Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Pagaliau ir mes suradome vietelę, kurioje švesim savo vestuves. Po ilgo blaškymosi, apsistojom ties Daivos sodyba, kuri yra Daugirdiškių kaime. 4u.gif
Sodyba talpina apie 50 žmonių. Labai gražūs miegamieji, kiekvienam priklauso dušas ir WC. Aplink ramu, tylu, nieko nėra, šalia miškas. Visos sodybos nuoma - 3000lt. (Yra pirtis) Šeimininkai jauni, labai malonūs, pataria, galima pasišnekėt. Jie gali patys gamint valgį arba galima užsaky kokią kavinę, kad atvežtų. Jei šeimininkai gamina valgius, tai žmogui - 120lt. Tai čia vienas karštas iš vakaro, šalti užkandžiai, ryte kibinai su sultiniu ir pietūs kitą dieną. Tai belieka užsipirkt alkoholį ir tortą. Ir nereikia daugiau niekuo rūpintis... thumbup.gif
Kol kas aš labai patenkinta tokiu pasirinkimu. Beje, sodyba užimta rugpjūčio 30-31 dienom ax.gif
Atsakyti
sveikos mergytes,

mes buvom uzsake preliminariai sodyba 65 zmonem, bet ten telpa ir amziqau, tai Ilankos uzeiga Moletu rajone, taciua musu planai pasikeite i mini svnetine vakariene restorane, tai ta sodyba kaip ir atsilaisvina rugpjucio 9 dienai, jei kam reikia pasiskambinkit tai m oteriskei, man ten viasi patiko..Kontaktu dbr jos neturiu, bet internete tikrai rastumete.
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 12, 15:09)
nu va,ta Elniakampio sodyba jau matyt visai vasarai uzkalta... verysad.gif nes kai treciadieni skambinau,buvo gal 4 savaitgaliai like...db jau dar vienu maziau lotuliukas.gif kada jusu vesele? smile.gif



mes irgi buvom elniakampi nusiziureje jau pries metus, bet kai paskambinom jau uzimta musu laikas... verysad.gif bet regis jau susiradom kita vietele. dar pigiau gausis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2008 01 11, 12:16)
Kaip supratau is to kad statybos ir ka tik veikla pradejo, tai buvai nuvaziavus i mano aprasyta sodyba? Na kaip, ar patiko? Del sutarties tai nezinau ar turi, ar ne, ten tuo telefonu geriausia paklaust. Arba gal kas dar is supermamu turi ir atsius  mirksiukas.gif

taip mes ten buvom thumbup.gif nerealu nors buvom kai jau buvo suteme, bet as pamaciau ta ko norejau blink.gif aciu tau labai uz ta reklama 4u.gif tikrai verta thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, ir aš parašysiu, gal kamk padėsiu... tongue.gif
Savo vestuves šventėme ŠARŪNO viešbutyje...tai žinokit koks superinis aptarnavimas... wub.gif wub.gif esu begalo patenkinta, viskas bnuvo organizuota nuo iki kaip mes norėjome....kam plačiau reik, rašykit į až, net foto atsiusiu... mirksiukas.gif

Dar esam gimtadienį šventę SAKVOJE...tai toks š...gavosi.Buvom labai nepatnkinti...maistas nekoks, aptarnavimas...išvis ar toks buvo, sunku pasakyti...bash.gif bash.gif

Dar vestuves esame šventę tokioje kavinėje už Vilniaus netoli Pikeliškių, Nemenčinės - PESIMISTAS. tai labai patiko ior aptarnavimas ir maistas.. thumbup.gif thumbup.gif

Kam reik plačiau prašau į až, nes temos tikrai neseku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mariuska @ 2008 01 13, 22:21)
taip mes ten buvom thumbup.gif  nerealu nors buvom kai jau buvo suteme, bet as pamaciau ta ko norejau blink.gif  aciu tau labai uz ta reklama 4u.gif  tikrai verta thumbup.gif


Dziaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Gal kas nors jau yra sventes Tvirtoveje prie Didziulio?
Kazkaip nerandu jokiu atsiliepimu apie juos.
Jau reikia sumoketi avansa bet taip baugu blink.gif
Atsakyti
Musu vestuves buvo Užupio kavineje, kur ant Vilneles kranto yra terasos. Mums ten labai patiko, 30 sveciu turejome. Kainos geros atrodo 70 Lt maistas , 2 dideles banketines sales. Jie ima uz banketine sale mokesti tik po 23 val. Aplinka romantiska visgi Užupis smile.gif

O vyro gimtadieni sventeme MALDYJE, kiek zinau ten ir vestuves užsakineja. Viska turi ir pirti, ir baseina, boulingas yra ...ir nakvyne. idedu nuoroda jei kam idomu, mums kainos buvo super thumbup.gif tokiu Vilniuje neradome
www.maldishotel.lt

Atsakyti
QUOTE(Labanoriska @ 2008 01 16, 12:50)
Musu vestuves buvo Užupio kavineje, kur ant Vilneles kranto yra  terasos.  Mums ten labai patiko,  30 sveciu turejome. Kainos geros atrodo 70 Lt maistas , 2 dideles banketines sales. Jie ima uz banketine sale mokesti tik po 23 val. Aplinka romantiska visgi Užupis smile.gif


as kaip tik ieskau vieteles kur susirinkti sveciams bet be nakvynes ir svarbiausia man kad butu terasa bigsmile.gif reikes uzsukti i ta kavinuke
tik man klausimas del privatumo - ar netrukdo kad salia gatve, judejimas?
ar jus rezervavote visa kavine?

beje, siaip pasakiska vieta Belvilis wub.gif wub.gif siaubingai ten patinka, bet vienas minusas (bent jau pries metus buvo)-nerezervuoja restorano tik pokylio sveciams doh.gif gali eiti i ji kas tik nori tavo sventes metu verysad.gif (aisku, kulturingi zmones pamate,kad visam restorane sukiojasi vestuviu pokylio dalyviai kazin ar eis, bet juk buna visokiu....)
Atsakyti
Na ne , mes visos kavines neuzsakinejome, tik banketines sales, o ten pas juos ir atskiras iejimas i jas yra. Tiesa del prvatumo g.gif tai taip ten langai iseina i terasas o vasara pas juos daug zmoniu, doh.gif taigi musu vestuves buvo vasario menesi ir greitai jubiliejus wub.gif
Jie turi savo tiklalapi susirask internete - yra keleta foto
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2008 01 14, 16:12)
Sveiki, ir aš parašysiu, gal kamk padėsiu... tongue.gif
Savo vestuves šventėme ŠARŪNO viešbutyje...tai žinokit koks superinis aptarnavimas... wub.gif  wub.gif esu begalo patenkinta, viskas bnuvo organizuota nuo iki kaip mes norėjome....kam plačiau reik, rašykit į až, net foto atsiusiu... mirksiukas.gif

Dar esam gimtadienį šventę SAKVOJE...tai toks š...gavosi.Buvom labai nepatnkinti...maistas nekoks, aptarnavimas...išvis ar toks buvo, sunku pasakyti...bash.gif  bash.gif

Dar vestuves esame šventę tokioje kavinėje už Vilniaus netoli Pikeliškių, Nemenčinės - PESIMISTAS. tai labai patiko ior aptarnavimas ir maistas.. thumbup.gif  thumbup.gif

Kam reik plačiau prašau į až, nes temos tikrai neseku mirksiukas.gif



Labutis,

Pas mus bus nedideles vestuves 15 zmoniu. Kiek buvo pas jus? Kokia kaina? Na ir siaip idomu kaip ten viskas pas jus vyko, ka suorganizavo. Ar emet kambarius?
Ir laukiu bent keliatos nuotraukyciu.

Aciu
Atsakyti
Labas vakars, mergytes,
prasom prainformuoti, gal kas sventet vesele Belmonte??? Ten labai grazu, kaina tenkintu, bet kazkas uzsimine, kad vienu metu gali sutikti 10 kitu nuotaku su svitomis doh.gif doh.gif doh.gif . Nezinom ka daryti...GAL KAS KA NORS APSKRITAI GIRDEJOT APIE SVENTIMA TENAI???
Labai aciukas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti