Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Aurelija_ @ 2007 11 13, 14:19)
As kerpuos:) pas ruta. as pas ja jau kokius 5 metus kerpuos, niekam daugiau savo plauku neaptikiu smile.gif



aciu uz atsakyma smile.gif jau netikejau sulaukti! o kokios kainos pas ja?
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2007 11 15, 17:45)
Jau keli metai kaip kerpuosi salone "Natali" sarkuvos gatvej, sakia pc "Maxima". Natalija super stiliste!  thumbup.gif

as irgi kuri laika pas ja kirpausi, visai patiko, bet nesenai pabegau, nes nieko naujo mano galvelei nebesugalvojom smile.gif
Atsakyti
o aš kerpuosi pas kirpėją aleksote smile.gif tik vardo nepamenu doh.gif įsivedus į mobilų kaip kirpeją doh.gif tai man labai patinka, visiškai ja pasitikiu, ir plaukai kažkaip greičiau ėmė augt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 11 16, 16:10)
o aš kerpuosi pas kirpėją aleksote smile.gif tik vardo nepamenu doh.gif  įsivedus į mobilų kaip kirpeją doh.gif  tai man labai patinka, visiškai ja pasitikiu, ir plaukai kažkaip greičiau ėmė augt blush2.gif

Gal pas Gintarę? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jogurtele @ 2007 11 15, 11:39)
Kontaktai jau až smile.gif Sekmytes! smile.gif


Aš irgi norėčiau tikslaus adresiuko ir numeriuko mirksiukas.gif Dėkui iš anksto.
Atsakyti
laba vakara smile.gif gal kas kerpasi kirpykloje TOVERA pramones g. maksimoje?
buvau galiukus pasikirpti pas Laura (jauna, sviesiaplauke) visai patiko smile.gif
dar girdejo, kad is Toveros Tomas labai geras kirpejas smile.gif
Atsakyti
Nu va skaičiau skaičiau komentarus, pasimečiau visai. Bet gruodžio 4-tai užsirašiau pas Iną 4u.gif
Atsakyti
Jei kas lankotes ''Junoroje'', gal parekomenduotumet pas ka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuodingoji gebene @ 2007 11 18, 17:36)
Jei kas  lankotes ''Junoroje'', gal parekomenduotumet pas ka? ax.gif


Pas Dainora, jei ilgos eiles nebaugina.. thumbup.gif . Dar Rita man patikdavo, tik nezinau ar vis dar dirba. Ten neseniai visas kolektyvas pasikeite.. g.gif .

Atsakyti
O as noriu pagiriamaji zodi tart kirpejai Virgai,kuri dirba PRIMA stiliaus sudijoj... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 11 16, 16:10)
o aš kerpuosi pas kirpėją aleksote smile.gif tik vardo nepamenu doh.gif  įsivedus į mobilų kaip kirpeją doh.gif  tai man labai patinka, visiškai ja pasitikiu, ir plaukai kažkaip greičiau ėmė augt blush2.gif

Čia gal toj kirpykloj, kur tik ant kalno užkilus, netoli Tuko parduotuvės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 16, 23:48)
laba vakara smile.gif gal kas kerpasi kirpykloje TOVERA pramones g. maksimoje?
buvau galiukus pasikirpti pas Laura (jauna, sviesiaplauke) visai patiko smile.gif
dar girdejo, kad is Toveros Tomas labai geras kirpejas smile.gif

Čia turbūt kaip kam.
Mano draugei baisiai patinka Ina, o aš jau keli metai esu visiškai patenkinta Rita thumbup.gif
Atsakyti