Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai fotoalbumai 2

Žiūrėjau žiūrėjau ir parūpo savo šventę parodyti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Helene @ 2007 10 25, 13:49)

Man labai patiko ideja su "gyvom" statulom. Cia jus juos pasisamde buvot? Butu lb idomu suzinoti, koks ju vaidmuo buvo vestuvese buvo?? bigsmile.gif
Tos foto, kur dviese pre vandens..... wub.gif wub.gif
Stilinga nuotakos sukuosena thumbup.gif ir jaunikis graziai atrode!
Atsakyti
QUOTE(Helene @ 2007 10 25, 13:49)
nebepamenu ar buvau Jusu teismui atidavusi savo fotoalbuma 4u.gif  visai neseniai nuotraukas deliojausi, ir taip gera prisiminti nuostabiausia svente gyvenime wub.gif  siaip kritikos nebijau - svarbu man grazu biggrin.gif  4u.gif  thumbup.gif

http://www.veseles.puslapiai.lt/

http://public.fotki....rafo-andriaus-/



nuotraukos super thumbup.gif
jau nebepirma karta matau nuotraukuose, kad fotografuojama kaip nuotaka rengiasi, bet NE NAMIE. Negi salone rengiates? Sorry, as tik planuoju...
Atsakyti
QUOTE(Helene @ 2007 10 25, 16:56)
Kuri????? bigsmile.gif
Porose buvo artimiausi draugai ir giminaiciai  bigsmile.gif

Dainiu biggrin.gif su juo viena mokykla baigem ax.gif tais paciais metais, mokyklos laikais tuose paciuose baliukuose dalyvaudavom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Helene @ 2007 10 25, 17:47)
laikiam laukiam mirksiukas.gif

Tai kad ideti nuotrauku nemoku verysad.gif

Internete neturiu, o cia bandziau ideti - neisidejo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spanguole22: 25 spalio 2007 - 20:47
QUOTE(dauraa @ 2007 10 23, 20:15)
Karincikas,laukiam taves birzelinukiu tarpe 4u.gif  biggrin.gif

Aciu butinai uzsuksiu 4u.gif

QUOTE(Sashuska @ 2007 10 24, 06:20)
Karincikas, nesikuklink...  clap_1.gif  dek nuotraukas !!!  biggrin.gif labai labai norim pamatyt!!

QUOTE(kunkulielis @ 2007 10 24, 12:22)
karincikas laukiam foto.neisikalinek visos tai rodem smile.gif

Gerai pazadu rytoj sudesiu, syvakar jau veloka, bet rytoj butinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2007 10 25, 19:13)
nuotraukos super  thumbup.gif
jau nebepirma karta matau nuotraukuose, kad fotografuojama kaip nuotaka rengiasi, bet NE NAMIE. Negi salone rengiates? Sorry, as tik planuoju...


taip, ir patikek, tai visai gera ideja, ypac jei namai - standartinis, nedidukas butukas wink.gif

Helene, gal Andrius su zmona fotografavo? ax.gif grazios foto drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 25 spalio 2007 - 22:55
QUOTE(uItra @ 2007 10 25, 22:53)
taip, ir patikek, tai visai gera ideja, ypac jei namai - standartinis, nedidukas butukas wink.gif

Helene, gal Andrius su zmona fotografavo?  ax.gif  grazios foto  drinks_cheers.gif


tai vat man ta ideja labai ir patinka! Tik ar visi salonai siulo, ar cia mokama paslauga? Nes gyvenam kartu, nenoriu varyt vyro is namu, bet ir sukneles nenoriu rodyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(millena @ 2007 10 26, 09:34)
tai vat man ta ideja labai ir patinka! Tik ar visi salonai siulo, ar cia mokama paslauga? Nes gyvenam kartu, nenoriu varyt vyro is namu, bet ir sukneles nenoriu rodyt smile.gif

as rengsiuosi pas fotografe studijoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 10 25, 21:13)
Dainiu biggrin.gif su juo viena mokykla baigem ax.gif tais paciais metais, mokyklos laikais tuose paciuose baliukuose dalyvaudavom tongue.gif


ir norejau rasyt kad pazistama veida radau... ale maziulele buvo pirma 4u.gif o as su dainium toj pacioj klasej mokiausi ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamka: 26 spalio 2007 - 09:53
QUOTE(millena @ 2007 10 26, 10:34)
tai vat man ta ideja labai ir patinka! Tik ar visi salonai siulo, ar cia mokama paslauga? Nes gyvenam kartu, nenoriu varyt vyro is namu, bet ir sukneles nenoriu rodyt smile.gif


ne, siulyti jums niekas nesiulys, gausit pasiprasyti patys smile.gif
juk dauguma ju stilingai irengti, turi didziulius veidrodzius, prie kuriu ir save patogu matyti, ir nuotraukos graziai gaunasi. Aisku, jei prisimatavimo kambarelis mazutis, uzgrustas daiktais, jame nera kur apsisukti (vis tiek dazniausiai buna jaunoji, salono darbuotoja, fotografas ir dar kokia pamerge) - efekto nebus schmoll.gif Kiek man zinoma, ne vienas salonas papildomu pinigu neprase mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 26 spalio 2007 - 12:44
QUOTE(millena @ 2007 10 25, 18:13)
nuotraukos super  thumbup.gif
jau nebepirma karta matau nuotraukuose, kad fotografuojama kaip nuotaka rengiasi, bet NE NAMIE. Negi salone rengiates? Sorry, as tik planuoju...



as rengiausi viesbutyje, o jaunikis namuose (tik jo niekas nefotografavo smile.gif ) ir susitikom prie baznycios
Atsakyti