Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

fear.gif man panika... Tikėjausi, kad čia rasiu kokių gerų pasiulūmų kur švesti vestuves apie 40 žmonių. O kai pasiskaičiau, tai negera pasidarė. Viskas užimta, vietų nėra, fotografai išgraibyti, muzikantai taip pat... Ir kainos kokios didelės ir dar žada kilt po Naujų metų... Man kažkaip ir tų vestuvių nebesinori... Gal vėlai planuot pradėjom? Dabar galvoju gal tiesiog užsakyt kokią kavinukę vienai dienai? Bet kad daugiau nei pusę svečių nevietiniai, tai nebūtų kur suguldyt visus... Niu vienu žodžiu. Sunki jaunųjų dalia... Sėkmės visiems planuojantiems. Jei kas vis gi sužinotų apie laisva vietelę, kad tilptų apie 40 žmonių, brūkštelkit visoms... gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2007 11 29, 20:49)
fear.gif  man panika... Tikėjausi, kad čia rasiu kokių gerų pasiulūmų kur švesti vestuves apie 40 žmonių. O kai pasiskaičiau, tai negera pasidarė. Viskas užimta, vietų nėra, fotografai išgraibyti, muzikantai taip pat... Ir kainos kokios didelės ir dar žada kilt po Naujų metų... Man kažkaip ir tų vestuvių nebesinori... Gal vėlai planuot pradėjom? Dabar galvoju gal tiesiog užsakyt kokią kavinukę vienai dienai? Bet kad daugiau nei pusę svečių nevietiniai, tai nebūtų kur suguldyt visus... Niu vienu žodžiu. Sunki jaunųjų dalia... Sėkmės visiems planuojantiems. Jei kas vis gi sužinotų apie laisva vietelę, kad tilptų apie 40 žmonių, brūkštelkit visoms...  gathering.gif


O man atvirksciai, beieskant susidare tokia nuomone, kad jeigu zmoniu apie 50, tai tikrai turetu buti nesunku rasti blink.gif . Parasyk koki men. mazdaug planuojat ir kur mazdaug tos vietos ieskot, kadangi daug pati su paieskom turejau problemu, tai gal galesiu ka parekomenduot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2007 11 29, 19:49)
fear.gif  man panika... Tikėjausi, kad čia rasiu kokių gerų pasiulūmų kur švesti vestuves apie 40 žmonių. O kai pasiskaičiau, tai negera pasidarė. Viskas užimta, vietų nėra, fotografai išgraibyti, muzikantai taip pat... Ir kainos kokios didelės ir dar žada kilt po Naujų metų... Man kažkaip ir tų vestuvių nebesinori... Gal vėlai planuot pradėjom? Dabar galvoju gal tiesiog užsakyt kokią kavinukę vienai dienai? Bet kad daugiau nei pusę svečių nevietiniai, tai nebūtų kur suguldyt visus... Niu vienu žodžiu. Sunki jaunųjų dalia... Sėkmės visiems planuojantiems. Jei kas vis gi sužinotų apie laisva vietelę, kad tilptų apie 40 žmonių, brūkštelkit visoms...  gathering.gif



Grigo vila rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2007 11 29, 23:47)
O man atvirksciai, beieskant susidare tokia nuomone, kad jeigu zmoniu apie 50, tai tikrai turetu buti nesunku rasti  blink.gif . Parasyk koki men. mazdaug planuojat ir kur mazdaug tos vietos ieskot, kadangi daug pati su paieskom turejau problemu, tai gal galesiu ka parekomenduot  ax.gif

Galvpjam imti rugpjūčio pabaigą. Praleisti visą bumą, gal tada kiek lengviau bus. Kadangi maniškis iš Panevėžio, tai neatmetam galimybės ir ten švesti. Vieną kavinukę radom, tai salėj telpa iki 60 žmonių. Maistas žmogui 40-50lt. Dviviečio kambario nuoma 99lt. Aišku po Naujų metų kainos gali kilti. Bet atrodo visai nekosminiai skaičiai. Ką jūs manot, jaunosios? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės wink.gif
Na, pradėsiu ir aš jau ieškotis vietos šventimui... Pasiskaičiau Jūsų pasisakymus ax.gif
Labiausiai iš Jūsų minimų mane sužavėjo Grigo vila ir ta Armėniška kavinukė Nemenčinėje (ar kažkur ten netoli)...
Gal žinot, kaip ten kainos? g.gif

Dar dvejoju dėl datos... Lyg ir planavom tuoktis 2008.09.06, bet vis mąstau anksčiau - pvz, 2008.05.17 smile.gif Tik kažin, ar berasim šiai datai vietelę šventimui... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 30 lapkričio 2007 - 19:40
QUOTE(magnifica @ 2007 11 30, 19:25)
Sveikutės wink.gif
Na, pradėsiu ir aš jau ieškotis vietos šventimui... Pasiskaičiau Jūsų pasisakymus  ax.gif
Labiausiai iš Jūsų minimų mane sužavėjo Grigo vila ir ta Armėniška kavinukė Nemenčinėje (ar kažkur ten netoli)...
Gal žinot, kaip ten kainos?  g.gif

