Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai fotoalbumai 2

QUOTE(gintreja @ 2007 12 13, 13:51)
nuostabios nuotraukos  4u.gif
o kur sventete savo sventes vakarine dali?  g.gif  4u.gif  smile.gif

aciu mergaites uz grazius zodzius bigsmile.gif ax.gif
o vakarine dali sventem bernatoniu sodyboje Kulautuvoje
Atsakyti
Bernatoniu? Cia salia kokio didmiescio?
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 12 13, 14:32)
Bernatoniu? Cia salia kokio didmiescio?

cia salia kauno kokia apie 20 m gal maziau siaip labai faina sodyba mums labai patiko joje pusynas aplinkui gamta labai grazi ir pan ....
Atsakyti
Oj prie Panevezio yra Bernatoniai sakau kur ten gali but kokia sodyba lotuliukas.gif
Atsakyti
sarune+ sveikinu! Labai grazios nuotraukos! Sukuosena grazi ir naguciai labai naturaliai atrodo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 12 13, 11:41)
sveikutes, na va sumazejo rodomu nuotraukeliu srautas, tai pamaniau dar dapildysiu albuma ir jums ikelsiu parodyti prisiminimus is savo grazios sventes
vestuves

Labai gražios nuotraukos jaunieji švyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 12 13, 12:41)
sveikutes, na va sumazejo rodomu nuotraukeliu srautas, tai pamaniau dar dapildysiu albuma ir jums ikelsiu parodyti prisiminimus is savo grazios sventes
vestuves

Labai grazu, silta, miela. Graziai labai atrodei ir suknele grazi. Ir pamergytes labai grazios. Man taip grazu vienodos pamergytes wub.gif Pavydziu tau tokiu draugiu.
Atrodo tikrai siltos ir kupinos meiles vestuves buvo wub.gif Sveikinimai jusu seimai didziausi.
Atsakyti
aciu labai labai mergytes uz sveikinimus ir grazius zodzius tikrai vestuves buvo kupinos meiles ir dziaugsmo. Mano pamergytes man labai patiko zinoma jos mano geros drauges, bet net nebuvo kalbos ar jos rengsis vienodai ar ne nes mums tai buvo naturalu, kad visos butu vienodos ir grazios, o tuo labaiu kai ju tiek nedaug tik 3 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 12 13, 13:41)
sveikutes, na va sumazejo rodomu nuotraukeliu srautas, tai pamaniau dar dapildysiu albuma ir jums ikelsiu parodyti prisiminimus is savo grazios sventes
vestuves



labai gražu ir jaunieji ir pulkas wub.gif kas buvo jūsų fotografas, jei ne paslaptis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 12 13, 12:41)
sveikutes, na va sumazejo rodomu nuotraukeliu srautas, tai pamaniau dar dapildysiu albuma ir jums ikelsiu parodyti prisiminimus is savo grazios sventes
vestuves

fantastiskos vestuves ir nuotraukytes wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sarune+, labai patiko man tavo nuotrauku stilius, gal gali parasyt kas buvo fotografas jei ne paslaptis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Takje @ 2007 12 14, 18:46)
Sarune+, labai patiko man tavo nuotrauku stilius, gal gali parasyt kas buvo fotografas jei ne paslaptis? blush2.gif

man regis jau buvau minejus pries tai kazkurioje zinuteje, kad Anatolijus samoilenko is Kauno jei noresi kontaktu galesiu parasyti i AZ
Atsakyti