Įkraunama...
Įkraunama...

Rosvaldas

Mūsų mažėlio sūnaus vardas Rosvaldas. Išrinkom kartu su vyru. Tik niekaip nerandu, kada jo vardadienis. Gal kas žinot? Ar jums patinka toks vardas?
Atsakyti
Tai jau isrinkai varda pavadinai,tai kam klausi jai visoms nepatiks ka pervadinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
man iškart su Gorbačiovu asocijuojasi biggrin.gif
šiaip tai man daug labiau patinka Osvaldas.
ai bet koks skirtumas, juk šaukštai jau po pietų
Atsakyti
Ir man Gorbačiovas prieš akis išlindo lotuliukas.gif

Nemanau, kad daug vaikučių turi tokį vardą.
Atsakyti
Pervardint tikrai nepervardinsiu, nes man labai patinka šis vardas ir reikšmę jo žinau. tik, sakau, gal kas nors kur matė, kada vardadienis yra. O Rosvaldo ir Osvaldo vardo reikšmės ir kilmės šalis visiškai skiriasi.
Papildyta:
O kai vardą rinkom, tai apie jokį Gorbačiovą net minties nebuvo. tik kai keli draugai pasakė tą patį,kaip ir jūs, tik tada ir pagalvojau, kad toks yra.
Atsakyti
nepatinka man toks vardas, kaip ir visokie Renaldai, Haroldai, etc. na, bet jūsų vaikas, jau pavadinot, so...

o vardadienio gali ir nebūti, juk ne visi vardai juos turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 21 rugsėjo 2007 - 06:24
Man visai nieko vardelis 4u.gif
Atsakyti
Niekiap nesuprantu, kam klausti nuomonės apie jau duotą vardą g.gif bet jei klausia - nepatinka, per sunkus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 09 20, 18:25)
man iškart su Gorbačiovu asocijuojasi  biggrin.gif
šiaip tai man daug labiau patinka Osvaldas.
ai bet koks skirtumas, juk šaukštai jau po pietų


QUOTE(Digutis @ 2007 09 20, 18:33)
Ir man Gorbačiovas prieš akis išlindo lotuliukas.gif

Nemanau, kad daug vaikučių turi tokį vardą.


O kuo cia gorbociovas detas? nieko bendro jis su siu vardu kai ir neturejo, kiek mano istorines zinios ir atmintis leidzia zinot, jis kiek zinau taip vadinos Михаи́л Серге́евич Горбачёв, o gal kokia kita asmenybe praleidau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanetyte @ 2007 09 22, 22:04)
O kuo cia gorbociovas detas? nieko bendro jis su siu vardu kai ir neturejo, kiek mano istorines zinios ir atmintis leidzia zinot, jis kiek zinau taip vadinos Михаи́л Серге́евич Горбачёв, o gal kokia kita asmenybe praleidau  g.gif

N tada neziuriu tv, ziniu ir kitu politiniu laidu.
Jis buvęs žiniukas Rosvaldas Garbačiovas, buvo kažkieno tais patarėjas ar pan.Toks zmogus egzistuoja lietuvoje.

Del vardadienio, tai banadyk panarstyt uzsienio saituose tikrai rasi, o jei dar zinai is kur vardas kiles, tai problemu visai nebus, reikia tik noro.
Atsakyti
QUOTE(Sedai @ 2007 09 20, 16:57)
Mūsų mažėlio sūnaus vardas Rosvaldas. Išrinkom kartu su vyru. Tik niekaip nerandu, kada jo vardadienis. Gal kas žinot? Ar jums patinka toks vardas?

Na jei klausia tai atsakysiu lotuliukas.gif Turim giminėje mes ir Osvalduką ir Rosvalduką, bet negražūs man šitie vardai schmoll.gif Tačiau temos autorei jis pats pačiausias wub.gif kadangi davė savo kūdikėliui, tad aukit į sveikatą 4u.gif
Atsakyti
Neteko sutikti vaiko tokiu vardu. schmoll.gif
Atsakyti