Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(kriorsa @ 2007 12 19, 17:44)
taip, ten  ax.gif Gal ka nors girdejai apie ja?


Siaip kadaise viena pazistama ten svente savo vestuves, tai lyg ir nieko ir cia forume atsimenu skaiciau, kad ten maistas neblogas. Pati esu buvusi tik TVM'o toj mazojoj kavinej, tai yra, ne pobuvio saleje, labai butu idomu pamatyti, kaip sale atrodo smile.gif . Kazkaip pati galvojau apie sia vieta, bet kazkaip baugina, kad tai yra universitetas g.gif , o dar MB ten studijavo rolleyes.gif nors siaip aplinka atrodo ten nieko, truputi toliau nuo to miesto surmulio smile.gif
Atsakyti
[quote=Plunksnele007,2007 12 19, 18:05]
Siaip kadaise viena pazistama ten svente savo vestuves, tai lyg ir nieko ir cia forume atsimenu skaiciau, kad ten maistas neblogas. Pati esu buvusi tik TVM'o toj mazojoj kavinej, tai yra, ne pobuvio saleje, labai butu idomu pamatyti, kaip sale atrodo smile.gif . Kazkaip pati galvojau apie sia vieta, bet kazkaip baugina, kad tai yra universitetas g.gif , o dar MB ten studijavo rolleyes.gif nors siaip aplinka atrodo ten nieko, truputi toliau nuo to miesto surmulio smile.gif


Man irgi ten visai nieko drinks_cheers.gif Sale ten labai didele, todel tilps visi musu sukviesti sveciai bigsmile.gif Kaip nors reiks papuost graziai ir manau viskas turetu buti gerai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas jau ieškojo salės 30 žmonių, bet kad būtų vietos šokiams ir kaina nesikandžiojanti būtų. Gal ką galėtumėte patarti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2007 10 22, 14:39)
O sakyk, del Zaliojo dvaro, ten irgi atrodo 4 sales (kaip 4 namukai), tai sako, kad irgi vienu metu vyksta keleta vestuviu, sveciai susimaiso ir t.t. Ar nesusiduret su tokia problema?



MES UZSAKEM SODYBA ZALIAJAME DVARE...TEN YRA 4 SALES...VIENAM NAME 2 SALES TAI TAIP SUTINKU KAD GALI BUT VISOKIU NESUSIPRATIMU...MES TAI UZSAKEM KITAM PASTATE ,TEN SALE DIDELE,ERDVI,RUSY BASEINAS,PIRTIS,VIRSUJ MIEGAMIEJI...LAUKE TAIP PAT BASEINAS...NA MAN SUPER!!!
Papildyta:
QUOTE(kutosiuke @ 2007 11 23, 21:27)
berods, anksciau cia jau rasiau. Pasirinkom Gineitiskese esancia sodyba Piliakalnis. Tiksliau ten ne sodyba, o didziulis nuosavas namas. Visai salia Vilniaus.  smile.gif



SVENCIAU SIA VASARA TEN VESTUVES...NA MAN TEN VISISKAI NEPATIKO...VIETOS MAZAI,SAVININKAS VAIKSTO PASTOVIAI...MIEGOT NERA KUR..NA ISKART NUSPRENDZIAU KAD NENORECIAU SAVO VESTUVIU TOKIOJ VIETOJ SVEST...MUZIKOS PO 12 VAL.NEGALIMA GARSIAI KLAUSYT,NES APLINK NAMAI...DEL MAISTO TAI VISKAS OK drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos planuotojos:)

as irgi noriu prisijungti i jusu gretas. tik man perskaicius sia tema pasidare visai nebeidomu ir nebenoriu as vestuviu... doh.gif tokiu kokiu norejau. kadangi mes nesam labai baliauni zmones tai mums atrodo tragiskos sumos kurias reiktu isleisti saliu nuomoms ir maitinimui verysad.gif
as negaliu sau leisti paimti paskolos vien tam kad iskelti vestuves.

ar jums nekilo tokiu minciu kai pradejot dirytis kur svesti vakarine dali?
Atsakyti
buvo aisku...as galvojau visas vestuves padaryt uz 8000lt...o cia vien sale su maistu tiek kainuos... doh.gif gerai kad tevai jo ir mano sake uz sodyba per puse sumokes..bet paskolos emimas speju neisvengiamas,nes taupyt niekaip nepavyksta...o ir vestuves ne uz kalnu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2008 01 02, 11:22)
Sveikos planuotojos:)

as irgi noriu prisijungti i jusu gretas. tik man perskaicius sia tema pasidare visai nebeidomu ir nebenoriu as vestuviu... doh.gif  tokiu kokiu norejau. kadangi mes nesam labai baliauni zmones tai mums atrodo tragiskos sumos kurias reiktu isleisti saliu nuomoms ir maitinimui  verysad.gif
as negaliu sau leisti paimti paskolos vien tam kad iskelti vestuves.

ar jums nekilo tokiu minciu kai pradejot dirytis kur svesti vakarine dali?



ziurint kiek sveciu kviesit, diena ar dvi svesit, mes savo mazas vestuves sventem Europos parko restorane, viena vakara. Mazoji sale su maistu ir aptarnavimu pernai birzeli kainavo apie 3000. Netragiska kaina.
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2008 01 02, 15:04)
ziurint kiek sveciu kviesit, diena ar dvi svesit, mes savo mazas vestuves sventem Europos parko restorane, viena vakara. Mazoji sale su maistu ir aptarnavimu pernai birzeli kainavo apie 3000. Netragiska kaina.


o kiek zmoniu cia buvo? ir turbut jums nebuvo dideliu problemu su nakvyne? nes as kol kas kiek ieskojau tai ieskojau su nakvyne o ji labiausiai ir sukelia visas kainas.
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2008 01 02, 15:25)
o kiek zmoniu cia buvo? ir turbut jums nebuvo dideliu problemu su nakvyne? nes as kol kas kiek ieskojau tai ieskojau su nakvyne o ji labiausiai ir sukelia visas kainas.


mes viena diena sventem, be nakvynes. Uzsakem vietoj to transporta sveciams isvezioti po namus, nes Europos parkas mazdaug 20 km uz Vln. O sveciu 23 su mumis. O siaip tai beprotiskos kainos sodybu, viesbuciai kokie paprastesni gal netgi pigiau iseitu?
Atsakyti
o as mergaites visiskoi nezinioi, gruodzio menesi skambinom i "Pusineli" bet jie pasake, kad rezervaciaj vyks tik nuo naujuju metu , pakalusem kokios kainos sake 120 lt zmogui cia ieina visas maistas, nakvyne ir alus su stalu alaus, siandien ten paskambinom zinot kiek dbr kaina 200lt doh.gif ir dar neiasku ar ten neuzsakyta, skambinoi kokias internete radau sodybas viskas uzsakyta, mergaites gal jus zinot kokia sodyba ? doh.gif
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif perskaiciau visa tema ir pakraupau,nemaniau kad tokia didele problema iskils kur svesti,o kad kainos auga zaibisku greiciu tai visai tragedija doh.gif mes sau atsipute,niekur neskubedami,manem kad cia jokios dideles bedos nebus su tom vietom,na kita savaite jau rimtai susiimsiu,gal jau ir kainos bus aiskesnes g.gif
Atsakyti
vakar suzinojau, kad norima vieta uzimta, nebezinau kur svest verysad.gif . kur tik kokia vieta nusiziuriu tai arba uzimta arba remontai arba vestuviu is principo nepriima... arba dar kaina neikandama blush2.gif

imu galvot ar is viso kazka padoraus gausim... verysad.gif
Atsakyti