Dar dvejoju dėl datos... Lyg ir planavom tuoktis 2008.09.06, bet vis mąstau anksčiau - pvz, 2008.05.17 smile.gif Tik kažin, ar berasim šiai datai vietelę šventimui...  blink.gif


siaip pavasari lengviau rasi vieta sventimui, mano nuomone.... negu vasara, ar rudens pradzioj. Nes daug maziau buna vestuviu pavasari... tu tik paskambinek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2007 11 30, 20:01)
Galvpjam imti rugpjūčio pabaigą. Praleisti visą bumą, gal tada kiek lengviau bus. Kadangi maniškis iš Panevėžio, tai neatmetam galimybės ir ten švesti. Vieną kavinukę radom, tai salėj telpa iki 60 žmonių. Maistas žmogui 40-50lt. Dviviečio kambario nuoma 99lt. Aišku po Naujų metų kainos gali kilti. Bet atrodo visai nekosminiai skaičiai. Ką jūs manot, jaunosios?  4u.gif


Jeigu tau reikia su nakvyne, tai galiu pasiulyti Mamos virtuve Vilniaus r., Bukiskese. Kiek girdejau jie ten atsiremontavo, padare miegamus kambarius. Kazkada ten teko svesti gimtadieni (kai dar nebuvo atremontuota), tai visai patiko thumbup.gif . Kiek zinau, dabar jie talpina iki 60 zmoniu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2007 12 01, 11:27)
Jeigu tau reikia su nakvyne, tai galiu pasiulyti Mamos virtuve Vilniaus r., Bukiskese. Kiek girdejau jie ten atsiremontavo, padare miegamus kambarius. Kazkada ten teko svesti gimtadieni (kai dar nebuvo atremontuota), tai visai patiko  thumbup.gif . Kiek zinau, dabar jie talpina iki 60 zmoniu  rolleyes.gif

O kokių nuotraukų neturi? Kokios ten kainos daug maž? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2007 10 06, 13:04)
mes jau rezervavomės jazzhotel (http://www_jazzhotel_lt/) kitiems metams. Gal yra kas ten jau šventė ar irgi planuoja? 4u.gif


Sveikute 4u.gif

Mes irgi buvom nusiziureje jazzhotel, pradzioj planavom vestuves vienai dienai, bet kai apziurejom sodyba, uzsimanem pasilikt ten ir ilgiau, nes aplinka super thumbup.gif . Bet, kad kitiems metams kainas labai uzsikele... schmoll.gif Na bent mums pasake, kad sodybos nuoma 4500 + zmogui maistas apie 150 lt. Mes planuojame apie 50 zmoniu, rugsejo menesi... tai bendra suma gautusi apie 11 000 su gerimais mazdaug blink.gif Mums brangoka...
Idomu kokiom kainom jus susitarete, jei ne paslaptis?
Bet ten labai labai faina... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2007 12 01, 14:17)
O kokių nuotraukų neturi? Kokios ten kainos daug maž?  ax.gif


Gaila, bet neturiu jokiu nuotrauku ax.gif . Siaip ten aplinka visai nieko. Na o del kainu, tai manau reiktu skambinti.
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2007 12 01, 10:27)
Jeigu tau reikia su nakvyne, tai galiu pasiulyti Mamos virtuve Vilniaus r., Bukiskese. Kiek girdejau jie ten atsiremontavo, padare miegamus kambarius. Kazkada ten teko svesti gimtadieni (kai dar nebuvo atremontuota), tai visai patiko  thumbup.gif . Kiek zinau, dabar jie talpina iki 60 zmoniu  rolleyes.gif

jeigu nieko nepainioju, tai būtent šią vietą mes labai norėjom užsakyt, bet prieš porą mėnesių paskambinom ir jie sakė, kad nėra laisvų vietų. Jau registruoja 2009 metams blink.gif Bet kiek žinau, tai ten tikrai super vieta 4u.gif
QUOTE(Kadra @ 2007 12 02, 00:03)
Sveikute  4u.gif
Mes irgi buvom nusiziureje jazzhotel, pradzioj planavom vestuves vienai dienai, bet kai apziurejom sodyba, uzsimanem pasilikt ten ir ilgiau, nes aplinka super  thumbup.gif . Bet, kad kitiems metams kainas labai uzsikele... schmoll.gif  Na bent mums pasake, kad sodybos nuoma 4500 + zmogui maistas apie 150 lt. Mes planuojame apie 50 zmoniu, rugsejo menesi... tai bendra suma gautusi apie 11 000 su gerimais mazdaug  blink.gif  Mums brangoka...
Idomu kokiom kainom jus susitarete, jei ne paslaptis?
Bet ten labai labai faina...  ax.gif

na mes panašią kainą ir sutarėm 4u.gif Tik dabar galvojam, kad gal į kitą keisim, nes abejoju ar visi ten tilpsim... kažkaip ten vietos neperdaugiausiai.. nors pas mus tik 40 žmonių bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2007 11 28, 19:05)
Na tikrai brangu toj Alicantej  blink.gif  Pasakyk kokiam zmoniu kiekiui ieskai, bandysim padet  mirksiukas.gif



na labai nedidels vestuves bus apie 15 zmoniu. jei turesi kokiu minciu tai busiu labai labai dekinga.
Atsakyti