Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveikutes gal kuri turite sutarties del sodybos pavyzdeli? buciau labai dekinga. laukiu mariickam@one.lt flirt.gif
Atsakyti
mes geguzei uzsisakem cia
http://www.atostogos...s/mini/?rid=195

40 zm nakvynei kaina 2500.
maistas is aptarnaujancios firmos, kurie pasirupina viskuo (dazniausiai ten dirba arba elguva, arba zalgirio sodas, pas abi 2007 metais maistas 1 zm dviem dienom buvo apie 100 lt.)
dar su jais nesitarem, tai kainu 2008 m nezinom..

kambariai ten visoki: yra 'paprastesni' ale jaunimui pirties name, ir 'geresni' kitame name, atokiau sventimo vietos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mg*: 10 sausio 2008 - 21:29
Va cia irig nebloga vieta, gal kam reikia?

www.karcema.lt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 10 sausio 2008 - 22:52
o gal kas nors svente vestuves Sesuoleliu dvare g.gif mane labai domina ax.gif kokie atsiliepimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2008 01 10, 23:52)
Va cia irig nebloga vieta, gal kam reikia?

www.karcema.lt



nieko cia gero,atsiunte man e.p kainas tai siaubas ir ta vieta nieko ipatingo!!!
Atsakyti
O tai gal visdelto kuri pvz sutarties su sodybos seimininkais verysad.gif labai laukiu mariickam@one.lt
Atsakyti
QUOTE(DIANAD @ 2008 01 11, 08:10)
nieko cia gero,atsiunte man e.p kainas tai siaubas ir ta vieta nieko ipatingo!!!


As ir nesaku,kad ypatinga, normali vieta, sutvarkyta aplinka, erdves yra, miskas salia, galima arklius pasivazinejimui uzsisakyti.
Nezinau, kokias kainas jums atsiunte, bet mums atsiunte pasiulima 150 zmogui su nakvyne, saldumynus ir alkoholi galima savo. Kaina visai normali. Bet mes kitur radom.
Ir kuo arciau vasara, tuo maziau bus is ko rinktis. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mariuska @ 2008 01 11, 09:11)
O tai gal visdelto kuri pvz sutarties su sodybos seimininkais verysad.gif  labai laukiu mariickam@one.lt


Paklausk, gal patys seiminkai turi,turbut daznai nuomoja ne tik privatiems asmenims, bet ir juridiniams, tai ir sutarties pvz. turetu turet g.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2008 01 11, 10:30)
As ir nesaku,kad ypatinga, normali vieta, sutvarkyta aplinka, erdves yra, miskas salia, galima arklius pasivazinejimui uzsisakyti.
Nezinau, kokias kainas jums atsiunte, bet mums atsiunte pasiulima 150 zmogui su nakvyne, saldumynus ir alkoholi galima savo. Kaina visai normali. Bet mes kitur radom.
Ir kuo arciau vasara, tuo maziau bus is ko rinktis.  mirksiukas.gif
Papildyta:
Paklausk, gal patys seiminkai turi,turbut daznai nuomoja ne tik privatiems asmenims, bet ir juridiniams, tai ir sutarties pvz. turetu turet  g.gif

ten ka tik pradejo veikla dar statybos vyksta kai kur, bet del viso pikto reiks paklausti
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2008 01 11, 10:30)
As ir nesaku,kad ypatinga, normali vieta, sutvarkyta aplinka, erdves yra, miskas salia, galima arklius pasivazinejimui uzsisakyti.
Nezinau, kokias kainas jums atsiunte, bet mums atsiunte pasiulima 150 zmogui su nakvyne, saldumynus ir alkoholi galima savo. Kaina visai normali. Bet mes kitur radom.
Ir kuo arciau vasara, tuo maziau bus is ko rinktis.  mirksiukas.gif
Papildyta:
Paklausk, gal patys seiminkai turi,turbut daznai nuomoja ne tik privatiems asmenims, bet ir juridiniams, tai ir sutarties pvz. turetu turet  g.gif



netoli tos vietos yra mano kaimas ir mes pastoviai pro ten vaziuojam ...na ka zinau prie pat kelio tai nieko gero...man atsiunte nuo 120lt zmogui +nakvyne atskirai 40lt zmog. kambarys,plius alkoholi pas juos pirkt,tai paskaiciavus 50zmoniu tai nemazai susidarytu...o alkoholio kainos kosmines!!! schmoll.gif schmoll.gif :mmmvat ka jie man parase:


Laba Diena, 2008.08.08 galime organizuoti pobuvi tik vienai dienai kadangi 2008.08.09d. jau rezervouta vestuviu pobuviui ir sumoketas avansas.Todel mes jums galime pasiulyti pobuvi vienai dienai su nakvyne. Maistas vienam asmeniuinuo 120 Lt(paskaiciavimai sios dienos maisto kainom),Alkocholis pagal isanksto suderinta meniu, nakvine vienam asm.-40Lt. Alkocholio kainyna(kainos 2007m.)issiunciu.
alkoholio kainyno gal geriau nedesiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DIANAD: 11 sausio 2008 - 10:18
O pas mane vis vyksta derybos su Aerodream'u...jau apie 3000 nuderejau lotuliukas.gif dar koks 1000 ir ju kainele mum bus visiskai priimtina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 11, 11:31)
O pas mane vis vyksta derybos su Aerodream'u...jau apie 3000 nuderejau lotuliukas.gif dar koks 1000 ir ju kainele mum bus visiskai priimtina thumbup.gif



cia uz nuoma 3000lt?esu pravaziavus pro ten keleta kartu tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mariuska @ 2008 01 11, 08:36)
ten ka tik pradejo veikla dar statybos vyksta kai kur, bet del viso pikto reiks paklausti


Kaip supratau is to kad statybos ir ka tik veikla pradejo, tai buvai nuvaziavus i mano aprasyta sodyba? Na kaip, ar patiko? Del sutarties tai nezinau ar turi, ar ne, ten tuo telefonu geriausia paklaust. Arba gal kas dar is supermamu turi ir atsius mirksiukas.gif
Atsakyti