Įkraunama...
Įkraunama...

problema dėl pavardės

Aš pasilikau savo pavardę. Gal kada nors ir pasikeisiu, bet kol kas nematau reikalo
Atsakyti
QUOTE(Droo @ 2007 09 30, 21:17)
pašiukšlino forumą ir dingo hihihi.gif

klausyk siaulieti provinciale tu gal kai kulturos truputi pramoksi tada ir rasyk o jeigu tau kas nors niezti tai pasykasyk lotuliukas.gif mazvaikiai niekam neidomus o kadangi tu toks ir esi o be to niekam neidomus ir nereikalingas tai ir nezinai prie ko kabinetis eik geriau prasivedink galva lotuliukas.gif nors ir tuscia vis naudos bus thumbup.gif
nematau reikalo cia leisti savo brangu laika
Atsakyti
QUOTE(emilian @ 2007 10 03, 15:59)
klausyk siaulieti provinciale tu gal kai kulturos truputi pramoksi tada ir rasyk o jeigu tau kas nors niezti tai pasykasyk  lotuliukas.gif mazvaikiai niekam neidomus o kadangi tu toks ir esi o be to niekam neidomus ir nereikalingas tai ir nezinai prie ko kabinetis eik geriau prasivedink galva lotuliukas.gif nors ir tuscia vis naudos bus thumbup.gif
nematau reikalo cia leisti savo brangu laika



a tai va kaip kulturingi žmonės šneka lotuliukas.gif visi jūs mužikai, o aš viena graži ir protinga biggrin.gif tiek to OT nedarom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emilian @ 2007 09 20, 22:06)
turbut joks vyras neapsidziaugs,jei bus paprasytas keisti pavarde!vestuves dar tik laukia,bet jauciu gali ir nebesulaukti... verysad.gif nes as jo pavardes nenoriu imti,savo pasilikti taip pat, o jis nieku gyvu nekeis i nauja...tai negi vienintele iseitis skirtis... doh.gif bet mes viens kita labai mylim..gal kas turejo panasiu bedu?pagelbekit su patarimais

Problema tikrai keista. Tai kokį kompromisą raskit, ar ką. Mano pažįstami keitė pavardės pirmą raidę pzv. Gal tada geriau būtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 03 spalio 2007 - 16:12
Pazistu zmogu pavarde Papas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eLBė @ 2007 10 06, 16:17)
Pazistu zmogu pavarde Papas  smile.gif

O as pazystu zmogu su pavarde Sisiukas bigsmile.gif Ir dar kaimynas buvo Stanikas biggrin.gif Ir visi gyvena ir tragedijos nedaro mirksiukas.gif as tik po vestuviu planuoju buti ne -iene o tik -e Tiesog MB pavarde graziau man skamba su sita galune.O kad del pavardes nesituokti ir skirtis,tai man kaskoks "Vaiku darzelis"
Atsakyti
QUOTE(emilian @ 2007 09 20, 19:06)
turbut joks vyras neapsidziaugs,jei bus paprasytas keisti pavarde!vestuves dar tik laukia,bet jauciu gali ir nebesulaukti... verysad.gif nes as jo pavardes nenoriu imti,savo pasilikti taip pat, o jis nieku gyvu nekeis i nauja...tai negi vienintele iseitis skirtis... doh.gif bet mes viens kita labai mylim..gal kas turejo panasiu bedu?pagelbekit su patarimais

O as is vis nesuprantu kodel cia pavarde dabar maiso juk gyvensi su zmogum o ne su pavarde g.gif ,tai gal ir tu to zmogaus nemyli?
Atsakyti
Teisingai mergaites rase, juk gyveni su zmogum,o ne su pavarde blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuks @ 2007 10 17, 13:57)
Teisingai mergaites rase, juk gyveni su zmogum,o ne su pavarde  blink.gif


Nu kodėl, ir su pavarde gyventi reikia biggrin.gif Vat pavyzdžiui aš, turėjau sau normalią pavardę, o dabar, kai vyro pavardę paėmiau, tai ne kiekvienas iš pirmo karto ir ištaria lotuliukas.gif o kad įsimintų, tenka užrašyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurg_ita @ 2007 10 17, 13:25)
Nu kodėl, ir su pavarde gyventi reikia  biggrin.gif  Vat pavyzdžiui aš, turėjau sau normalią pavardę, o dabar, kai vyro pavardę paėmiau, tai ne kiekvienas iš pirmo karto ir ištaria  lotuliukas.gif o kad įsimintų, tenka užrašyti  lotuliukas.gif

Nu ir mano pavarde yra gan sunki ir ilga bet cia as nematau jokiu problemu,neisgirsta viena karta,pakartoju dar karteli,bet daryti tokias isvadas kad skirsiuos nes vyro busimo pavarde negrazi,ilga,sunki- tai kitakart kai susipazinsi su vaikinu is karta paklausk kokia tavo pavarde-nepatiks nedraugauk!!!
Atsakyti
Kai pavardė ne kokia, tai geriau išvis jokios neimti. Pasilikti ankstesnę. Man asmeniškai būtų labai gėda turėt juokingą pavardę blush2.gif . Aišku, linksmam žmogui, kuriam viskas "dzin", kodėl ir ne...
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 10 07, 19:40)
O as pazystu zmogu su pavarde Sisiukas  bigsmile.gif  Ir dar kaimynas buvo Stanikas  biggrin.gif    Ir visi gyvena ir tragedijos nedaro  mirksiukas.gif  as tik po vestuviu planuoju buti ne -iene o tik -e Tiesog MB pavarde graziau man skamba su sita galune.O kad del pavardes nesituokti ir skirtis,tai man kaskoks "Vaiku darzelis"



Su ta -ė reikia labai atsargiai blink.gif Nu man visiška nesamonė kai Kaklytė iš mango ištekėjo ir tapo Šerpytė, nes diedo pavardė Šerpytis (čia grynai mados auka) O pvz. pabandykit Violetos Blėdienės sutrumpinti pavardę doh.gif taigi vos ne keiksmažodis gaunasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Blede
Atsakyti