Įkraunama...
Įkraunama...

problema dėl pavardės

mano pvz pavardė labai reta ir tikrai imsiu dvigubą pavardę, nes noriu išsaugoti, kadangi pas mus giminėj liko mažai vyrų, tai reikia ir moteriškėm susigriebti thumbup.gif ir nematau čia jokių problemų, aš net svarsčiau galimybę iš viso neimti vyro pavardės..
Atsakyti
Ačiū už pamąstymus ir patarimus. smile.gif Kartais ir aš pagalvoju, jog turbūt tik aš čia jaučiu kompleksą ir matau problemą ten, kur viskas yra natūralu. ax.gif Kažkodėl nuolat jaučiu kaltę, lyg keisdama pavardę išduočiau praeitį, dukros tėvą...
Atsakyti
lotuliukas.gif Jo, mes su vyru busim Kiaušinis ir Kiaušinienė thumbup.gif
Atsakyti
Cia as gal ir biski ne i tema pasireiksiu, bet naujos temos atidarinet nenorejau blush2.gif o nzn gal kur jau ir sneketa apie tai yra, tik as neradau schmoll.gif
Man idomu pasidare kaip ten yra su nelietuviskais pavardziu simboliais pase. Tikiu kad cia yra forumieciu kurios is vyru gavo pavardes su nelietuviskom raidem tai pasidalinkit patirtim. Buvo pries kiek laiko ir snekos uzvestos apie istatymu keitima ir pan. Tai pakeite ta istatyma galu gale ar ne? Man vis dar nesitiki kad pavardes gali iskreipinet, tai papasakokit kaip jums buvo - ar sulietuvino pase pavarde ar originalia isspausdino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emilian @ 2007 09 20, 22:06)
turbut joks vyras neapsidziaugs,jei bus paprasytas keisti pavarde!vestuves dar tik laukia,bet jauciu gali ir nebesulaukti... verysad.gif nes as jo pavardes nenoriu imti,savo pasilikti taip pat, o jis nieku gyvu nekeis i nauja...tai negi vienintele iseitis skirtis... doh.gif bet mes viens kita labai mylim..gal kas turejo panasiu bedu?pagelbekit su patarimais

Joa, lygtais didesniu problemu nebutu... doh.gif Zinai, jei tokioa mintys tau kyla, tai gal tikrai neverta jum buti kartu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Takje @ 2007 11 08, 19:42)
Cia as gal ir biski ne i tema pasireiksiu, bet naujos temos atidarinet nenorejau blush2.gif o nzn gal kur jau ir sneketa apie tai yra, tik as neradau  schmoll.gif
Man idomu pasidare kaip ten yra su nelietuviskais pavardziu simboliais pase. Tikiu kad cia yra forumieciu kurios is vyru gavo pavardes su nelietuviskom raidem tai pasidalinkit patirtim. Buvo pries kiek laiko ir snekos uzvestos apie istatymu keitima ir pan. Tai pakeite ta istatyma galu gale ar ne? Man vis dar nesitiki kad pavardes gali iskreipinet, tai papasakokit kaip jums buvo - ar sulietuvino pase pavarde ar originalia isspausdino? g.gif

aha, gal kas turit patirtie, man irgi butu labai idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emilian @ 2007 09 20, 21:06)
nes as jo pavardes nenoriu imti,savo pasilikti taip pat, o jis nieku gyvu nekeis i nauja...tai negi vienintele iseitis skirtis... doh.gif bet mes viens kita labai mylim..

Tiesą sakant, matyt meilė per maža tarp jūsų, jei toks dalykas, kaip pavardė vaidina tokį svarbų vaidmenį. mirksiukas.gif


QUOTE(soske @ 2007 09 20, 22:01)
na mes tai darysime taip: kadangi ash manau kad jei imsiu jo pavarde, kodel turiu buti viena su dviem pavardem? tai ash imsiu jo padavrde kaip antra, jis ims mano irgi kaip antra. vaikas tures dvi pavardes irgi. o ash busiu ne  -iene (nes baisiai skamba) o busiu -e.

Dar tokio atvejo nesu girdėjusi, kad ir vyras būtų su dvejomis pavardėmis bigsmile.gif
Kaip žmonės linkę apsunkint savo gyvenimą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2007 11 09, 12:26)
Tiesą sakant, matyt meilė per maža tarp jūsų, jei toks dalykas, kaip pavardė vaidina tokį svarbų vaidmenį. mirksiukas.gif
Dar tokio atvejo nesu girdėjusi, kad ir vyras būtų su dvejomis pavardėmis bigsmile.gif
Kaip žmonės linkę apsunkint savo gyvenimą. g.gif


o kodel apsunkinti? kodel vien ash turiu jo imti ir buti su dviem? tai ir jis tegu turi dvi. visiska lygybe. rolleyes.gif
Atsakyti
Klasioke issiskyre su pirmu vyru ir istekejo antra karta, pasiliko pirmo vyro pavarde ir antro, dabar su dviguba =iene, kazkaip keistai atrodo.
Atsakyti

vyras Birkys , o panelei teks buti Birke ar Birkiene... ir juokinga i graudu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TamsiMergaite @ 2007 12 29, 15:35)
vyras Birkys , o panelei teks buti Birke ar Birkiene...  ir juokinga i graudu. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif

O jei vyras Kalys... Gerai, jai dar Kalienė, bet jei su -ė galūne doh.gif
Atsakyti
o galima kažin vyro neturint nuo pavardės nusilupt galūnę -aitė? rolleyes.gif
Atsakyti