Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai fotoalbumai 2

QUOTE(Auksinė @ 2007 11 19, 11:18)
Labai gražios nuotraukytės, tik gaila kad tiek mažai  thumbup.gif labai šauni pora esat  thumbup.gif



Dekui,veliau idesiu fotografo darytas nuotraukas,pakolkas tik kelios megejiskos (bendram vaizdui susidaryti) rolleyes.gif
Atsakyti
Loretele labai grazu, tos raudonos rozes taip kontrastuoja su balta wub.gif gaila tikrai labai mazai foto ax.gif
Atsakyti
Nesupratau aš čia ką viena nematau tų nuotraukų? g.gif netu kiba nemoku naudotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NiuniaX @ 2007 11 19, 11:23)
Nesupratau aš čia ką viena nematau tų nuotraukų?  g.gif  netu kiba nemoku naudotis  blush2.gif

jokio mokejimo nereikia, automatiskai ten jos pacios keiciasi, nieko nereikia daryti mirksiukas.gif gal narsykle neleidzia, bandyk per kita, tarkim per MF, turi rodyti
Atsakyti
QUOTE(Loretele @ 2007 11 19, 12:04)
Na idedu ir as save ir savo vyra jusu teismui.Kritikuokit  blush2.gif 
Sorry,bet foto pakolkas  nekokybiskos (draugu fotografuotos).
http://picasaweb.goo...471819536076818

mmmm... kokia suknyte wub.gif o ir pati taip graziai atrodei.sekmes judviem. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 11 19, 15:17)
mmmm... kokia suknyte wub.gif o ir pati taip graziai atrodei.sekmes judviem. 4u.gif



Aciu 4u.gif
Atsakyti
As irgi nematau ... man meta klaida ... ir kad path not found ... schmoll.gif

o dabar rodo kad : "Šis naudotojas neturi viešųjų albumų."


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sashuska: 19 lapkričio 2007 - 16:59
ir as negaliu paziureti, meta kaip KLAIDA verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 11 19, 17:03)
ir as negaliu paziureti, meta kaip KLAIDA  verysad.gif

ir man sad.gif
Atsakyti
Na va ... schmoll.gif taipir nepamaciau nuotrauku ... nei per Mozilla, nei per opera neleidzia ... klaida meta ....
Atsakyti
ir man neleidzia unsure.gif o taip pasicekavinti idomu biggrin.gif
Atsakyti
labai grazios jusu nuotraukytes, visos viena uzkita grazesnes:} jau laukiu tos nuostabios savo dieneles:}
Atsakyti