Įkraunama...
Įkraunama...

problema dėl pavardės

Mano situacija irgi kebloka, esu paskutine savo retos pavardes nesiotoja, net bendrapavardziu nera.. Nors apie vestuves rimtai dar negalvoju, bet tetis jau nesyki yra labai atvirai uzsimines, kad jam labai skaudu butu del to verysad.gif Mano santykiai su tevais tiesiog puikus, todel vien is meiles ir pagarbos jiems ketinu ateityje dvviguba pavarde pasirinkti, ir vaikuciams tokia suteikti, ir tikrai nematau tame kazkokios problemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 09 21, 09:24)
mokykloj mergaitems su tokia pavarde sunku  cool.gif
o siaip buna ir baisesniu pavardziu  cool.gif
mano irgi su tam tikrom asociacijom, bet man ji patinka  biggrin.gif


O ka tokiu atveju daryti tai Bledienei, kuri fotomodelis ir ikure kluba Vilniuje??? happy.gif
Atsakyti
QUOTE(soske @ 2007 09 20, 23:01)
na mes tai darysime taip: kadangi ash manau kad jei imsiu jo pavarde, kodel turiu buti viena su dviem pavardem? tai ash imsiu jo padavrde kaip antra, jis ims mano irgi kaip antra. vaikas tures dvi pavardes irgi. o ash busiu ne  -iene (nes baisiai skamba) o busiu -e.


durne?
Papildyta:
QUOTE(Well_liked @ 2008 03 29, 00:31)
Mano situacija irgi kebloka, esu paskutine savo retos pavardes nesiotoja, net bendrapavardziu nera.. Nors apie vestuves rimtai dar negalvoju, bet tetis jau nesyki yra labai atvirai uzsimines, kad jam labai skaudu butu del to  verysad.gif Mano santykiai su tevais tiesiog puikus, todel vien is meiles ir pagarbos jiems ketinu ateityje dvviguba pavarde pasirinkti, ir vaikuciams tokia suteikti, ir tikrai nematau tame kazkokios problemos  smile.gif


na, cia jei vyras sutiks.nes vyriskai giminei labai svarbu kad ju atzalos savo tevo pavarde nesiotu
Atsakyti
QUOTE(Well_liked @ 2008 03 29, 01:31)
Mano situacija irgi kebloka, esu paskutine savo retos pavardes nesiotoja, net bendrapavardziu nera.. Nors apie vestuves rimtai dar negalvoju, bet tetis jau nesyki yra labai atvirai uzsimines, kad jam labai skaudu butu del to  verysad.gif Mano santykiai su tevais tiesiog puikus, todel vien is meiles ir pagarbos jiems ketinu ateityje dvviguba pavarde pasirinkti, ir vaikuciams tokia suteikti, ir tikrai nematau tame kazkokios problemos  smile.gif

ir as ketinu pasilikt savo pavarde kadangi taip pat labai reta turiu(na turbut tik mes tokia ir turim bigsmile.gif )ir dar MB pasiimsiu zinau kad jis nepriestaraus nes zino kad man labai patinka mano pavarde beto jos nieks istart negali lotuliukas.gif ...o cia dabar truputi ne y tema bet kai reikia pildyti visokius dokumentus ir pan tai reikia rasyti abi pavardes ar kuria nori? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 04 22, 14:47)
ir as ketinu pasilikt savo pavarde kadangi taip pat labai reta turiu(na turbut tik mes tokia ir turim  bigsmile.gif )ir dar MB pasiimsiu zinau kad jis nepriestaraus nes zino kad man labai patinka mano pavarde beto jos nieks istart negali lotuliukas.gif ...o cia dabar truputi ne y tema bet kai reikia pildyti visokius dokumentus ir pan tai reikia rasyti abi pavardes ar kuria nori? g.gif

Reikia rasyti dviguba jei ji uzfisuota santuokos liudijime
Atsakyti
QUOTE(JaunasTetis @ 2008 04 22, 15:50)
Reikia rasyti dviguba jei ji uzfisuota santuokos liudijime

vaje doh.gif mano pavardes ne viename doke netilps lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 04 22, 15:10)
vaje doh.gif mano pavardes ne viename doke netilps lotuliukas.gif  doh.gif


Dviguba pavarde visgi yra viena pavarde, uzrasys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dimetra @ 2008 04 18, 03:41)
O ka tokiu atveju daryti tai Bledienei, kuri fotomodelis ir ikure kluba Vilniuje???  happy.gif



nelabai supratau teiginio unsure.gif
tai jai dabar dėl pavardės reikia darbą mest, uždaryt klubą ir stot į darbo biržą g.gif

man tas pavardžių bijojimas kvepia vaikų darželiu iš serijos kaip manę pravardžiuos arba nenoriu būt Gaidiene, noriu būt Karaliene.
jei turėčiau tokį kompleksą, tai per pirmą pasimatymą klausčiau kokia vaikino pavardė ir jei ne duok Dieve koks nors Tamošius, tai bėgčiau iš kart neatsisukdama, nes tekėt galėčiau tik už kokio Kraliaus, Romanovo blogiausiu atveju už Misiaus nes galima pasidaryt galūnę -ė ir visą gyvenimą būt MISĖ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasTetis @ 2008 04 22, 15:11)
Dviguba pavarde visgi yra viena pavarde, uzrasys smile.gif

vardas ir pavardė turi sudaryt nedaugiau 32 simbolių, kitaip lieps pasirinkt doh.gif
Atsakyti
vargas vargelis su tom pavardem doh.gif

as ir nenoriu but -iene nes man tai yra negrazu ir dar turiu viena priezastyt,o -e tai tragiskai skamba doh.gif tai noriu darugo pavarde imt tokia kokia yra istikruju bet ,atau cia su..kas gaunas jei net uzsienis nepadeda g.gif
Atsakyti
Vis planuoju imt ir iš savo mergautinės pavardės pasidaryti "-ė". Jei kada tekėsiu, uošvienės pavardė manęs nedomina, nenoriu jos imt, kokia bebūtų. Manau pavardė, kaip ir vardas, daug apie žmogų pasako, todėl giminės pavardę noriu turėti sau smile.gif Juoba, kad šiais laikais, kai žmonės po kelis kartus tuokiasi... ax.gif Nekeitaliosi jei ką (tfu tfu tfu).

Dar man labai baisu per senas kapines einant rasti užrašą, tipo "Juozas Jonauskas ir žmona Marytė" blink.gif Mol, Marytė tai nei pavardės, nei giminės, nieko neturėjo, Jonausko žmona ir vsio... Brr.
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2008 04 26, 19:56)
Vis planuoju imt ir iš savo mergautinės pavardės pasidaryti "-ė". Jei kada tekėsiu, uošvienės pavardė manęs nedomina, nenoriu jos imt, kokia bebūtų. Manau pavardė, kaip ir vardas, daug apie žmogų pasako, todėl giminės pavardę noriu turėti sau smile.gif Juoba, kad šiais laikais, kai žmonės po kelis kartus tuokiasi...  ax.gif  Nekeitaliosi jei ką (tfu tfu tfu).

Dar man labai baisu per senas kapines einant rasti užrašą, tipo "Juozas Jonauskas ir žmona Marytė"  blink.gif  Mol, Marytė tai nei pavardės, nei giminės, nieko neturėjo, Jonausko žmona ir vsio... Brr.




visų pirma juk ne už uošvienės tekėsit, o už savo vyro bigsmile.gif
mergautinė pavardė parodo moters kilmę iš kokios giminės ji kilus, o priimdama vyro pavardę po santuokos moteris parodo priklausomybę kitai šeimai juk galima pasilikt dvi pavardes,

na nebent jūs tekėdama už savo išrinktojo prie altoriaus jau galvosit apir kitas vestuves, tai gal tikrai neverta pavardės keist ir tekėti iš vis, nes šeip žmonės bent jau per savo vestuves galvoja, kad jie bus iki grabo lentos kartu, o ne kiek kartu reiks pavardę keist
Atsakyti