Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Dasha @ 2007 11 05, 19:53)
nu bet jau ji labaaaai drasiai eksperimentuoja su zmonem, vien del to ir nustojau pas ja eiti, viena karta iskarpe kaip reikalas, kita, trecia ir plauku nebeliko, kai atnesiau paprasto a la Audrey Hepburn kirpimo nuotrauka - sakau mane aprastai taip, tai tik stume stume ranka, kai iskarpe tai net apakau - ne is tolo nepanasu buvo  schmoll.gif  nu net  minties, paliko tokius 7is ilgesnius plaukus gale, kirpcius trumpucius (nors sakiau kad pas mane prieky verpetas, tai itark kaip ten atrode), be to krevai apkirpo - ne asimetriskai, bet kreivai  doh.gif


ir as labai pritarsiu, nes teko kelis kartus eiti pas ja uzsimanius naujoviu. Niekada jin turbut nepagalvoja, kaip klientei paskui teks su tais plaukais namie susitvarkyti... Padaro kazkoki bardaka ant galvos...
Viena karta pas ja buvo nieko, bet po kito karto tai - nu jau ne, aciu... schmoll.gif
o jau nuomone apie save ir arogancija, tai be proto blink.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Gal galite parekomenduoti kokia kirpeja is Ametistejos salono (Savanoriu pr)? g.gif
Atsakyti
Va aš tai vakar buvau PC SAVAS esančioj kirpykloj, tai sakiau daugiau ten kojos nekelsiu. Pirmą kartą kai buvau tai labai patiko, bet antrą tai papuoliau pas tokią kirpėją atrodo Jūratė vardas. Tai už galų pakirpimą suplojau 40 litų, nes jai atrodė kad ten pilnas kirpimas yra. 5 cm lygiai nukirpt be jokių pakarpymų tai gan brangokai. Kirpo max 5 min ir kai paprašiau dar patrumpint tai taip gavau rėkt , kad sakau viskas tvarkoj, tik džiovink ir varau namo. Va ten tai tikrai daugiau negryšiu. Be to labai jau nesmagu kai klientus lopais vadina atsistoję schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nerke @ 2007 11 08, 15:26)
Va aš tai vakar buvau PC SAVAS esančioj kirpykloj, tai sakiau daugiau ten kojos nekelsiu. Pirmą kartą kai buvau tai labai patiko, bet antrą tai papuoliau pas tokią kirpėją atrodo Jūratė vardas. Tai už galų pakirpimą suplojau 40 litų, nes jai atrodė kad ten pilnas kirpimas yra. 5 cm lygiai nukirpt be jokių pakarpymų tai gan brangokai. Kirpo max 5 min ir kai paprašiau dar patrumpint tai taip gavau rėkt , kad sakau viskas tvarkoj, tik džiovink ir varau namo. Va ten tai tikrai daugiau negryšiu. Be to labai jau nesmagu kai klientus lopais vadina atsistoję  schmoll.gif

Aš irgi, kai pirmą kartą kirpausi man labai patiko, o po to kai apsilankiau antrą kartą man ta Jūratė irgi nepatiko, daugiau ten tikrai nesilankysiu taip pat doh.gif
Atsakyti
o as vel pas Ina uzsirasiau..
Atsakyti
O kur kerpate vaikus? Muiskio greitai atauga plaukai, ju daug, jis garbanius.. Tai norim sioki toki stiliuka palaikyti bigsmile.gif bet esu vedus i paprasta kirpykleles salia namu, tai ir labai nusivyliau.. isdarko vaika. mazdaug ne suauges, tai vienodai.. g.gif
Atsakyti
Aš vakar buvau SarmaStyle pas Iriną. Esu labai patenkinta biggrin.gif Mano plaukai iki pečių, tai labai gražiai iškarpė ax.gif Dar pati pasiūlė paskui juos subanguoti, kai pasakiau, kad man patinka didelės garbanos ax.gif Bent šiuo metu tai esu sužavėta thumbup.gif Plaukus išplovė, nukirpo ir susuko per pusvalandį thumbup.gif Sumokėjau 70 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2007 11 08, 22:17)
O kur kerpate vaikus? Muiskio greitai atauga plaukai, ju daug, jis garbanius.. Tai norim sioki toki stiliuka palaikyti bigsmile.gif bet esu vedus i paprasta kirpykleles salia namu, tai ir labai nusivyliau.. isdarko vaika. mazdaug ne suauges, tai vienodai..  g.gif

