Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(beata_abc @ 2007 12 08, 21:21)
Buvom nuvaziave i Zalia dvara Traku vokej. Na is nuotrauku ir aprasymo atrode visai grazu. Bet tikrovej, tai mums pasirode ziauru. Namai apkalti plastikinem lentelem. Mes norejom su baseinu namuko, tai pareiske kad mums per brangu, nes pas mus mazai zmoniu. Sakau taigi internete parasyta jei uzsakai su maistu tai nuoma nekainuoja. Tai ruse seimininke sako, nu aisku kainuoja 2000lt. O kur mus nuvede i maza namuka, tai ten priesais iejima siltnamis baisus, iejom i nama, o ten kazkuom smirda. Uzlipom i virsu, o ten kolidorius ir 1 kambariukas su 5 miegamom vietom. Tai sakau kur jus cia ruosetes suguldyti 15 zmoniu, ji man sako priklosim kolidoriuj ciuziniu ir suguls ir isvis tipo jie ten 30 suguldo. Jos norejosi pakalausti, ar ji skiria progas kaip vestuves ir eiline "pjanke". Juk zmones atvaziuoja i svente, o ne piemenys susirenka pagerti ir nesvarbu ar ant stalo ar po stalu uzmigt. Ir man ten taip nesvariai viskas pasirode.


Ziauru blink.gif Siaip girdejai, kad ta seimininke situos namus jau parduoti ruosiasi, o naujus stato Pagiriuose, tai matyt ten bizniuka suks. Vienintele gera sale ten yra kampine, pati didziausia (ten buvo sesers vestuves, tai visai patiko ir miegamuju daug). Na o kitu, galiu pasakyti-vaizdelis nekoks. Kas del lentuciu, tai speju, kad tokios medziagos buvo pasirinkts taupymo sumetimais, ta prasme. kad pastatyti reikejo greitai ir pigiai. Be to, jeigu pasirinksi ne mano mineta kampine sale, tai teks per vestuves zvilgcioti i kaimynus, nes vienas kiemas ribojasi su kitu-nejauku doh.gif

Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2007 12 09, 12:25)
Ziauru  blink.gif  Siaip girdejai, kad ta seimininke situos namus jau parduoti ruosiasi, o naujus stato Pagiriuose, tai matyt ten bizniuka suks. Vienintele gera sale ten yra kampine, pati didziausia (ten buvo sesers vestuves, tai visai patiko ir miegamuju daug). Na o kitu, galiu pasakyti-vaizdelis nekoks. Kas del lentuciu, tai speju, kad tokios medziagos buvo pasirinkts taupymo sumetimais, ta prasme. kad pastatyti reikejo greitai ir pigiai. Be to, jeigu pasirinksi ne mano mineta kampine sale, tai teks per vestuves zvilgcioti i kaimynus, nes vienas kiemas ribojasi su kitu-nejauku  doh.gif



Tikrai nesirinksim, labai man ten nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 12 08, 20:21)
Buvom nuvaziave i Zalia dvara Traku vokej. Na is nuotrauku ir aprasymo atrode visai grazu. Bet tikrovej, tai mums pasirode ziauru. Namai apkalti plastikinem lentelem. Mes norejom su baseinu namuko, tai pareiske kad mums per brangu, nes pas mus mazai zmoniu. Sakau taigi internete parasyta jei uzsakai su maistu tai nuoma nekainuoja. Tai ruse seimininke sako, nu aisku kainuoja 2000lt. O kur mus nuvede i maza namuka, tai ten priesais iejima siltnamis baisus, iejom i nama, o ten kazkuom smirda. Uzlipom i virsu, o ten kolidorius ir 1 kambariukas su 5 miegamom vietom. Tai sakau kur jus cia ruosetes suguldyti 15 zmoniu, ji man sako priklosim kolidoriuj ciuziniu ir suguls ir isvis tipo jie ten 30 suguldo. Jos norejosi pakalausti, ar ji skiria progas kaip vestuves ir eiline "pjanke". Juk zmones atvaziuoja i svente, o ne piemenys susirenka pagerti ir nesvarbu ar ant stalo ar po stalu uzmigt. Ir man ten taip nesvariai viskas pasirode.


Ruosemes siandien vaziuoti, gerai, kad paskaiciau atsiliepimus. blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2007 12 09, 13:33)
Ruosemes siandien vaziuoti, gerai, kad paskaiciau atsiliepimus. blink.gif  doh.gif



Na jei pas jus bus daug sveciu, tai gal jums duos didziaja sale, gal jums patiks. Kaip minejo kriorsa per jos sesers vestuves buvo visai neblogai didziojoj salej. Bet jei mazai bus zmoniu iki 30 tai tikrai nevaziuokit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beata_abc: 09 gruodžio 2007 - 12:09
as isvis jau nebezinau ka daryt jau kur skambini viskas uzsakyta vaziuosim po nauju metu i pusineli ziureti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestea @ 2007 12 09, 14:10)
as isvis jau nebezinau ka daryt jau kur skambini viskas uzsakyta vaziuosim po nauju metu i pusineli ziureti  g.gif


Galiu papasakot apie Pusineli. pries beveik 8 metus buvo mano vestuves ten, tada dar nebuvo didelio pasirinkimo, bet ir visai neblogai buvo. Tik seiminke labai nemaloni moteris. Dar ten sventem drauges vestuves, mes su vyru buvom pirsliai, ir vel tko bendraut su ta pacia nemaloniaja seimininke. Kai su ja taremes del drauges vestuviu, tai zadejo, kad viskas bus gerai, yra kur nusiprausti ir t.t., o per vestuves vakare kai paklausem, ti kur dusas, ji pradejo rekt, kad privaziuoja cia visokiu, ir duso jiems reikia, ju pirtis sudege ir dabar nera kur praustis. Ta diena buvo labai karsta, visi susile, nori nusiprausti, tai puse veciu nenakvojo, isvaziavo namo miegot ir jaunieji taip pat. O man ypac norejosi nusiprausti, nes buvau nestuke.gif, o dar visa diena ant koju ir vedziau vestuves, tai ji man pasiule vandens is sulinio, jei noriu praustis blink.gif , o vanduo tai ledinis.
Ir be to, ji labai nemaloni schmoll.gif
Dabar gi mano sese ruosiasi vestuvem ir mes ieskom vietos. Vakar vaziavom pro sali, ir uzvaziavom i Pusineli. Seimininkes nebuvo, pakalbejom su padavejom. Sake 150 lt. zmogui uz dvi dienas, keturi karsti, gerimai ir saldumynai savo. I ta kaina ieina sales nuoma ir nakvyne. Sale kuri yra pagrindiniame pastataetalpina apie 50 zmoniu, jei daugiau, tai nebus vietos kur sokti. Dar jie gali pasiulyti ta apvalu pastata, kuriame telpa daug zmoniu, bet kai nuejom paziuret, tai ten kazkoks nesusipratimas. Nei baisus namas nei grazi pavesine biggrin.gif
As tikrai nerekomenduoju Pusynelio, nebent is bedos.


Paziurekit cia, gal kam patiks
http://www.asodyba.lt/gallery/

Atsakyti
QUOTE(vejo_dukra @ 2007 12 08, 20:34)
Ka tik is aerodream, su svieziausiom naujienom.Yra laisva  diena 08 08, gal kas norit  biggrin.gif , tik sake kad kaina ta diena labai apvali. Nors ir siaip kaina nemaza pasirode. Jei imam visa kompleksa su visasis nameliais ir pirtim, tai 10000 vien uz nuoma + maistas 120 zmogui, saldumynus galima savo.
Kainas tikrai sake kels nuo nauju metu  doh.gif
Aplinka labai grazi, administratore maloni. Zadejo sutalpinti 70 zmoniu, g.gif
Dabar laukiam galutines sumos ir tada spresim, ar jamam ta vieta ar ne.

pas mus buv 40 zmoniu, tai uz nakvyne, maista ir alkoholi sumokejome apie 8tukst.
Nera labai pigu. Bet kiek mums teko apziureti kitu vietu iki vestuviu, tai aerodreame pasirode tikrai ne kosmines kainos lyginant su tuo, kad vieta pas juos tikrai grazi, aptarnavimas geras, maistas skanus
Atsakyti
QUOTE(kutuke @ 2007 12 06, 15:30)
Mes sventem A. Gedvilos sodyboj, nuo Traku 2 kilometrai. Labai patiko, dvi dideles sales, ir daug kambariuku miegojimui, visi turi atskirus wc ir dusa, sveciai sake kad jautesi kaip kokiam viesbuti. Pas mus buvo 56 zmones. Bet seimininke sake, kad gali apnakvindinti ir daugiau. Tik maista reikia samdytis atskirai, jie nedaro, bet duoda visus indus.
P.S. lauke labai daug ivairiu supiniu vaikams, jie ten ir praleido visa laika, mes ju beveik nematem.

sveikute, ogal turi kokias nuotraukas, ar kokios informacijos apie kainas mes kaip tik ieskom sodybos be maitinimo. Buciau labai dekinga
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mariuska @ 2007 12 13, 15:09)
sveikute, ogal turi kokias nuotraukas, ar kokios informacijos apie kainas mes kaip tik ieskom sodybos be maitinimo. Buciau labai dekinga
thumbup.gif



Va cia irgi be maitinimo

http://www.asodyba.lt/gallery/
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2007 12 13, 16:11)

Ogal zinai ka apie kainas/ ACIU BET KOKIU ATVEJU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mariuska @ 2007 12 13, 15:34)
Ogal zinai ka apie kainas/ ACIU BET KOKIU ATVEJU 4u.gif


Nuomojant visa sodyba kaina 5000 litu.Pagrindinis namas, dvi pirtys, kubilas, nakvyne, ra patalyne, indai, virtuve, lauko pavesine.
Nuomojant tik pagrindini nama 3500.
Atsakyti
QUOTE(mariuska @ 2007 12 13, 17:09)
sveikute, ogal turi kokias nuotraukas, ar kokios informacijos apie kainas mes kaip tik ieskom sodybos be maitinimo. Buciau labai dekinga
thumbup.gif


Aha, man irgi butu labai idomu suznioti kokios nors informacijos apie ta sodyba, nes internete informacijos rasti nepavyko... g.gif
Atsakyti