Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai fotoalbumai 2

QUOTE(Myja @ 2007 11 29, 20:00)



QUOTE(sylvijak @ 2007 11 30, 08:38)
Na, as idesiu savas nuotraukytes: Tikiuosi jums patiks  4u.gif
http://picasaweb.goo...key=cLbOetumAQU


Grazu labai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Myja, tiksliau jos vyre smile.gif fantastiskos nuotraukos, matosi kad grazi svente buvo, tegul niekada ta svente ir nepasibaige...
sylvijak nuotraukytes nestandartines, bet labai mielos, suknute tokia paprastute, bet atrodo fantastiskai, per savo penkiu metu vestuviu jubilieju apsirenksiu butent tokia, nes atrodo taip...na taip... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2007 11 29, 23:00)
nugi labas visom tekejusiom ir dar tik besiruosianciom teketi mergaicem..
wink.gif
cia myjos mb..ar kaip jus ji po vestuviu jau vadinat..
gaila kad tik dabar issiruosiau parasyk prisiskaites cia ivairiu jusu pakomentavimu..
taciau kiek zmoniu tiek nuomoniu..ir su tuo nieko nepadarysi..belieka susitaikyt..
is anksto atsakau: TAIP mes priimam komentarus.. TAIP mes priimam kritika..taciau kad ir kaip mano mergaite MYJA priestarautu as noreciau pasidalinti TOS nuostabiausios dienos akimirkomis..nes TA diena buvo MUSU diena ir MES nuosirdziai noretumem padekoti tiems Zmonems kurie padejo JA igyvendinti ir paversti PASAKA..
TAIP galbut mes nesame fotogeniski ar supermodeliai ir kazkam nepatiksim..bet mes esam tokie kokie esam..
..tai va.. pasiruosiau .. issakiau kad veliau nereiketu ieskoti ir uz kazka atsiprasineti ar kazka irodineti..tiesiog TIEMS kam bus idomu - malonaus ziurejimo..tiems kam uzklius-ACIU uz kritika..o kitiems besiruosiantiems - kuo trumpesnio laukimo ir visokeriopo pasisekimo ta diena visame kame...nepamirskit SI diena YRA JUSU diena..
sekmes !

http://picasaweb.goo...as/RomasBrigita


Kiek zinau kuklumas zmogu puosia, taciau bukime teisingi ir nebijokime save pagirti...
Na jei sakote nesate fotogeniski tai ka as tada apie visa tai nusimanau... blush2.gif

Perziurejau visas nuotraukas ir zinote jei ne lietuviski uzrasai tam tikrose vietose, lietuviski automobiliu numeriai, lietuviskas sampanas, buciau galejusi drasiai teigti, kad vestuves is kokio uzsieninio katalogo iskirptos ir cia patalpintos... Nuotaka lyg lelyte mirksiukas.gif
Is tikruju LAAAAAABAI GRAZU... Tikiuosi jusu bendras gyvenimas irgi toks bus.... SEKMES!!!
Atsakyti
Myja,labai grazios nuotraukytes.Atrodet fantastiskai.O nagucius turbut Egidija padare? mirksiukas.gif Mano jau labai labai panasus buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus wub.gif Ta diena jauciausi fantastiskai! O suknute buvo pasiuta. Norejosi kazko paprasto, bet kartu ir su cinkeliu, beto tuokemes spalio pradzioje, taigi ir oras si ta padiktavo biggrin.gif
Atsakyti
savo vestuviu dar toli grazu neplanuoju,bet taip faina cia atejus pasiziureti i tokias nuostabias nuotakas ir jaunikius smile.gif visos merginos atrodot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretele @ 2007 12 03, 09:39)
Myja,labai grazios nuotraukytes.Atrodet fantastiskai.O nagucius turbut Egidija padare? mirksiukas.gif Mano jau labai labai panasus buvo  rolleyes.gif



tarsiu ir as zodeli pagaliau, nors vyras cia labiau visur sedi nei as smile.gif..
aciu uz pagyrimus blush2.gif
o nagucius dare tokia rasa, dalyvavusi pelenese, tai geru darbu irgi turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2007 12 03, 17:56)
tarsiu ir as zodeli pagaliau, nors vyras cia labiau visur sedi nei as smile.gif..
aciu uz pagyrimus blush2.gif
o nagucius dare tokia rasa, dalyvavusi pelenese, tai geru darbu irgi turi smile.gif

Gal gali tos Rasos kordinates atsiust i AZ? 4u.gif
Atsakyti
Vajetau, kokia graži iš veiduko MYJA wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(milldute @ 2007 09 28, 12:03)
Sveikos nuotakos!

As tik dabar isdrisau parasyti zinute cia, nors iki savo vestuviu gal kokiu tris menesius kasdien skaitydavau atsiliepimus, pasiulymus ir patarimus siame portale... blush2.gif 

na va o dabar jau pati esu zmona... noriu parodyti jums savo vestuviu nuotraukas ir parekomenduoti nuotabu fotografa Alberta Pocej. Jei dar kas ieskote fotografo savo sventei - tikrai neapsiriksite bendradarbiaudamos asu juo! Albertas puikus fotografas ir nuostabus zomus! labai dekinga jam esu uz uzfiksuotas gyvas tikras ir nepakartojamas savo vestuviu akimirkas! wub.gif

Jusu vertinimui: http://picasaweb.goo...MildaIrKestutis

Kaip grazuuuuuuuuu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labai gražios nuotraukytes thumbup.gif ir suknele yra super thumbup.gif tokia neatortine paprasta,kukli,bet labai,labai grazi mano svajonių suknele per savo vestuves norėtusi ir man vilkėti tokia suknle thumbup.gif o ypač patiko,kad v ėliumas toks ilgas nu vienu žodžiu viskas dar karta thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Papildyta:
Myla vestuvių nuotraukytes super thumbup.gif thumbup.gif labai viskas gražu,viskas idealu thumbup.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myja @ 2007 11 29, 23:00)
nugi labas visom tekejusiom ir dar tik besiruosianciom teketi mergaicem..
wink.gif
cia myjos mb..ar kaip jus ji po vestuviu jau vadinat..
gaila kad tik dabar issiruosiau parasyk prisiskaites cia ivairiu jusu pakomentavimu..
taciau kiek zmoniu tiek nuomoniu..ir su tuo nieko nepadarysi..belieka susitaikyt..
is anksto atsakau: TAIP mes priimam komentarus.. TAIP mes priimam kritika..taciau kad ir kaip mano mergaite MYJA priestarautu as noreciau pasidalinti TOS nuostabiausios dienos akimirkomis..nes TA diena buvo MUSU diena ir MES nuosirdziai noretumem padekoti tiems Zmonems kurie padejo JA igyvendinti ir paversti PASAKA..
TAIP galbut mes nesame fotogeniski ar supermodeliai ir kazkam nepatiksim..bet mes esam tokie kokie esam..
..tai va.. pasiruosiau .. issakiau kad veliau nereiketu ieskoti ir uz kazka atsiprasineti ar kazka irodineti..tiesiog TIEMS kam bus idomu - malonaus ziurejimo..tiems kam uzklius-ACIU uz kritika..o kitiems besiruosiantiems - kuo trumpesnio laukimo ir visokeriopo pasisekimo ta diena visame kame...nepamirskit SI diena YRA JUSU diena..
sekmes !

http://picasaweb.goo...as/RomasBrigita

labai grazu...pasakiska...fantastiska...nerealu... wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti