Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai fotoalbumai 2

Tikurila

Nuotraukos labai fainos...laaaaabai thumbup.gif
O suknutė SUPER wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 10 30, 18:12)
Aciu, tavo nuotraukytes ir labai grazios, tik mazoka ju ideta  mirksiukas.gif


Nu pagalvojau kad 20 nuotrauku uzteks =)) kam det visus 200 lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu, aciu visom uz siltus zodzius 4u.gif

QUOTE(Sashuska @ 2007 10 31, 09:48)
Nu pagalvojau kad 20 nuotrauku uzteks =)) kam det visus 200  lotuliukas.gif

Ooo, ka tik pamaciau, kad daugiau foto ideta blush2.gif nes pirma buvo maziau biggrin.gif labai grazi pora jus, ir nuotraukos labai siltos wub.gif
Atsakyti
Aciu ir nuo manes:)
o rudeni nuotraukos tikrai pasakiskos gaunasi...kas dar tik planuoja vestuves, patariu rimtai susimastyti fel sezono g.gif aisku reikia "pataikyti ant oro", bet is kitos puses- musu vasaros jau tokios pasidare...kad irgi neatspesi
Atsakyti
QUOTE(Liliok77 @ 2007 10 31, 11:29)
Aciu ir nuo manes:)
o rudeni nuotraukos tikrai pasakiskos gaunasi...kas dar tik planuoja vestuves, patariu rimtai susimastyti fel sezono  g.gif  aisku reikia "pataikyti ant oro", bet is kitos puses- musu vasaros jau tokios pasidare...kad irgi neatspesi


drinks_cheers.gif Tikrai, tikrai ... kaip siemet buvo 07.07.07 .... man taip buvo gaila tu mergaiciu ... Lijo ziauriai (bent jau Klaipedoje) ... doh.gif Kai po to buvau salone, tai siuvejos buvo apakusios ... sake atnese ne sukneles, o skudurus ... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Liliok77 @ 2007 10 31, 10:29)
Aciu ir nuo manes:)
o rudeni nuotraukos tikrai pasakiskos gaunasi...kas dar tik planuoja vestuves, patariu rimtai susimastyti fel sezono  g.gif  aisku reikia "pataikyti ant oro", bet is kitos puses- musu vasaros jau tokios pasidare...kad irgi neatspesi

Rugsejis dazniau buna ir geresnis oro atzvilgiu nei rugpjutis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malina @ 2007 10 31, 10:54)
Rugsejis dazniau buna ir geresnis oro atzvilgiu nei rugpjutis  smile.gif

pritariu smile.gif mūsų vestuvių dieną buvo +23 smile.gif ir oras toks gražus, o jau juk buvo 09.22 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liliok77 @ 2007 10 31, 11:29)
Aciu ir nuo manes:)
o rudeni nuotraukos tikrai pasakiskos gaunasi...kas dar tik planuoja vestuves, patariu rimtai susimastyti fel sezono  g.gif  aisku reikia "pataikyti ant oro", bet is kitos puses- musu vasaros jau tokios pasidare...kad irgi neatspesi

laaaabai grazios nuotraukos 4u.gif jau tos spalvos lapu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sashuska @ 2007 09 21, 11:50)
Taip, taip didziausi sveikinimai visoms buvusioms nuotakoms smile.gif)
Ehh gaila kad taip ilgai to lauki ir per viena trumpa dienele viskas praeina ir lieka tik sviesus prisiminimai ir zinoma nuotraukos smile.gif  4u.gif

o stai cia musu nuotraukytes ... smile.gif

user posted image

hm.. kazkodel neisejo ... tai geriau nueikit pacios i albumeli  ax.gif

Kelios musu vestuviu nuotraukos



Kazkaip vaizdas tarsi is kokio uzsieninio foto katalogo butu iskirpta. Nerealiai atrodo... Fotografui lenkiu galva.... Na zinoma jei ne jaunieji tokie thumbup.gif tai ir to darbo gero nebutu smile.gif ...
Nuosirdziausi sveikinimai... ax.gif

o cia musu svente...gaila kad neleidzia fotki.com ideti daugiau nuotrauku man kazkodel... g.gif graziausios foto netelpa... unsure.gif niu ka padarysi, cia truputukas tik blush2.gif labai nepeikit,prasau... ax.gif
http://public.fotki..../musu-vestuves/
Šią žinutę redagavo remisita: 2007 09 21, 14:05

Ir sis nuotrauku katalogas super....
Gal to pacio fotografo darbelis?


Laaaaaabai grazu, tikrai vertos nuotraukytes pagyru....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga:): 31 spalio 2007 - 13:16
QUOTE(Sashuska @ 2007 10 31, 11:43)
drinks_cheers.gif  Tikrai, tikrai ... kaip siemet buvo 07.07.07 .... man taip buvo gaila tu mergaiciu ... Lijo ziauriai (bent jau Klaipedoje) ...  doh.gif  Kai po to buvau salone, tai siuvejos buvo apakusios ... sake atnese ne sukneles, o skudurus ...  tongue.gif


pas mus Vilniuje irgi lijo....
man tavo nuotraukos labai originalios, tikrai ispudingos
siemet buvo grazus orai antroj rugsejo pusej (22 ir 29d.) ir gamta jau buvo pasipuosus
....o as jum pavydziu del JUROS:)
Atsakyti
remisitos foto thumbup.gif: grazi panele esi, tik kartais labai pikta ax.gif labai patiko tavo puokste.. ar neisiro, neiskritinejo geles?
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 10 31, 14:00)
remisitos foto thumbup.gif: grazi panele esi, tik kartais labai pikta ax.gif labai patiko tavo puokste.. ar neisiro, neiskritinejo  geles?

drinks_cheers.gif pritariu Shindilai del visko 100 proc. Grazi bet vriedna blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti