Įkraunama...
Įkraunama...

problema dėl pavardės

QUOTE(gaudri @ 2008 07 26, 21:56)
tai jei neturi problemu, tai nebutina cia ir komentuoti..

Gal žmogus turi problemų, bet ne pavardėse, nėra ko pykti...Aš tai džiaugiuos, kad pasiemiau vyro pavardę, nes manoji... doh.gif Na buvo galima tiek pravardžių sugalvot...kentėjau mokykloje, ir deja labai į tai reagavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2008 07 26, 20:56)
tai jei neturi problemu, tai nebutina cia ir komentuoti..

Turėjau omeny, kad žmonės turi kur kas didesnių problemų. Komentuoti nebūtina, bet galima. Pykti dėl to irgi nebūtina.
Atsakyti
Užjaučiu. Kažkodėl vyrams, net šiais laikais, keisti pavardę yra didžiausias įžeidimas. Jokios šiame klausime lygybės nėra.
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 07 26, 08:10)
Gal žmogus turi problemų, bet ne pavardėse, nėra ko pykti...Aš tai džiaugiuos, kad pasiemiau vyro pavardę, nes manoji... doh.gif Na buvo galima tiek pravardžių sugalvot...kentėjau mokykloje, ir deja labai į tai reagavau ax.gif

va nuo tokiu dalyku ir noriu savo vaikus apsaugoti..aisku gali ant kazko kito uzsikabinti..bet jei galima to isvengti tai kodelgi ne..o kad problemu buna baisesniu diesniu tai tikrai zinau..tiesiog cia tokia tema ir mes apie tai diskutuojam ir tiek.. rolleyes.gif
Atsakyti
na o as norejau vyro pavarde pasilikti su galune -a, bet jis yra priesiskai nusiteikes siaip pavardei, nori, kad buciau - iene, man asmeniskai -iene labiau patinka, bet tai pavardei, kuria as turesiu ji negraziai skamba. ir visa gyvenima is jo ir jo broliu bei seseru saipesi, nenoriu, kad ir is mano vaiku saipytusi. o jie visi broliai teigia, goj mes sugebejom apsiginti ir jie apsigins. bet manbo nuomone jei galima isvengti nemalonumu kam ju sauktis
Atsakyti
Manau vyras per daug sau leidzia, primesti savo nuomone kokia pavarde rinktis...
Atsakyti
QUOTE(AidaBajar @ 2008 08 01, 15:10)
Manau vyras per daug sau leidzia, primesti savo nuomone kokia pavarde rinktis...

Kodėl iškart primesti - ar jau vyras negali išreikšti savo nuomonės tokiu klausimu? blink.gif Ypač juk - renkamasi jo pavardė, kodėl ji turėtų būti iškraipyta? Tada gal jau geriau tegu nuotaka pasilieka savąją? g.gif
Atsakyti
Na visgi si karta as jam nusileisiu ir pasiliksiu jo pavarde su galune -iene, bet labiausiai bijau del savo vaiku, vargsai, mergaites nores kuo greiciau isteketi, kad pakeisti savo pavarde tikriausiai
Atsakyti
nusileiskite!!!vienam dalyke, paskui kitam, paskui dar treciam..... o paskui skundziasi, jis su manim nesiskaito.
Suprantu, kad nereikia daryti ultimatumu, bet jei jus su kazkuo sutinkat, bet viduj tam priestaraujat, is to nieko gero nebus. Pazystu ne viena moteri, kuri taip taikstosi paskui patampa pati nelaimingiausia ir dar sveikata susisgadina.
Nesakau, kad Vyras negali isreiksti savo nuomones, bet siame variante as matau tik primetima.
Atsakyti
na, mano, pvz. pavardė yra labai ilga, kartais net nevisur telpa įrašyti, bet antros šeimos Lietuvoje tokia pavarde nėra, todėl savo pavarde didžiuojuosi. na, mano vaikino pavardė trumpa (bent jau tiek) vestuvių atveju tikriausiai dar labiau prasiilginsiu pavardę ir pasirinksiu rašyti abi per brūkšnelį...
o, kad pavardė yra bėda, tai nieko keisto. manau, ir aš supanikuočiau, jei vyro pavardė būtų man labai nepriimtina... blush2.gif
Atsakyti
As 100% apsisprendusi pasilikti savo -aite, maniskis del to sakojasi ir sako, jog neves manes, kol nepakeisiu sprendimo. Vis dar neveda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be*starlet: 10 rugpjūčio 2008 - 12:00
QUOTE(be*starlet @ 2008 08 10, 11:59)
As 100% apsisprendusi pasilikti savo -aite, maniskis del to sakojasi ir sako, jog neves manes, kol nepakeisiu sprendimo. Vis dar neveda  biggrin.gif

tai gal jam reiketu paskelbti ultimatuma: neteku uz taves, kol nesutiksi imti mano pavardes biggrin.gif
Atsakyti