Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(marlena24 @ 2008 01 07, 15:22)
nu uz pacia vieta as taip suprantu...ir uz nakvyne...dar pirtis ten kazkokia yra...nu manau,kad kaip uz "ora" tai nemazai g.gif



cia tai isvis kosmaras ir apsiplesimas vidury baltos dienos doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 01 06, 21:44)
Gavau elektroniniu pastu vestuviu preliminarias samatas is Margio ir Aerodreamo...nu ka as zinau...noras atsoko blink.gif  blink.gif Margyje 50 zmoniu balius,su nakvyne,apie 15000 lt. tai cia netgi ne 2 dienos gaunas,ryte atsikeli,pavalgai viesbucio pusrycius ir namo...tai kaip ir nelabai apsimoka su nakvyne,nes dvivietis kambarys 230 lt.... blink.gif nu gal galima deretis,net nezinau,nepatyrus as siuose reikaluose ax.gif
o Aerodremas dar "geriau" uzpese...vien tik restorano,namuku,pirties nuoma 9500 lituku blink.gif pirma galvojau,kad cia jau su viskuo,ale po to prirasyta,kad maista ir gerimus uzsisakome pas juos lotuliukas.gif nu tai cia dar tiek pat gausis...
vienuzodziu,vien uz baliu paklot 15000-20000 lt. man tikrai gaila...planuojam is viso i kokius 20000-25000 lt. itilpt...tikrai negalvojau,kad kokioj padoresnej vietoj tokios kainos blink.gif


Jo, ir mus Aerodreamas svelniai sakant apakino thumbup.gif
Telefonu viskas skambejo labai gerai - sales mokescio nera, be nakvynes, mokam tik uz maista. Nuvaziavom apsiziureti - sale tikrai labai patiko, vietos daug. Jau beveik pradejom derinti meniu, kai kita diena paskambino kazkoks vadybininkas ir pareiske, kad labai gaila kad neimam nakvynes, nes tokiu atveju reikes sumoketi uz restorana - 1500 lt!
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2007 12 18, 12:43)
nu sitam Zaliam Dvare ir mes pernai buvom apsidairyt...tai - BAISIAU NEBUNA, pasakyciau  blink.gif  blink.gif  antisovietiniais laikais trenkia, baltom plasmtasinem lentukem iskalta blink.gif  doh.gif nu zodziu...nematau as ten visai nieko gero..nebent zemesne kaina..ale tikrai uz tokia kaina galima rasti ir simta kartu geraiu..nes ten tai tragiskas vaizdelis  doh.gif  neverta net vaziuot ziuret  cool.gif


pritariu siam apibudinimui 100proc.
Atsakyti
QUOTE(smake @ 2008 01 05, 20:40)
Jei nepaslaptis kaip vadinasi ta sodyba? siaip kainos tai normalios, pigiau kazi ar pavyktu ka rasti (bent jau man tai nepasiseke  ax.gif )... o kada Jusu diena?  4u.gif

uzsisakykit, ir kuo greiciau, nes kaina, tai tikrai maza palyginus su kitom vietom. jau kovo menesiui paprasciausiam baliui ima 100 litu nuo zmogaus (uz maista turiu omeny)
Atsakyti
Jeigu kam dar aktualu, mano gimines pries pora menesiu baige statyti nama su sale ir pirtimi pirmame aukste ir miegamaisiais kambariais antram aukste. Pradetas nuomoti tik gruodzio menesi, tad viskas atrodo naujai, nenudevetai ir graziai. Namas stovi naujai kuriamoje sodyboje, tad sone dar vyksta viesbucio statybos, taciau bunant pirtyje tu statybu praktiskai nesimato. Kas buvo tikrai visiems labai patinka ir lieka patenkinti thumbup.gif Seimininkai nuomoja ir be maisto, bet gali ir maitinima organizuoti. Namas prie tvenkinio. Salia pastatyta ir pusiau atvira didele pavesine su zidiniu. Saleje gali tilpti apie 30-40 zmoniu, nakvoti irgi panasiai. Pavesineje irgi gali buti pastatyti stalai ir pan, svente tokiu budu galima perkelti i lauka esant graziam orui. Siuo metu pavesinei dar truksta langu is vienos puses, bet iki vasaros ji tikrai bus 100proc baigta. Tiesa, sodyba mazdaug 15km nuo Vilniaus i Ukmerges puse! Jeigu kas susidomejote, parasykite man az, galesiu tarpininkauti, nes jie kol kas tik skelbiu.lt pasiskelbe, pati veiklos pradzia 4u.gif Nuotrauku turiu, bet negaliu ikelt i sita puslapi, nes kazkada savo vestuviu foto is Naujojo Vilniaus buvau ikelus, o kita diena tu nuotrauku jau del kazkokios priezasties nebesimate doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mirele @ 2008 01 04, 22:37)
ax.gif  mes tai Dalios retsorane, uzsisakeme dar spalio pabaigoje  ax.gif



Sveikute.butu idomu suzinot kaip tas restoranas,kokios kainos ir kiek zmoniu telpa?aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites padekite labai prasau doh.gif Gal kas svente Aldonos ir Aldo sodyboje? MB labai patiko o as turiu kazkokiu abejoniu. kaip ir grazu, bet maista tik is kavines, o tai mane labai parina doh.gif
Atsakyti
Tiesa, del tos sodybos kas rasot man, pamirsau kad esu skelbima idejusi http://www.skelbiu.lt/3080285.html
Va ten nuotrauku galit pamatyt, nors naturoj siaip graziau (bent jau sale tai tikrai) atrodo. ten tokie dideli laukai i pieva ir miskeli pro ta stala priesais stalus. Ir terasu nuotraukose nesimato, ir pirteles. Na zodziu nuvaziuot reikia jei kas rimtai domesites.

Siaip dar ka galiu pasakyt, kad naujai versla zmones pradejo, reikia ir reklamos, ir geru atsiliepimu, tai stengiasi is visos sirdies 4u.gif

Jei ka tai tame skelbime yra telefonas (del datu pasiklaust, del apziurejimo susitart ir pan), nes as pastoviai rysiu nepalaikau, tai nesu informuota apie konkrecia situacija, o jei siaip kokiu klausimu tai ir as galiu atsakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
gal galit patarti kur geriau svesti vestuves kur pigiau truputuka yra?as gyvenu kauno raj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutia18 @ 2008 01 10, 17:30)
gal galit patarti kur geriau svesti vestuves kur pigiau truputuka yra?as gyvenu kauno raj  smile.gif



sveikute...as irgi norejau kuo pigiau,galvojau kad 100lt zmogui tai cia l.brangu ,bet kai pradejau visur skambinet...tai uz 100lt niekur nebuvo...tai radom uz 120lt zmogui...pasiskatyk tam puslapyje ,,kur svesti vestuves kaune ir kauno raj"
Atsakyti
QUOTE(DIANAD @ 2008 01 10, 17:35)
sveikute...as irgi norejau kuo pigiau,galvojau kad 100lt zmogui tai cia l.brangu ,bet kai pradejau visur skambinet...tai uz 100lt niekur nebuvo...tai radom uz 120lt zmogui...pasiskatyk tam puslapyje ,,kur svesti vestuves kaune ir kauno raj"

ar prie Kaisiadoriu netinka?
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2008 01 10, 20:16)
ar prie Kaisiadoriu netinka?



tai va as ir esu is kaisiadoriu smile.gif gal ka zinai? smile.gif
Atsakyti