Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Rockwa @ 2007 11 18, 19:53)
Pas Dainora, jei ilgos eiles nebaugina.. thumbup.gif . Dar Rita man patikdavo, tik nezinau ar vis dar dirba. Ten neseniai visas kolektyvas pasikeite.. g.gif .


Dekui uz rekomendacijas:)
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 11 16, 20:02)
Aš irgi norėčiau tikslaus adresiuko ir numeriuko  mirksiukas.gif Dėkui iš anksto.


Atsakiau tau i az. Jei dar turesi kokiu klausimeliu, kreipkis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2007 11 15, 17:45)
Jau keli metai kaip kerpuosi salone "Natali" sarkuvos gatvej, sakia pc "Maxima". Natalija super stiliste!  thumbup.gif

Gal gali aprašyti,kaip atrodo ta Natalija ax.gif Aš kirpdavausi pas vieną Nataliją,bet jinai išėjo kitur,o niekas nesako kur verysad.gif Buvo labai graži sportiška moteris,plaukai juodi,bet dabar gali būti ir blondinė mirksiukas.gif Aukštoka, virš 170cm.
Atsakyti
Parekomenduokite gerą vyrų kirpėją-stilistą. Grai būtų su fantaziją, kad ir stilių pakeistų. Plaukai be galo problematiški- ploni, reti, žilsta ir dar plinka... help.gif
Atsakyti
[COLOR=purple]Zinokit prisiregistravau vien tik del sito pasisakymo, nes negaliu nepasidalinti patirtim verysad.gif . Du metus lankiausi pas kirpeja "grozio galerijoje" Savanoriu prospekte Kaune. Mano plaukai silpni ir trumpi, todel as juos tik lengvai pakarpydavau ir pasidazydavau saknis katrs nuo karto. Uz tokias proceduras mokedavau iki 80 litu (jei dedavausi "ampule" po dazymo). Bet mano kirpeja isejo dekretiniu atostogu ir as ejau kirptis pas ja i namus. Pirma karta namuose ji man labai smarkiai nudegino plaukus ir galvos oda (vien sasai), todel puse metu nenorejau plauku dazyti nes pradejo smarkiai slinkti ir buvo baisu verysad.gif . Galvojau kam nepasitaiko- namuose daze, gal dazus nelabai kaip sumaise. Islaukiau kol gryzo i salona po 6 menesiu ir nuejau doh.gif . Padaze saknis (iskart pasakiau, kad labai persti galvos oda, buvau nuraminta kad taip buna). As zinau kad taip buna truputi, bet man perstejo normaliai! Paskui pakirpo vos vos galiukus, kadangi as nemegstu jokiu priemoniu sukuojant plaukus tai mane tik dziovintuvus isdziovino. Ir pranese kaina: "kadangi nieko perdaug nedaryta, nera nei kirpimo, nei sukavimo, tai kaina "biski" pabrangus dazam tik 110 lituku blink.gif . Kaina mane uzmuse vietoje. As tiek net neturejau blush2.gif . Gryzau namo nepatenkinta nes "nuzarino" grifka nors prasiau to nedaryti bet "netaip paaiskinau" ir dar... kita diena mano galva vel pilna mazu saseliu toje vietoje kur taip degino dazai man galvos oda schmoll.gif Zodziu esu begalo patenkinta ir dziaugiuosi kad laiku prisidirbau bent jau ne ant svenciu ax.gif , tik bijau kad nenuslinktu iki Kaledu verysad.gif
Atsakyti
Paskaicius Ingusia31 pasisakyma supratau, kad praeita savaite kirpykloj ne tiek ir daug sumokejau pinigeliu. Nors man kai pasake kaina irgi sokas buvo doh.gif Daze man plauku saknis tamsiai, o paskui galva sviesiom sruogom, nes noriu sviesinti. Pakirpo siek tiek galus, nes noriu auginti, patepe priemonem ir isfenavo. Sumokejau 110 lt. kaip mano ar cia brangu? kirpeja man tikrai patinka, bet kaina tai gazdina. Jei kaskart teks tiek moketi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2007 11 21, 16:11)
Paskaicius Ingusia31 pasisakyma supratau, kad praeita savaite kirpykloj ne tiek ir daug sumokejau pinigeliu. Nors man kai pasake kaina irgi sokas buvo  doh.gif Daze man plauku saknis tamsiai, o paskui galva sviesiom sruogom, nes noriu sviesinti. Pakirpo siek tiek galus, nes noriu auginti, patepe priemonem ir isfenavo. Sumokejau 110 lt. kaip mano ar cia brangu? kirpeja man tikrai patinka, bet kaina tai gazdina. Jei kaskart teks tiek moketi  verysad.gif


110 Lt tai palyginus dar "nedaug" smile.gif Paskutini karta kai as lankiausi pas kirpeja, uz dazyma (2 spalvos) ir kirpima palikau 280 Lt blink.gif Tarp kitko mano trumpi plaukai 4u.gif
Atsakyti
Siaip tai dabar pabrange kirpeju paslaugos ir stipriai. As pas savo kirpeja uz ta pati visa laika mokedavau 80lt, o paskutini karta jau 130lt sad.gif Ka darysi, viskas brangsta
Atsakyti
na as Kaune galiu rekomenduoti kirpeja Lena, dirba mole Barsausko g. tikrai thumbup.gif , pas ja as is VLN vaziuoju, bet reikia uzsirasyti beveik pries menesi, na tik gal man taip nesiseka nes noriu savaitgali ax.gif manau, kad kainos nedideles kirpimas apie 50 lt
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 11 21, 16:03)
110 Lt tai palyginus dar "nedaug"  smile.gif Paskutini karta kai as lankiausi pas kirpeja, uz dazyma (2 spalvos) ir kirpima palikau 280 Lt  blink.gif Tarp kitko mano trumpi plaukai  4u.gif

o viespateliau blink.gif kur cia??

Ingusia nu tu stipra dar motera.. sekmes, laikykis ir atsigaivink plaukucius 4u.gif rekomenduoju tau pas Ina apsilankyt, ji tausoja ir rekomenduoja kaip tausoti plaukus, dirba su kazkokiais naturaliais dazais ir tikrai tiek nelupa..
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 17, 00:48)
laba vakara smile.gif gal kas kerpasi kirpykloje TOVERA pramones g. maksimoje?
buvau galiukus pasikirpti pas Laura (jauna, sviesiaplauke) visai patiko smile.gif
dar girdejo, kad is Toveros Tomas labai geras kirpejas smile.gif


as kirpausi anksciau pas Jolanta, tai ji niekad nenuvildavo, tikrai ismano savo darba, prisimenu ja kaip profesionale biggrin.gif pas Laura irgi karta buvau, tai seip sau blink.gif iskarpe galus, nors mano plaukams to negalima daryt schmoll.gif

O Tomas ar tik ne Mole dirba?
Atsakyti
[quote=Dasha,2007 11 21, 21:19]
o viespateliau blink.gif kur cia??

O cia pas Sauliu, jis Vaistines gatveje dirba. Jo atliktam darbui priekaistu neturiu, plaukus pakirpo super, gali isplauti, dziovintuvu prapusti be jokio sepecio tik siaip ranka pakedenant ir gali eiti. Na bet kaina ziauri... Nutariau pas ji tik kirptis, kirpimas apie 100Lt, o nusidazysiu jau kur pigiau, nes dabar kazkaip net gaila kitai kirpejai galva savo patiketi, kad nesugadintu padarytos formos. 4u.gif
Atsakyti