Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Dasha @ 2007 11 21, 22:19)
o viespateliau  blink.gif  kur cia??

Ingusia nu tu stipra dar motera.. sekmes, laikykis ir atsigaivink plaukucius  4u.gif  rekomenduoju tau pas Ina apsilankyt, ji tausoja ir rekomenduoja kaip tausoti plaukus, dirba su kazkokiais naturaliais dazais ir tikrai tiek nelupa..


o kur Ina dirba (adresiukas koks)?
Papildyta:
QUOTE(IKkatuks @ 2007 11 21, 22:23)
as kirpausi anksciau pas Jolanta, tai ji niekad nenuvildavo, tikrai ismano savo darba, prisimenu ja kaip profesionale biggrin.gif  pas Laura irgi karta buvau, tai seip sau  blink.gif  iskarpe galus, nors mano plaukams to negalima daryt  schmoll.gif

O Tomas ar tik ne Mole dirba?

tai kad mano drauge pas ji kerpasi, sake, kad toveroj dirba. rolleyes.gif
Atsakyti
Na mergičkos, būkit geros VYRŲ VYRŲ kirpėjo man reikia. Čia mano vyro plaukai tokie prasti.
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 22, 00:53)
o kur Ina dirba (adresiukas koks)?
Papildyta:

tai kad mano drauge pas ji kerpasi, sake, kad toveroj dirba.  rolleyes.gif


Tai tovera ir yra mole, barsausko gt mirksiukas.gif dar tovera yra pramones maximoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IKkatuks @ 2007 11 22, 11:38)
Tai tovera ir yra mole, barsausko gt  mirksiukas.gif  dar tovera yra pramones maximoje  smile.gif

buvau pamirsus apie barsausko gatvej esancia tovera, taciau tomas sake pramones g dirba smile.gif
Atsakyti
as cia paskaitinejau bet kazkaip neradau kur ta Ina dirba, nes vistiek pabandyti verta kadangi kirpeja turbut teks pakeist verysad.gif ir del pinigu ir del kokybes. O as is draugiu esu girdejusi apie Roberta is Vilijampoles kad jis tipo super thumbup.gif bet jus apie ji nedaug atsiliepimu rasot, tai gal kas nors pabandyt pas ji buvot ax.gif ? As koki kartelieksperimentui ryzciausi 4u.gif ACIU
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 22, 01:53)
o kur Ina dirba (adresiukas koks)?





QUOTE(Ingusia31 @ 2007 11 22, 16:02)
as cia paskaitinejau bet kazkaip neradau kur ta Ina dirba


Ina dirba Gedimino g-vėj 22. "Baidis". Jei ką ir tel.: 8-37 320 233
Papildyta:
Aš dar pamiršau paklausti, kiek pas ją kainuoja mot.kirpimas, kažkur čia buvo minėta, gal galit vis dėlto primint? 4u.gif Bo, po to dar per mažai pinigų įsidėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indreaja: 22 lapkričio 2007 - 20:44
Mano geriausi kirpeja yra Neringa smile.gif Vis bandau atsiaugint plaukus, tai vizitai pas kerpejas visada buvo skaudus:) O ji mano plauku per daug niekad netrumpina, bet sutvarko taip, kad atrodo puikiai thumbup.gif Be to ir vyrus ji kerpa, manishkis liko patenkintas. Kainuoja pas ja viskas tikrai nebrangiai, jei kam reikia kontaktu - kreipkites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 22, 14:36)
buvau pamirsus apie barsausko gatvej esancia tovera, taciau tomas sake pramones g dirba  smile.gif


gali buti mirksiukas.gif gal sumaisiau su kokiu kitu kirpeju vyruku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2007 11 22, 15:02)
as cia paskaitinejau bet kazkaip neradau kur ta Ina dirba, nes vistiek pabandyti verta kadangi kirpeja turbut teks pakeist  verysad.gif  ir del pinigu ir del kokybes.  O as is draugiu esu girdejusi apie Roberta is Vilijampoles kad jis tipo super thumbup.gif  bet jus apie ji nedaug atsiliepimu rasot, tai gal kas nors pabandyt pas ji buvot ax.gif ? As koki kartelieksperimentui ryzciausi  4u.gif ACIU

As pas Roberta jau 7 metai lankausi, ir man jis patinka. Bet kaip visada kiekvienas renkasi savo.
Atsakyti
QUOTE(Salve @ 2007 11 22, 09:48)
Na mergičkos, būkit geros VYRŲ VYRŲ kirpėjo man reikia. Čia mano vyro plaukai tokie prasti.



mano drauga super kerpa primoj, kirpejas. zadu ir as kada nueiti. svarbiausia kad kainos nesikandzioja, o darbo kokybiskumas matos.. g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 11 05, 19:53)
nu bet jau ji labaaaai drasiai eksperimentuoja su zmonem, vien del to ir nustojau pas ja eiti, viena karta iskarpe kaip reikalas, kita, trecia ir plauku nebeliko, kai atnesiau paprasto a la Audrey Hepburn kirpimo nuotrauka - sakau mane aprastai taip, tai tik stume stume ranka, kai iskarpe tai net apakau - ne is tolo nepanasu buvo  schmoll.gif  nu net  minties, paliko tokius 7is ilgesnius plaukus gale, kirpcius trumpucius (nors sakiau kad pas mane prieky verpetas, tai itark kaip ten atrode), be to krevai apkirpo - ne asimetriskai, bet kreivai  doh.gif


Edita per daug gerai galvoja apie save, tipo ji labai nusimano.Laukiau, kol drauge kirpo, kai bande ji sakyt ko nori ji isreze- cia kerpu as. ejo aplink galva, pjauste pjauste ji tuos plaukus ir paliko trumpu plauku sukuosena, nors ji norejo vos vos...
nzn, man ji nepatiko...
gerus atsiliepimus girdejau is tu, kas trumpai kerpasi pas ja.

QUOTE(V*i*k*a @ 2007 11 21, 17:11)
Paskaicius Ingusia31 pasisakyma supratau, kad praeita savaite kirpykloj ne tiek ir daug sumokejau pinigeliu. Nors man kai pasake kaina irgi sokas buvo  doh.gif Daze man plauku saknis tamsiai, o paskui galva sviesiom sruogom, nes noriu sviesinti. Pakirpo siek tiek galus, nes noriu auginti, patepe priemonem ir isfenavo. Sumokejau 110 lt. kaip mano ar cia brangu? kirpeja man tikrai patinka, bet kaina tai gazdina. Jei kaskart teks tiek moketi  verysad.gif


na as praeita savaite uz saknu padazyma sumokejau 160 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedra* @ 2007 11 24, 20:01)
Edita per daug gerai galvoja apie save, tipo ji labai nusimano.Laukiau, kol drauge kirpo, kai bande ji sakyt ko nori ji isreze- cia kerpu as. ejo aplink galva, pjauste pjauste ji tuos plaukus ir paliko trumpu plauku sukuosena, nors ji norejo vos vos...
nzn, man ji nepatiko...
gerus atsiliepimus girdejau is tu, kas trumpai kerpasi pas ja.
na as praeita savaite uz saknu padazyma sumokejau 160  doh.gif


O kur cia taip?
Atsakyti