Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 29, 16:40)
Aciu labai 4u.gif  Kadangi su putom paglamziau plauku galus, tai nebeisejo pagalpavyzdy susisukuot ir isryskinti kirpima blush2.gif
O graziau dabar ar sviesus? g.gif  As geriau jauciuosi su sviesiais, bet jie pasiuro paskutiniu metu, tad 5 cm ar daugiau teko nurezt ir padazyti. Bet bent jau dabar blizga wub.gif
O lialius cia mano sunenas mirksiukas.gif  wub.gif

man dabartine spalva pasakiska wub.gif net pagalvojau, ar tik as tokios nenoreciau ax.gif bet prisiminiau, kad gi nusprendus tamsintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 29, 17:00)
man dabartine spalva pasakiska wub.gif  net pagalvojau, ar tik as tokios nenoreciau ax.gif  bet prisiminiau, kad gi nusprendus tamsintis doh.gif



Jeigu atavare tavo nuotrauka, netamsink. Tik atspalvy kitoky padaryk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 29, 17:09)
Jeigu atavare tavo nuotrauka, netamsink. Tik atspalvy kitoky padaryk ax.gif

mano tokie jau dabar pilksvoki, tai as noriu tamsesniu, na, toki, kad atspalvi turetu, tarkim sokoladini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 29, 17:12)
mano tokie jau dabar pilksvoki, tai as noriu tamsesniu, na, toki, kad atspalvi turetu, tarkim sokoladini ax.gif



Dek sviesesny negu sokolado, toky kapucino, jeigu plaukai paimtu, graziai atrodytu mirksiukas.gif Arba sokoladas su keliom balintos kavos sruogom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 29, 16:04)
Ydedu savo sena foto su blondiniskais plaukais:

http://public.fotki....kasz/as/30.html
Ir dabar kaip siandien nusidaziau.Tokia sviesi balinta kavyte, tik cia dar ryzumas uzsidejes foto nuo apsvietimo blush2.gif  doh.gif
Y fona nekreipkit demesio, remontas unsure.gif

http://public.fotki....as/pic0043.html


Plauku spalva fantastiska wub.gif As irgi tokios uzsinorejau biggrin.gif
Gal gali isduoti kokiais dazais dazei ir kaip spalva vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 29, 22:16)
Dek sviesesny negu sokolado, toky kapucino, jeigu plaukai paimtu, graziai atrodytu mirksiukas.gif Arba sokoladas su keliom balintos kavos sruogom mirksiukas.gif

dekui uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2008 03 30, 11:16)
Plauku spalva fantastiska  wub.gif As irgi tokios uzsinorejau  biggrin.gif
Gal gali isduoti kokiais dazais dazei ir kaip spalva vadinasi?


Alfaparf numeriukas 8.13 Light Ash Blond tipo 4u.gif bet kadangi mano plaukai griebia daza tai mano tamsesni gavos negu turetu but ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 29, 15:40)
Aciu labai 4u.gif  Kadangi su putom paglamziau plauku galus, tai nebeisejo pagalpavyzdy susisukuot ir isryskinti kirpima blush2.gif
O graziau dabar ar sviesus? g.gif  As geriau jauciuosi su sviesiais, bet jie pasiuro paskutiniu metu, tad 5 cm ar daugiau teko nurezt ir padazyti. Bet bent jau dabar blizga wub.gif
O lialius cia mano sunenas mirksiukas.gif  wub.gif

Labai tau tinka ta sokoladine spalva. Jau atspalvis parinktas super wub.gif
Atsakyti
egliukasz, o sita soko spalva tavo kirpeja is luksio g. pasiule??? man irgi graziau, kai tu tamsi. ryskesne esi tongue.gif

as po juozuko musu su savo gaurais nesusitvarkau... a la v. bakhem kirpimas grazu buvo tik savaite. toks kirpimas tinka, kai plaku trys-keturi. o pas mane ju daugiau lotuliukas.gif manau, kad juozukas neizvelge mano plauko subtilumu. plaukas storas, puciasi, sudaro "daug plauku" efekta. ir jo kirpimas, mano manymu, man netinka. ovalus veidas su zandukais (po 3 men gimdymo uzsilike zandukai ir ne tik..) + trumpas pustas kirpimas...ka zinau... pusti zandukai, pusti plaukai. per daug pusta... gailiuosi savo pas juozuka paliktu kasu... kad ir pasiurusiu nublondintu... zadu eiti pas egliukasz kirpeja del korekcijos. nebezinau kaip bus...ka cia koreguoti, kai plaukai potrumpiai... liudesys ima...
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 03 30, 20:25)
egliukasz, o sita soko spalva tavo kirpeja is luksio g. pasiule??? man irgi graziau, kai tu tamsi. ryskesne esi tongue.gif

as po juozuko musu su savo gaurais nesusitvarkau... a la v. bakhem kirpimas grazu buvo tik savaite. toks kirpimas tinka, kai plaku trys-keturi. o pas mane ju daugiau  lotuliukas.gif manau, kad juozukas neizvelge mano plauko subtilumu. plaukas storas, puciasi, sudaro "daug plauku" efekta. ir jo kirpimas, mano manymu, man netinka. ovalus veidas su zandukais (po 3 men gimdymo uzsilike zandukai ir ne tik..) + trumpas pustas kirpimas...ka zinau... pusti zandukai, pusti plaukai. per daug pusta... gailiuosi savo pas juozuka paliktu kasu... kad ir pasiurusiu nublondintu... zadu eiti pas egliukasz kirpeja del korekcijos. nebezinau kaip bus...ka cia koreguoti, kai plaukai potrumpiai... liudesys ima...



Judita turbut uzmustu mane, kai pamatytu, kad persidaziau tamsiai blush2.gif Nes tiek laiko sviesino, kad tik joks plaukelis nenusiurtu, nenukristu, o as bumpt ir pati persidaziau doh.gif Retai kada dazau pas kirpeja, nebent kai radikaliai keiciuosi ir zinau, kad pati nesugebesiu.
O sita atspalvy issirinkau ir nusidaziau pati, maniake ant dazymu esu hihihi.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti