Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Gal ką žinote apie grožio saloną Krėvės pr. 104A,čia kur už "Saulėtekio" g.gif Ten lyg dirba su "Loreal".
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 11 05, 18:53)
nu bet jau ji labaaaai drasiai eksperimentuoja su zmonem, vien del to ir nustojau pas ja eiti, viena karta iskarpe kaip reikalas, kita, trecia ir plauku nebeliko, kai atnesiau paprasto a la Audrey Hepburn kirpimo nuotrauka - sakau mane aprastai taip, tai tik stume stume ranka, kai iskarpe tai net apakau - ne is tolo nepanasu buvo  schmoll.gif  nu net  minties, paliko tokius 7is ilgesnius plaukus gale, kirpcius trumpucius (nors sakiau kad pas mane prieky verpetas, tai itark kaip ten atrode), be to krevai apkirpo - ne asimetriskai, bet kreivai  doh.gif

As pas ja viena karta sukavausi, man nepatiko, bet cia jau kiekvienas tui atrast savo kirpeja. Kitoms ji pati geriausia.

Man patinka kirpeja Ramune, ji dirba gimnazijos gatvej, na galima sakyti riesais maironio gimnazija, kitoj pusej gatves. Ir dar Robertas is Vilijampoles. Per jau kokius 6 metus pas kitus kirpeus dar nebuvau
Atsakyti


Man patinka kirpeja Ramune, ji dirba gimnazijos gatvej, na galima sakyti riesais maironio gimnazija, kitoj pusej gatves.

o su kokios firmos dazais ji dirba? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuodingoji gebene @ 2007 11 10, 15:10)
Man patinka kirpeja Ramune, ji dirba gimnazijos gatvej, na galima sakyti riesais maironio gimnazija, kitoj pusej gatves.

o su kokios firmos dazais ji dirba?  smile.gif

wella
Atsakyti
Galeciau parekomenduoti Egles grozio salona (A. Mapu g., senamiestis) ir kirpeja Egle. Superine kirpeja! Kerpuosi ir dazausi pas ja jau ketvirtus metus. Tikrai graziai padaro ir labai saugo plauka. Kadangi maniskis labai plonas, tai ieskom ivairiu sprendimu kaip mano norus paversti tikrove kaip galima maziau kenkiant plaukui (nes as juos sviesinu)...
Kainos panasios kaip ir visose kirpyklose senamiestyje smile.gif Treciadieni kaip tik eisiu i kirpykla, tai bus aisku kokios siuo metu kaineles smile.gif
Papildyta:
Tiesa, Egle dirba su Loreal priemonemis.
Atsakyti
QUOTE(jogurtele @ 2007 11 12, 15:00)
Galeciau parekomenduoti Egles grozio salona (A. Mapu g., senamiestis) ir kirpeja Egle. Superine kirpeja! Kerpuosi ir dazausi pas ja jau ketvirtus metus. Tikrai graziai padaro ir labai saugo plauka. Kadangi maniskis labai plonas, tai ieskom ivairiu sprendimu kaip mano norus paversti tikrove kaip galima maziau kenkiant plaukui (nes as juos sviesinu)...
Kainos panasios kaip ir visose kirpyklose senamiestyje smile.gif Treciadieni kaip tik eisiu i kirpykla, tai bus aisku kokios siuo metu kaineles smile.gif
Papildyta:
Tiesa, Egle dirba su Loreal priemonemis.

Lauksim kainyčių smile.gif o jei savo dažus atsineš, tai turbūt, pigiau kainuos? mama nusipirko jau dažus, reiktų tik kirpimo ir dažymo, o čia ir atostogos netoli, tai nuvažiuotų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2007 11 12, 19:54)
Lauksim kainyčių smile.gif o jei savo dažus atsineš, tai turbūt, pigiau kainuos? mama nusipirko jau dažus, reiktų tik kirpimo ir dažymo, o čia ir atostogos netoli, tai nuvažiuotų smile.gif


Manau, kad su savo dazais tikrai pigiau kainuos smile.gif Rytoj vakare eisiu ir butinai kainas parasysiu. Siaip kirpeja tikrai gera (bent jau man). Tik jei tiks kainos, tai reiktu is anksciau uzsiregistruoti, nes pas ja klienciu nemazai, tai gali tekt kokia savaitele palaukti...
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2007 09 20, 12:52)
Gal kas kerpasi Barsausko g. Jurgitoj? Gal galit rekomenduoti kirpeja?

As kerpuos:) pas ruta. as pas ja jau kokius 5 metus kerpuos, niekam daugiau savo plauku neaptikiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2007 11 12, 19:54)
Lauksim kainyčių smile.gif o jei savo dažus atsineš, tai turbūt, pigiau kainuos? mama nusipirko jau dažus, reiktų tik kirpimo ir dažymo, o čia ir atostogos netoli, tai nuvažiuotų smile.gif


Sveikutes smile.gif
Na as ka tik po kirpyklos ir grizau su didele sypsena biggrin.gif man
Alinva, tu domejaisi kainomis. Tai siandien as sumokejau 70 lt uz kirpima ir dazyma. Nezinau ar tau pasirodys daug ar normali kaina. Bet plauka tikrai saugoja. Kartais buna, kad sumoku maziau, bet kol kas neissiaiskinau nuo ko tai priklauso, nes paprastai proceduros tos pacios. Tikriausiai nuo kirpejos nuotaikos smile.gif
Sekmes tavo mamytei, jei eis pas sia kirpeja smile.gif Butu smagu, jei parasytumet man ar patiko smile.gif
Papildyta:
Dar pamirsau pamineti, kad daziausi sviesiomis sruogelemis beveik visa galva.
Atsakyti
QUOTE(jogurtele @ 2007 11 14, 15:14)
Sveikutes smile.gif
Na as ka tik po kirpyklos ir grizau su didele sypsena  biggrin.gif man
Alinva, tu domejaisi kainomis. Tai siandien as sumokejau 70 lt uz kirpima ir dazyma. Nezinau ar tau pasirodys daug ar normali kaina. Bet plauka tikrai saugoja. Kartais buna, kad sumoku maziau, bet kol kas neissiaiskinau nuo ko tai priklauso, nes paprastai proceduros tos pacios. Tikriausiai nuo kirpejos nuotaikos smile.gif
Sekmes tavo mamytei, jei eis pas sia kirpeja smile.gif Butu smagu, jei parasytumet man ar patiko smile.gif
Papildyta:
Dar pamirsau pamineti, kad daziausi sviesiomis sruogelemis beveik visa galva.

jei gali, duok kontaktus į až, oki? turbūt pas šitą ir siųsiu, nori praktiškos šukuosenos, bet ir ne bobiškos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2007 11 14, 19:20)
jei gali, duok kontaktus į až, oki?  turbūt pas šitą ir siųsiu, nori praktiškos šukuosenos, bet ir ne bobiškos smile.gif


Kontaktai jau až smile.gif Sekmytes! smile.gif
Atsakyti
Jau keli metai kaip kerpuosi salone "Natali" sarkuvos gatvej, sakia pc "Maxima". Natalija super stiliste! thumbup.gif
Atsakyti