Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai fotoalbumai 2

QUOTE(S*Mirna @ 2007 11 15, 19:58)
mes tai sita suprantam,betitariu belebelei tai vistiek nelabai smagu unsure.gif



nu atsiprašau, šitaip rašyt doh.gif doh.gif doh.gif
matyt tikrai mergina neturi takto...
Kaip aš sakau, šauk briedį už tokį komentarą... Vyras mat jai negražus... blink.gif Čia matyt ta kategorija mergelių, kur manekenų ant balto porsche ieško... biggrin.gif Gyvenime pasakų būna, tik jos nepanašios į stereotipus, kriuksyt, ar koks tavo nick'as... mirksiukas.gif

Beje, tikrai, kaip kažkuri pasakėt, grieko vertas vyriokas tongue.gif tik gaila, kad užimtas... tongue.gif

o vestuvių nuotraukos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(raimonda23 @ 2007 11 15, 17:35)
labai grazios nuotraukytes  thumbup.gif
Papildyta:

gerai pasakyta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  jei nebaisesnis  smile.gif



o dar ir šitas pusė velnio... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolie23: 15 lapkričio 2007 - 19:17
Man labai graži ir nuotaka, ir jaunikis 4u.gif
Atsakyti
o man to puslapio nekrauna, rašo, kd kažkokia problema.. doh.gif:
Atsakyti
na, jau pažiūrėjau nuotraukėles wink.gif super wub.gif labai abu gražūs, laimingi, ir svarbiausia - mylintys vienas kitą wub.gif labai gražu.

o tau, kriuksyte, patarčiau pasižiūrėti į savąjį princą, nes net tokio kaip Aurelijos_ gražaus vyriuko nė nago juodimo nesi verta!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavo_katyte: 15 lapkričio 2007 - 20:56
Aurelija abu šauniai atrodot thumbup.gif , o tai panikei tai leižuvėlį reiktų už dantų laikyti mad.gif rašo kas an seilės fui kaip netaktiška schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(milldute @ 2007 09 28, 11:03)
Sveikos nuotakos!

As tik dabar isdrisau parasyti zinute cia, nors iki savo vestuviu gal kokiu tris menesius kasdien skaitydavau atsiliepimus, pasiulymus ir patarimus siame portale... blush2.gif 

na va o dabar jau pati esu zmona... noriu parodyti jums savo vestuviu nuotraukas ir parekomenduoti nuotabu fotografa Alberta Pocej. Jei dar kas ieskote fotografo savo sventei - tikrai neapsiriksite bendradarbiaudamos asu juo! Albertas puikus fotografas ir nuostabus zomus! labai dekinga jam esu uz uzfiksuotas gyvas tikras ir nepakartojamas savo vestuviu akimirkas! wub.gif

Jusu vertinimui: http://picasaweb.goo...MildaIrKestutis



gal gali numeriuka atsiusti man i emaila? eurbonaite@gMAIL.COM
Atsakyti
QUOTE(kriuksytė @ 2007 11 15, 14:30)
Nuotraukos grazios..
Nepyki, bet tavo vyras tai baisus..  blush2.gif

O kazin kurioj vietoj jis ten buvo baisus?? lens.gif g.gif Mano manymu tiek vyras grazus tiek mergina.... wub.gif
Mes jau supratom kodel tavo nicas kriuksyte...sako zmogus pagal savo buda slaptazodi renkasi hihihi.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O as manau, kad ta kriuksyte yra visas kriuksius, koks nors buves tos merginos vaikinas, todel noredamas paerzinti, tokias nesamones ir raso. Nes bet kuri mergina, bent kiek turinti proto galveleje, taip nepasielgtu doh.gif Nei per kur nematau to vyro negrazumo, labai grazus simpatiskas vyras. Sveikinu sukurus seima, nuostabi pora esate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2007 11 15, 15:41)
Aš irgi norėčiau savo vestuvines nuotraukytes parodyt blush2.gif

http://public.fotki....elija-/vestuvs/



Aurelija nuotraukytes nuostabios o jau pati kokia grazi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius 4u.gif wub.gif
Atsakyti
nuostabu,nuostabu,nuostabu clap.gif clap.gif clap.gif net seile tista kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
Grazios nuotraukeles, grazios poros, sklinda meile, siluma wub.gif

O tokia kaip kriukse, ar kaip ten ji, tik nori sukelti samysi, pasipiktinima ir t.t. Mano manymu, i tokias zinutes turetume visikai nereaguoti, lyg tai butu tuscia vieta. O kam i tuscia vieta kreipti demesi? Po to kai tiek reakcijos i tokius postus, ju autores manau labai susireiksminusios pasijaucia ir kriuksi, prunkscia sau... Nesureiksminkim ju!

Kantrybes, mergaites! Kad ir kaip bebutu skaudu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbaa: 16 lapkričio 2007 - 11:18