Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(marlena24 @ 2008 01 11, 10:31)
O pas mane vis vyksta derybos su Aerodream'u...jau apie 3000 nuderejau lotuliukas.gif dar koks 1000 ir ju kainele mum bus visiskai priimtina thumbup.gif


Fainai thumbup.gif , mes tai net nesiderejom, nes tai buvo pirma vieta, i kuria vaziavom, norejom daugiau apziuret. Ir kaip 70-ciai zmoniu, tai man sale mazoka pasirode g.gif
Ten tikrai nuostabi vieta!
Atsakyti
Ne ne,cia ne uz nuom 3000 lotuliukas.gif gal neaiskiai issireiskiau blush2.gif norejau pasakyt,kad nuo bendros sumos nuderejau 3000 litu...o suma tai tikrai nemaza,bet manau vieta verta tu pingeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2008 01 11, 01:33)
o gal kas nors svente vestuves Sesuoleliu dvare  g.gif  mane labai domina ax.gif  kokie atsiliepimai g.gif

oij sesuoleliu dvaras buvo mano vestuviu sventimo vieta svajone numeris vienas jau kelis metus, kai tik pradejo jie restauruotis. Ten taip grazu, ir aplinka ir viduj. Bet kaineles irgi grazios. Visu pirma paciam baliui pilies nenuomoja, ji vyksta viename is priestatu, o i pili veda i kelis kambarius tik nakvyndint, o like sveciai miega dar kituose priestatuose, na pries metus kazkur visko kaina nuomos buvo 15 tukst litu BE MAISTO. Maista kaip supratau turi pats organizuotis, taip ir teliko mano svajone verysad.gif
o zmoniu jie talpina ten patikekit daug blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomaba @ 2008 01 11, 15:42)
oij sesuoleliu dvaras buvo mano vestuviu sventimo vieta svajone numeris vienas jau kelis metus, kai tik pradejo jie restauruotis. Ten taip grazu, ir aplinka ir viduj. Bet kaineles irgi grazios. Visu pirma paciam baliui pilies nenuomoja, ji vyksta viename is priestatu, o i pili veda i kelis kambarius tik nakvyndint, o like sveciai miega dar kituose priestatuose, na pries metus kazkur visko kaina nuomos buvo 15 tukst litu BE MAISTO. Maista kaip supratau turi pats organizuotis, taip ir teliko mano svajone  verysad.gif
o zmoniu jie talpina ten patikekit daug  blink.gif


aaa, sita ir as zinau biggrin.gif idomu ar yra kuri ten sventusi, nes idomu kaip ta maista ten susivezti, kokie stalai g.gif ar turi indus ir visa kita g.gif
zmoniu pas mus nebutu labai daug schmoll.gif iki 70, tikrai ne daugiau, zinau, kad ten iki 400 talpina blink.gif tai vat idomu kokio dydzio ta sale, nes jei labai didele, tai su tiek zmoniu butu nejauku dideleje erdveje verysad.gif arba reikes prisikviesti 400 lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 11 sausio 2008 - 23:52
QUOTE(Zziviliukas @ 2007 10 12, 10:53)
oho smile.gif jau kainos spejo pakilti smile.gif nu speju kitiems metams daug kas brangs.

jei atvirai, tai sakyciau dar mazai praso..aplink vilniu tokios "skyles" kaip elniakampio slenis prase 5000lt ir uz ka: takai aplink negristi-su kulnais nepavaiksciosi, ten galima svesti tik vasara,nes rudeni slapia zole; stalai- neobliuotos plokstes, jokiu indu ir pan smile.gif
cia tai ir patalyne, ir indai, staltieses, papuosta, zvakides ir vazos smile.gif

is tikruju tai linkiu sekmes visoms ieskantis vietos, nes kai ieskojau buvau pakraupusi nuo kainu ir ka uz tai gauni..
si sodyba kainavo 25% pigiau-jie buvo tik pradeje versla..pasiseke mums:)

mes buvome paziureti elniakampio slenyje, bet issirinkome salia esancia elniakampio sodyba, ten dar brangiau nei slenyje, bet graziau ir siuolaikiskiau
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2008 01 12, 11:03)
mes buvome paziureti elniakampio slenyje, bet issirinkome salia esancia elniakampio sodyba, ten dar brangiau nei slenyje, bet graziau ir siuolaikiskiau


Ir kiek mokejot jeigu ne paslaptis? blush2.gif
Atsakyti
elniakampio sodyba, uz sestadieni - sekmadieni visa diena: 95Lt zmogui uz nakvyne+pirtis. o maistas atskirai, jie siulo dvi kavines, kurios gali pagaminti maista (tai spalio men kai uzsakinejome sodyba, tai maistas pas abi kavines buvo mazdaug 110-120Lt zmogui, po nauju zinoma bus brangiau dabar). arba gali savo seiminkes/maista ar kavine atsivesti, tada uz virtuves nuoma 300Lt, bet blogai kad ir indu visai nera, ta kavine ar seiminkes turi atsivesti ir indus visus. dar is ju utinai turi pirkti alaus bent viena backute - 50Lt 370Lt, bet tai kai pas mus bus sveciu 70 zm, tai mums dvi tokias backutes reiks imti turbut, nes vasara alus geriasi.
Papildyta:
kriorsa, o kada jusu vestuves?
Atsakyti
nu va,ta Elniakampio sodyba jau matyt visai vasarai uzkalta... verysad.gif nes kai treciadieni skambinau,buvo gal 4 savaitgaliai like...db jau dar vienu maziau lotuliukas.gif kada jusu vesele? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2008 01 12, 12:02)
elniakampio sodyba, uz sestadieni - sekmadieni visa diena: 95Lt zmogui uz nakvyne+pirtis. o maistas atskirai, jie siulo dvi kavines, kurios gali pagaminti maista (tai spalio men kai uzsakinejome sodyba, tai maistas pas abi kavines buvo mazdaug 110-120Lt zmogui, po nauju zinoma bus brangiau dabar). arba gali savo seiminkes/maista ar kavine atsivesti, tada uz virtuves nuoma 300Lt, bet blogai kad ir indu visai nera, ta kavine ar seiminkes turi atsivesti ir indus visus. dar is ju utinai turi pirkti alaus bent viena backute - 50Lt 370Lt, bet tai kai pas mus bus sveciu 70 zm, tai mums dvi tokias backutes reiks imti turbut, nes vasara alus geriasi.
Papildyta:
kriorsa, o kada jusu vestuves?


Musu vestuves rugpjucio 16 d. Si sodyba buvo pirmoji vieta, kuria domejomes. Deja, kadangi pas mus irgi nemazos vestuves-apie 80 zmoniu-tai mum per brangiai gaunasi ten verysad.gif Mum ten ziauriai patiko... Ir dar man atrodo, kad musu dienai jau uzimta buvo unsure.gif
Atsakyti
Mes tai tikriausiai ties Aerodreamu apsistosim... wub.gif labai jau man taip grazu,be to pasitelkiant derybu mena ir pazistamus visai nebloga kaina iseina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 12, 16:09)
nu va,ta Elniakampio sodyba jau matyt visai vasarai uzkalta... verysad.gif nes kai treciadieni skambinau,buvo gal 4 savaitgaliai like...db jau dar vienu maziau lotuliukas.gif kada jusu vesele? smile.gif

musu liepos 26d-27d wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutia18 @ 2008 01 10, 20:37)
tai va as ir esu is kaisiadoriu smile.gif gal ka zinai? smile.gif

rasau i Az
Atsakyti