Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai fotoalbumai 2

nu jau tikrai ta kriukse, tikra kriuske.
kasko sunkai suvokiami jos zodziai " jaunikis baisus". nu rubas buna daugiau maziau grazus, bet ji padevi ir numeti. Bet kai zmogu groziu matuoja doh.gif , ji tikrai kaskokia nesubrendele. Nu kriuksyte tikiuosi tu su kokiu Kenu Ilgai ir laimingai gyvensi, tik groziu ir laiminga busi.


Beje visai simpatiskas rimtas vyriskis thumbup.gif ten yra
Atsakyti
Ir man nerodo Loreteles nuotrauku unsure.gif raso KLAIDA ir viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sashuska @ 2007 11 19, 14:56)
As irgi nematau ... man meta klaida ... ir kad path not found ...  schmoll.gif

o dabar rodo kad : "Šis naudotojas neturi viešųjų albumų."


Man rodo tą patį - ir tokiu atveju nesvarbu per kokią programą tą nuorodą leidi - tai kad albumas ištrintas doh.gif
Atsakyti
Mergaites, nepamirskim temos ir nenukrypkim nuo jos mirksiukas.gif Manyciau jau pakaks tu komentaru apie kriukse ar kokia ten ir nebutina kiekvienai kartot, kad jai kazkieno foto nerodo 4u.gif
Is viso butu gerai, jei tuos nereikalingus komentarus moderatore istrintu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera83: 20 lapkričio 2007 - 08:19
Tai ka merginos matau visai neturit i ka akis paganyt, idesiu dar karta savo sventes akimirkas, gal kas nematet ir lauksiu komentaru smile.gif smile.gif smile.gif http://public.fotki....nepakartojama-/
Papildyta:
Tiesa, jei reiks slaptazodis - svajone
Atsakyti
Merginos, o gal idedant savas nuotraukas butu gera mintis salia parasyti kas fotografai buvo? ax.gif Taip busimom nuotakom labai labai pagelbetumet pasirenkat fotografa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgiukas @ 2007 11 20, 13:33)
Merginos, o gal idedant savas nuotraukas butu gera mintis salia parasyti kas fotografai buvo? ax.gif  Taip busimom nuotakom labai labai pagelbetumet pasirenkat fotografa 4u.gif


nemanau, kad to reikia. jei jau kuri nores rinktis kurios nors nuotakos fotografus, tai tuomet gales paklaust mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 11 19, 17:03)
ir as negaliu paziureti, meta kaip KLAIDA  verysad.gif

ir man rodo, kad klaida schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Benderiute @ 2007 11 20, 12:08)
Tai ka merginos matau visai neturit i ka akis paganyt, idesiu dar karta savo sventes akimirkas, gal kas nematet ir lauksiu komentaru  smile.gif  smile.gif  smile.gif http://public.fotki....nepakartojama-/
Papildyta:
Tiesa, jei reiks slaptazodis - svajone

labai grazu thumbup.gif kartais ne Tubutis fotografavo?primena manasias foto smile.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif Ne, fotografas ne tas smile.gif
Atsakyti
benderiute ar buvai idejusi anksciau ta savo grozi?nes jau labai kaskur matyti esate blush2.gif lb mielos nuotraukytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Benderiute @ 2007 11 20, 11:08)
Tai ka merginos matau visai neturit i ka akis paganyt, idesiu dar karta savo sventes akimirkas, gal kas nematet ir lauksiu komentaru  smile.gif  smile.gif  smile.gif http://public.fotki....nepakartojama-/
Papildyta:
Tiesa, jei reiks slaptazodis - svajone

Kaip grazu wub.gif Sveikinu sukurus seima 4u.gif
Atsakyti