Aš tai vedu prie namų, į "Saulėtekio" kirpyklą prie "JS" sporto klubo. Bent jau toje pamainoje, kur maniškis sūnus išsirinkęs kirpėją, tai jos abi dirba kruopščiai, atsižvelgia į pageidavimus. Ir klientų netrūksta. Ir visokių madingų kirpimų moka. Mano sūnaus kirpėja Albina thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas "Saulejoj" lankotes, Silainiuose? Kaip ten? Kokia kirpeja rekomenduotumet?
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2007 11 08, 22:17)
O kur kerpate vaikus? Muiskio greitai atauga plaukai, ju daug, jis garbanius.. Tai norim sioki toki stiliuka palaikyti bigsmile.gif bet esu vedus i paprasta kirpykleles salia namu, tai ir labai nusivyliau.. isdarko vaika. mazdaug ne suauges, tai vienodai..  g.gif



Kiek žinau, I. Kanto gatvėje (čia prie Laisvės al.) yra speciali vaikų kirpykla. smile.gif Ten vietoj kėdės mašinėlė, į kurią sodiną vaikiuką nu ir t.t. smile.gif O lygtai ir pačios kirpėjos išmano savo darbą, kas liečia kirpimą ir bendravimą su vaikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 11 08, 12:29)
Aš irgi, kai pirmą kartą kirpausi man labai patiko, o po to kai apsilankiau antrą kartą man ta Jūratė irgi nepatiko, daugiau ten tikrai nesilankysiu taip pat  doh.gif


Uzjauciu, as karta ten uzejau tik grifkute pasikirpt, ta prasme tik patrumpint viena centimetra, net formos nereikejo keist, tai kirpo 15 minuciu, atrode kad po viena plauka ir vis tiek paliko nenukirptu, zodziu, ten labai nepatiko. doh.gif nezinau tik pas kokia kirpeja PC Savam.
Papildyta:
QUOTE(nerke @ 2007 11 08, 12:26)
Va aš tai vakar buvau PC SAVAS esančioj kirpykloj, tai sakiau daugiau ten kojos nekelsiu. Pirmą kartą kai buvau tai labai patiko, bet antrą tai papuoliau pas tokią kirpėją atrodo Jūratė vardas. Tai už galų pakirpimą suplojau 40 litų, nes jai atrodė kad ten pilnas kirpimas yra. 5 cm lygiai nukirpt be jokių pakarpymų tai gan brangokai. Kirpo max 5 min ir kai paprašiau dar patrumpint tai taip gavau rėkt , kad sakau viskas tvarkoj, tik džiovink ir varau namo. Va ten tai tikrai daugiau negryšiu. Be to labai jau nesmagu kai klientus lopais vadina atsistoję  schmoll.gif



Del galu pakirpimo, tai vienoje kirpykloj karta palikau 70 litu. Vos nemiriau kai pasake. Nors buvau nuolatine kliente. Bet juk tik galiukus centimetra pakirpo ir galva isplove. (Famoj). pakeiciau kirpeja, atejau po kurio laiko dar karta nors pries tai buvau nusidazius pas kita, tai labai puole peikt kitos kirpejos darba. Man tai cia bjaurus bruozas, kai peikia ir nepelnytai, tipo tik as galiu gerai padaryt. juokinga. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anomiSS: 09 lapkričio 2007 - 17:39
O as vakar buvau antra karta is eiles pas Giedre is Hebes -viskas ciki 4u.gif , neminint to fakto, kad kas kart kai tik nueinu, kaina buna vis didesne nors nieko naujo nedaro.... g.gif
Atsakyti