Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Mes savo vestuves svesim San Marco restorane smile.gif is pirmo zvilgsnio isimylejom aplinka wub.gif dabar jau esam suderine meniu, tai beliko tik laukti savosios sventes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(meskytia @ 2008 01 19, 19:42)
Labas vakars, mergytes,
prasom prainformuoti, gal kas sventet vesele Belmonte??? Ten labai grazu, kaina tenkintu, bet kazkas uzsimine, kad vienu metu gali sutikti 10 kitu nuotaku su svitomis  doh.gif  doh.gif  doh.gif . Nezinom ka daryti...GAL KAS KA NORS APSKRITAI GIRDEJOT APIE SVENTIMA TENAI???
Labai aciukas 4u.gif  4u.gif

pati neesu dalyvavusi vestuvese Belmonte, bet kiek teko girdeti is aplinkiniu, sventusiu ten tai nesiskunde kad aplink pilna zmoniu ar kitu jaunuju. o ju ten tikrai nemazai, juk ne tik svesti, bet ir fotografuotis ten minios traukia
man irgi ten grazu, bet va nesiriztu uzsakineti, nors manau,kad savo vestuviu diena nematysiu as nei minios zmoniu, nei kitu jaunuju, nes ne tas bus galvoje biggrin.gif
Atsakyti
Mes planuojam svesti Verkiu rumuose. Tiesa sakant, jau beveik sudarem valgiarasti bigsmile.gif
Uzkliuvo salyga del stipresniu alkoholiniu gerimu. Juos privalom pirkti tik is ju. Kiek zinau, anksciau buvo leidziama butent stipriuosius gerimus atsivezti su savimi.. unsure.gif Tai taip ir nesuprantu - ar bandyti kazko reikalauti, ar tiesiog pasikeite taisykles doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniulyte: 21 sausio 2008 - 12:40
QUOTE(Agniulyte @ 2008 01 21, 13:39)
Mes planuojam svesti Verkiu rumuose. Tiesa sakant, jau beveik sudarem valgiarasti bigsmile.gif
Uzkliuvo salyga del stipresniu alkoholiniu gerimu. Juos privalom pirkti tik is ju. Kiek zinau, anksciau buvo leidziama butent stipriuosius gerimus atsivezti su savimi.. unsure.gif  Tai taip ir nesuprantu - ar bandyti kazko reikalauti, ar tiesiog pasikeite taisykles doh.gif


Ah su tuo alkoholiu...doh.gif Mums panasi problema. Irgi beveik uzsisakem restorana, o jie reikalauja 50 procentu pirkt is ju ir 50 savo atvezt. Bet vis tiek brangoka, degtines butelis pas juos - 32 lt, vyno - 25 lt.. gun_rifle.gif Ir jie sako, kad atseit pas juos restoranas, o ne kazkokia kavine, todel taip yra, sako, kad kituose restoranuose is viso visa alkoholi reikalaja is ju pirkt verysad.gif Bet man ten labai patiko, tai reikes turbut sutikti su ju salygom, nes nusideret niekaip nepavyko bash.gif
Atsakyti
agniulyte ir Plunksnele007
kiek gavos kaina zmogui?nes mane irgi domina verkiu rumai,man ten labai grazu.zinau kad ta lauko terasa kainuoja 20tukst:)
Papildyta:
QUOTE(krevete6 @ 2008 01 20, 15:22)
Mes savo vestuves svesim San Marco restorane smile.gif  is pirmo zvilgsnio isimylejom aplinka wub.gif  dabar jau esam suderine meniu, tai beliko tik laukti savosios sventes cool.gif

kokia kaina zmogui gaunas?
Atsakyti
Mes alkoholi taip pat is restorano uzsakem, bet nesuku per daug sau galvos.. zinoma, patiems pirktis pigiau butu, taciau kaip yra, taip.. juk vestuves rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2008 01 21, 17:33)
Mes alkoholi taip pat is restorano uzsakem, bet nesuku per daug sau galvos.. zinoma, patiems pirktis pigiau butu, taciau kaip yra, taip.. juk vestuves rolleyes.gif

pasikartosiu,bet man labai idomu kaina zmogui San marco restorane:)
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 01 21, 14:59)
agniulyte ir Plunksnele007
kiek gavos kaina zmogui?nes mane irgi domina verkiu rumai,man ten labai grazu.zinau kad ta lauko terasa kainuoja 20tukst:)
Papildyta:

kokia kaina zmogui gaunas?


Pas mus dvi dienos. Tai siaip be alkoholio iseina apie 160 - 170 lt zmogui + alkoholis, o del to, kad jo 50 procentu reikia pirkt is ju, tai alkoholiui nemazai iseina. Na ir aisku labai gaila, kad, jeigu kainos ateity i maisto produktus dar pakils, tai ir cia atitinkamai pakils verysad.gif Bet cia, kur domejausi, visi taip sako aggressive.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksnele007: 21 sausio 2008 - 14:10
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 01 21, 17:38)
Pas mus dvi dienos. Tai siaip be alkoholio iseina apie 160 - 170 lt zmogui + alkoholis, o del to, kad  jo 50 procentu reikia pirkt is ju, tai alkoholiui nemazai iseina. Na ir aisku labai gaila, kad, jeigu kainos ateity i maisto produktus dar pakils, tai ir cia atitinkamai pakils verysad.gif  Bet cia, kur domejausi, visi taip sako  aggressive.gif

na pas mus bus viena diena,tiksliau vakara,ir bus 32 zmones..reiktu gal nuvaziuot pakalbet ten,kaip suprantu kas kaip nusideri taip ir buna.aciu uz info:)
Atsakyti
QUOTE(Sarrra @ 2008 01 21, 12:59)
agniulyte ir Plunksnele007
kiek gavos kaina zmogui?nes mane irgi domina verkiu rumai,man ten labai grazu.zinau kad ta lauko terasa kainuoja 20tukst:)
Papildyta:

kokia kaina zmogui gaunas?

cia truputi kitaip skaiciuojama: jei nori uzsakyti visa restorana (2 sales, rusys ir kiemelis), turi isleisti ne maziau 5000 lt. Pas mus bus apie 33 zmones, paprasem sudaryti meniu uz mazdaug 6000 lt... Gavosi truputi virs 6000 po visu pataisymu, na tai viskas gal 7000 nesieks po sventes, nes gerimai, tiek alkoholiniai, tiek gaivieji bus skaiciuojami pagal fakta, tai ziuresim, kiek bus isgerta is viso..
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2008 01 21, 17:45)
cia truputi kitaip skaiciuojama: jei nori uzsakyti visa restorana (2 sales, rusys ir kiemelis), turi isleisti ne maziau 5000 lt. Pas mus bus apie 33 zmones, paprasem sudaryti meniu uz mazdaug 6000 lt... Gavosi truputi virs 6000 po visu pataisymu, na tai viskas gal 7000 nesieks po sventes, nes gerimai, tiek alkoholiniai, tiek gaivieji bus skaiciuojami pagal fakta, tai ziuresim, kiek bus isgerta is viso..

tai sakyciau nepigiai..
Atsakyti
Pas mus 50 zmoniu apie 13000 gaunas per pazistamus visokius 4u.gif ot cia tai pavadinciau nepigiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti