej prie Didziulio...tai sake puse velnio, bet neliko labai suzaveti...siaip viduj ten visai nieko,tik man ta autostrada Vilnius-Kaunas tai ka as zinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate_k @ 2008 01 24, 11:22)
Laba mergaites smile.gif  Norejau paklausti, gal kas nors sventet vestuves ar koki nors rengine tvirtoveje prie didiulio, kadangi sia vasara nusprendem svest cia vestuves smile.gif

ten yra trys sales, buvau nuvaziavus apziuret ir as, bet sveciu maisalyne garantuota kai bendras tulikas visom... Siaip aplinka ten tai nieko.
Atsakyti
Oi tai tada visai nesamone,jei dar kokie 2 baliai vyks isskyrus tavo...as tikrai nesvesciau schmoll.gif na cia tik mano nuomone...as ta diena noreciau but tik VIENA nuotaka tongue.gif o ne kad dar 2 vaidentusi visa vakara tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 24, 12:26)
Oi tai tada visai nesamone,jei dar kokie 2 baliai vyks isskyrus tavo...as tikrai nesvesciau schmoll.gif na cia tik mano nuomone...as ta diena noreciau but tik VIENA nuotaka tongue.gif o ne kad dar 2 vaidentusi visa vakara tongue.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(meskytia @ 2008 01 22, 18:34)
schmoll.gif  Ne kvailai, bet greiciausia neimanoma TA DIENA buti vienintelei nuotakai  blush2.gif vien kas prie baznyciu darosi (turiu omeny - mieste)...jaunieji nespeja nueit nuo altoriaus, jau kiti ant kulnu lipa  blink.gif  unsure.gif


Ne visose baznyciose mirksiukas.gif As sv. Mikalojaus tuokiausi, tai dar viena nuotaka buvo, o siaip esu buvusi ir kitu vestuvese kur jie vieni prie baznycios buvo. Aisku nereikia paciu populiariausiu rinktis ir tikrai galima buti vienintele
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2008 01 24, 12:48)
Ne visose baznyciose  mirksiukas.gif As sv. Mikalojaus tuokiausi, tai dar viena nuotaka buvo, o siaip esu buvusi ir kitu vestuvese kur jie vieni prie baznycios buvo. Aisku nereikia paciu populiariausiu rinktis ir tikrai galima buti vienintele


Merginos, juk svarbiausia, kad savo mylimajam esate vienintele, o visa kita nesvarbu smile.gif
Atsakyti
mes irgi tuoksimes sv. Mikalojaus,pasak kunigo kolkas ta diena nuotaku nenusimato:)
sian preliminariai uzsirezervavom Saruno viesbucio restorana,nes geru atsiliepimu prisiskaiciau,labai bijau apsirikt..bet gal bus gerai:)dar pliusas tas kad duoda jaunavedziams kambari su pusryciais:)kazkaip sugunde:)
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif o
gal kuri nors buvote nuvaziavusi i Stirniu maluna? Kaip ten kainos ir kitos salygos? Buciau labai dekinga uz bet kokia informacija, nes i mano laiska neatsako 4u.gif
Atsakyti