Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai fotoalbumai 2

QUOTE(uogute @ 2007 10 26, 21:30)
Niu mergaites, kadangi cia tokia ramybe tai trumpam imesiu ir as savo nuotraukytes  blush2.gif  4u.gif 
ech... faina buvo  ax.gif  truputi sunkoka atrinkti tik keleta nuotraukyciu  blush2.gif

http://public.fotki....graziausia-gyv/


Uogute, kodel taip greit isemei nuotraukas ...as nespejau paziuret ... gal galetum dar karteli det? verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(pupito @ 2007 10 27, 16:29)
super!!!!!! :0 bet grazi labai baznycia, tokia didinga smile.gif man patiko ten smile.gif


pupito labai graziai atrodei .. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sashuska @ 2007 10 28, 11:31)
Uogute, kodel taip greit isemei nuotraukas ...as nespejau paziuret ... gal galetum dar karteli det?  verysad.gif




Na sukeliau dar karteli ax.gif blush2.gif kazkaip nepatogu net, gi tavasias maciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaskrsam @ 2007 10 18, 06:30)
Mergaites, labai jums dekoju uz pagyrimus. Pasakysiu atvirai, esu visai patenkinta savo isvaizda, bet sitokios Jusu reakcijos nesitikejau blush2.gif . Bet malonu, aisku, malonu biggrin.gif

Labai,labai super atrodei thumbup.gif
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 10 28, 21:39)
Na sukeliau dar karteli  ax.gif  blush2.gif    kazkaip nepatogu net, gi tavasias maciau  thumbup.gif


Uogute lotuliukas.gif nepatikesi, aisku galeciau primeluot, kad tu nuostabiausia nuotaka is visu buvai lotuliukas.gif bet vakar vakare nebuvau uzejus i foruma ir nepatikesi, vel praleidau blush2.gif ... net nezinau, nesiseka man paziuret tu tavo paslaptingu nuotrauku blink.gif

Atsakyti
Sveikutes, mergaites 4u.gif Ikeliu savaja svente 4u.gif My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Irmule @ 2007 10 29, 13:30)
Sveikutes, mergaites 4u.gif Ikeliu savaja svente 4u.gif My Webpage


paswordo praso verysad.gif
Atsakyti
visai pamirsau parasyti: saulute mirksiukas.gif
Atsakyti
Irmule grazios nuotraukos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sashuska @ 2007 10 29, 10:00)
Uogute  lotuliukas.gif nepatikesi, aisku galeciau primeluot, kad tu nuostabiausia nuotaka is visu buvai  lotuliukas.gif  bet vakar vakare nebuvau uzejus i foruma ir nepatikesi, vel praleidau  blush2.gif ... net nezinau, nesiseka man paziuret tu tavo paslaptingu nuotrauku  blink.gif



Na dar kartuka bandom
http://public.fotki....ogutesvestuves/


jei reiktu-passwordas: vestuves

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogute: 29 spalio 2007 - 14:26
4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip grazu .... bigsmile.gif laimes Jums
Atsakyti
QUOTE(Irmule @ 2007 10 29, 13:30)
Sveikutes, mergaites 4u.gif Ikeliu savaja svente 4u.gif My Webpage



thumbup.gif nu ka bepasakysi ... fainaii ... visos nuotakos tokios laimingos, ispudingai grazios ... SUPER =)
Papildyta:
QUOTE(uogute @ 2007 10 29, 15:25)
Na dar kartuka bandom
http://public.fotki....ogutesvestuves/
jei reiktu-passwordas: vestuves

4u.gif



PAGALIAAAAU clap.gif Kur kaip ne darbe gali spet paziuret nuotraukas lotuliukas.gif
Uogute !!! clap_1.gif Nuotraukos puikiausios ... man patiko labai 12 su mergyte ... turbut klause "ar tu nuotaka esi?" ir tarp ramuneliu .... superines =)))

Klausyk, o kur radot ta statula tokia ?? pas mumis Klaipedoje kazkuo nemaciau ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sashuska @ 2007 10 29, 14:03)
thumbup.gif  nu ka bepasakysi ... fainaii ... visos nuotakos tokios laimingos, ispudingai grazios ... SUPER =)
Papildyta:
PAGALIAAAAU  clap.gif  Kur kaip ne darbe gali spet paziuret nuotraukas  lotuliukas.gif
Uogute !!!  clap_1.gif  Nuotraukos puikiausios ... man patiko labai 12 su mergyte ... turbut klause "ar tu nuotaka esi?" ir tarp ramuneliu .... superines =)))

Klausyk, o kur radot ta statula tokia ?? pas mumis Klaipedoje kazkuo nemaciau ...  g.gif




Ta mergyte brolio dukryte- kaip uodegyte man per vestuves buvo rolleyes.gif

O statula 'Angelas' - Majoru sodyboj mirksiukas.gif
Atsakyti