Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai fotoalbumai 2

QUOTE(Kadra @ 2008 01 10, 00:49)
Sarune+, labai grazios nuotraukos  4u.gif

turiu klausimeli...  ax.gif  kur pirkai savo vestuvinius batelius? Man jie labai patiko  blush2.gif  nes kulniukas neaukstas, atrodo patogus ir grazus labai . O kur suknele pirkai ar nuomavaisi, siuvaisi? o ir puokstyte is orchideju, ach...  wub.gif
Pasidalink savo grozio paslaptimis  tongue.gif


labai malonu kad tau patiko mano garderobas 4u.gif lotuliukas.gif na ka pradesiu:
bateliai is dolitos, pirkau praeita vasara(na sia buvusia), suknele nuomavausi is A&R salono Kaune, beje kaina maza siais metais dar mazesne jauciu bus nes vis gi treti jai metai, bet siaip atrodo kaip nauja ir isskirtine, na gelytes man dare Linaziedis cia kaune barsausko gatveje esantis geliu salonas likau patenkinta ju originalumu ir kartu elegancija, norejau mazos puokstes kad manes neuzgostu tai ir gavau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2008 01 10, 18:19)
labai malonu kad tau patiko mano garderobas  4u.gif  lotuliukas.gif na ka pradesiu:
bateliai is dolitos, pirkau praeita vasara(na sia buvusia), suknele nuomavausi is A&R salono Kaune, beje kaina maza siais metais dar mazesne jauciu bus nes vis gi treti jai metai, bet siaip atrodo kaip nauja ir isskirtine, na gelytes man dare Linaziedis cia kaune barsausko gatveje esantis geliu salonas likau patenkinta ju originalumu ir kartu elegancija, norejau mazos puokstes kad manes neuzgostu tai ir gavau  wub.gif


Aciu labai uz pasidalinta informacija mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir biski pasirodysiu ax.gif jei pavyks blush2.gif
Atsakyti
niu tai laukiam ax.gif smile.gif
Atsakyti
neiseina blush2.gif Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą. taip parase nors raso kad galima prisegti 2.93 mb o fot tai maziau uzima aj nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(Indruxa @ 2008 01 11, 13:54)
neiseina blush2.gif Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą. taip parase nors raso kad galima prisegti 2.93 mb o fot tai maziau uzima aj nesuprantu


tai tu gali kur nors sukelti foto, pvz. i www.fotki.com, ir ideti cia nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2008 01 11, 13:59)
tai tu gali kur nors sukelti foto, pvz. i www.fotki.com, ir ideti cia nuoroda mirksiukas.gif

dar mazai kompe turiu ,nu tai pakolkas ikelsiu kiek turiu blush2.gif laukit jei idomu tongue.gif
greit jau idesiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indruxa: 11 sausio 2008 - 13:04
Foto
Atsakyti
QUOTE(Indruxa @ 2008 01 11, 14:22)

papildysiu greitu laiku,kai bus laiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
lauksim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruxa @ 2008 01 11, 16:09)
papildysiu greitu laiku,kai bus laiko drinks_cheers.gif

na dar pora foto idejau bet dar ne pabaiga biggrin.gif
Atsakyti
na as dar karta parodysiu savasias... blush2.gif kazkaip labai sirdele paglosto grazus zodziai tokiu blogu oru kaip siandien biggrin.gif
http://public.fotki..../musu-vestuves/
Atsakyti