Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Kadra @ 2007 12 14, 01:56)
Aha, man irgi butu labai idomu suznioti kokios nors informacijos apie ta sodyba, nes internete informacijos rasti nepavyko...  g.gif


Jau parasiau siek tiek informacijos. Kas dar g.gif
Svesti telpa apie 70 zmoniu, miegoti yra 40 lovu, kitiems reiketu papildomai ciuziniu ir patalynes. Taip pat pirtyje didziojoje yra 15 miegamu vietu. Sodyba grazioj vietoj, ant upes kranto, visai netoli miesto.
Kas nepatiko-aplinka dar ne visai sutvarkyta, bet jie zadejo, kad iki kitos vasaros viskas bus baigta.
Nezinau ka dar papasakot. Reikia patiems vaziuoti ir ziureti.
Galiu telefona parasyt +37067638562 Andrijausku sodyba
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2007 10 03, 20:55)
Sakykit, gal teko kam but "Zaliajame dvare" (vilnaius raj, netolo Traku vokes), nes iekau vietos kad butu Vilniuje arba bent netoli ir arciau gamtos unsure.gif  Is nuotrauku man ten patiko, o kaip is tikruju?  g.gif



LABUKAS...MANO VESTUVES 2008.08.08.ILGAI IEŠKOJOME VESTUVEMS SVENTIMO VIETOS...TACIAU ARBA BUVO KAINOS SUPERINES ARBA NEPATIKO...IR KA GAVAU NR.SIOS SODYBOS IR DAR TA PATI VAKARA NUVAŽIAVOME PAZIURETI...IR SUPER!!!BUTENT TAI APIE KA SVAJOJAU!!!IR KAINA NEDIDELE...DVIEM DIENOM 120LT ZMOGUI PLIUS NUOMA 1000LT...I NUOMA IEINA SVECIAMS MIEGAMIEJI,PIRTIS,2 BASEINAI...JAI KAS DAR DOMONA RASYK...(MES JAU UŽSAKEM )
Papildyta:
QUOTE(beata_abc @ 2007 12 09, 13:08)
Na jei pas jus bus daug sveciu, tai gal jums duos didziaja sale, gal jums patiks. Kaip minejo kriorsa per jos sesers vestuves buvo visai neblogai didziojoj salej. Bet jei mazai bus zmoniu iki 30 tai tikrai nevaziuokit.




NA NEZINAU KODEL VISI RASO TOKIUS BLOGUS ATSILIEPIMUS APIE ,,ZALIAJI DVARA''...MES PRIES SAVAITE BUVOM IR TIKRAI VISKAS SUPER!
Atsakyti
QUOTE(DIANAD @ 2007 12 18, 10:40)
LABUKAS...MANO VESTUVES 2008.08.08.ILGAI IEŠKOJOME VESTUVEMS SVENTIMO VIETOS...TACIAU ARBA BUVO KAINOS SUPERINES ARBA NEPATIKO...IR KA GAVAU NR.SIOS SODYBOS IR DAR TA PATI VAKARA NUVAŽIAVOME PAZIURETI...IR SUPER!!!BUTENT TAI APIE KA SVAJOJAU!!!IR KAINA NEDIDELE...DVIEM DIENOM 120LT ZMOGUI PLIUS NUOMA 1000LT...I NUOMA IEINA SVECIAMS MIEGAMIEJI,PIRTIS,2 BASEINAI...JAI KAS DAR DOMONA RASYK...(MES JAU UŽSAKEM )

nu sitam Zaliam Dvare ir mes pernai buvom apsidairyt...tai - BAISIAU NEBUNA, pasakyciau blink.gif blink.gif antisovietiniais laikais trenkia, baltom plasmtasinem lentukem iskalta blink.gif doh.gif nu zodziu...nematau as ten visai nieko gero..nebent zemesne kaina..ale tikrai uz tokia kaina galima rasti ir simta kartu geraiu..nes ten tai tragiskas vaizdelis doh.gif neverta net vaziuot ziuret cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2007 12 18, 11:43)
nu sitam Zaliam Dvare ir mes pernai buvom apsidairyt...tai - BAISIAU NEBUNA, pasakyciau  blink.gif  blink.gif  antisovietiniais laikais trenkia, baltom plasmtasinem lentukem iskalta blink.gif  doh.gif nu zodziu...nematau as ten visai nieko gero..nebent zemesne kaina..ale tikrai uz tokia kaina galima rasti ir simta kartu geraiu..nes ten tai tragiskas vaizdelis  doh.gif  neverta net vaziuot ziuret  cool.gif




na per metus laiko turbut daug kas pasikeite...nes tavo apibudinimas visiskai neatitinka tai ka mes matem...
Papildyta:
QUOTE(DIANAD @ 2007 12 18, 12:19)
na per metus laiko turbut daug kas pasikeite...nes tavo apibudinimas visiskai neatitinka tai ka mes matem...



o uz tokia kaina nlb ka gero ir imanoma surast...daug kur skambinau tai arba 200lt vienai dienai ir dar plius uz nakvyne reik moket kiekvienam žmogui atskirai ...man asmeniskai ir mano vyrui busimam tai ten thumbup.gif mes iskart užsisakem net negalvodami,nes as tik nervus susigadinau kitur beieskodama...kai pasako kaina tai siaubas budavo...
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2007 12 14, 11:08)
Jau parasiau siek tiek informacijos. Kas dar  g.gif
Svesti telpa apie 70 zmoniu, miegoti yra 40 lovu, kitiems reiketu papildomai ciuziniu ir patalynes. Taip pat pirtyje didziojoje yra 15 miegamu vietu. Sodyba grazioj vietoj, ant upes kranto, visai netoli miesto.
Kas nepatiko-aplinka dar ne visai sutvarkyta, bet jie zadejo, kad iki kitos vasaros viskas bus baigta.
Nezinau ka dar papasakot. Reikia patiems vaziuoti ir ziureti.
Galiu telefona parasyt +37067638562 Andrijausku sodyba




Sioje sodyboje esu sventusi gimtadieni... Mes mazesniame namelyje sventeme. Namukas pasirode labai jaukus, aplinkos nemaciau, nes atvaziavom tamsoj. Bet uzkliuvo man vienas dalykas - KVAPAS. Dar bevaziuojant i sodyba mus pasitiko toks rieciantis nosi kvapas... kad nezinojome kur detis. Tai buvo velai rudeni, ar ziemos pradzioj. O kas butu vasara?

Papildyta:
QUOTE(deep_smile @ 2007 12 18, 14:21)
Sioje sodyboje esu sventusi gimtadieni... Mes mazesniame namelyje sventeme. Namukas pasirode labai jaukus, aplinkos nemaciau, nes atvaziavom tamsoj. Bet uzkliuvo man vienas dalykas - KVAPAS. Dar bevaziuojant i sodyba mus pasitiko toks rieciantis nosi kvapas... kad nezinojome kur detis. Tai buvo velai rudeni, ar ziemos pradzioj. O kas butu vasara?



Beje.... informacija apie sia sodyba rasite: www.asodyba.lt
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2007 12 18, 10:43)
nu sitam Zaliam Dvare ir mes pernai buvom apsidairyt...tai - BAISIAU NEBUNA, pasakyciau  blink.gif  blink.gif  antisovietiniais laikais trenkia, baltom plasmtasinem lentukem iskalta blink.gif  doh.gif nu zodziu...nematau as ten visai nieko gero..nebent zemesne kaina..ale tikrai uz tokia kaina galima rasti ir simta kartu geraiu..nes ten tai tragiskas vaizdelis  doh.gif  neverta net vaziuot ziuret  cool.gif


Mes irig ten nuvaziavom, nes pamanem, kad geriau viena karta pamatyti, nei simta kartu isgirsti. Po apsilankymo pagalvojau, kad tai butu paskutine vieta, kuria rinkciausi. Nepatiko man tos plastikines lentutes, tiek isoreje tiek viduj, labai nupigina vaizda. Nelimpa mums tas Zalias namas prie sirdies, nors kaina ir nebloga. Miegamieji nieko, o visa kita schmoll.gif

Atsakyti
ATVIRAI PASAKIUS NEMACIAU AS TU PLASTIKINIU LENTUCIU!!!IR JUS GAL NEBUVOT TOJ DIDZIOJOJ SALEJ KUR BUTENT MES SVESIM???TAM ANTRAM PASTATE?
Atsakyti
QUOTE(DIANAD @ 2007 12 18, 16:25)
ATVIRAI PASAKIUS NEMACIAU AS TU PLASTIKINIU LENTUCIU!!!IR JUS GAL NEBUVOT TOJ DIDZIOJOJ SALEJ KUR BUTENT MES SVESIM???TAM ANTRAM PASTATE?


Jus cia apie ta pati didziausia nama, kur pirtis rusy? Per didziosios sales viduri dvi kolonos stovi ir tokios zalios doh.gif kedes?
Jei jums grazu, tai i sveikata. Del skonio nesigincijama drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2007 12 18, 20:57)
Jus cia apie ta pati didziausia nama, kur pirtis rusy? Per didziosios sales viduri dvi kolonos stovi ir tokios zalios  doh.gif  kedes?
Jei jums grazu, tai i sveikata. Del skonio nesigincijama  drinks_cheers.gif


Vat butent, kad del skonio nesiginciajam ir tegul kiekvienas renkasi tai, kas jam patinka ax.gif O per didziosios sales viduri jokios kolonos nestovi (nebet kitose salese, kur vaizdas gal ir nekoks) tongue.gif O man bent jau ta didzioji sale visai nieko, ir kaina prieinama. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2007 12 18, 22:28)
  O per didziosios sales viduri jokios kolonos nestovi (nebet kitose salese, kur vaizdas gal ir nekoks)  tongue.gif   O man bent jau ta didzioji sale visai nieko, ir kaina prieinama.  rolleyes.gif


Tai kad stovi kolonos, nebent mes ne apie ta pacia sale kalbam. Mums rode ta, kur telpa 70 ir daugiau zmoniu.
Va cia matosi viena kolona, kitoj pusej kita yra. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 19 gruodžio 2007 - 00:29
QUOTE(miskouoga @ 2007 12 18, 20:57)
Jus cia apie ta pati didziausia nama, kur pirtis rusy? Per didziosios sales viduri dvi kolonos stovi ir tokios zalios  doh.gif  kedes?
Jei jums grazu, tai i sveikata. Del skonio nesigincijama  drinks_cheers.gif




taip butent ta turejau omeny...mums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2007 12 19, 01:28)
Tai kad stovi kolonos, nebent mes ne apie ta pacia sale kalbam. Mums rode ta, kur telpa 70 ir daugiau zmoniu.
Va cia matosi viena kolona, kitoj pusej kita yra.  g.gif


Tai cia ne ta sale, didzioji talpina virs 100 zmoniu ir yra krastine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriorsa: 19 gruodžio 2007 - 09:47