Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Jau ir susikabliuoti spėta lotuliukas.gif Man gera skirpėjas tas, kuris man neaiškinus, ko noriu padaro tai ko noriu smile.gif Nemėgstu aiškinti, kad va čia tris mm nuimam, čia turiu verpetą ir kažkaip jį apdirbam. Čia kirpėjo darbas mano galvą apžiūrėjus pasiūlyti patį geriausią variantą. Jei man reikia aiškinti, ko aš noriu tai nea. Kirpykloje aš tik pasakau, kad man reikia lengvai sutvarkomos galvos. Na o jei jau keičiuosi kardinaliai, tuomet tariamės, ar labai kardinaliai, ar palaipsniui.
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif SOS! Reikalinga gera kirpeja Kaune,nes mano buvusioji labai mandra pasidare ir nepriima,bet idomiausia tai priezastis kuria man nurode.Beveik metus nepasirodet pas mane,tai kokia jus man kliente! Geras ane? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2008 03 28, 00:17)
Labukas visoms 4u.gif SOS! Reikalinga gera kirpeja Kaune,nes mano buvusioji labai mandra pasidare ir nepriima,bet idomiausia tai priezastis kuria man nurode.Beveik metus nepasirodet pas mane,tai kokia jus man kliente! Geras ane?  blink.gif



Nu va, buna ir taip dar doh.gif
O as vakar buvau pas kirpeja, nureziau 5 cm ilgai augintu plauku ir pasidariau grifkute wub.gif Kadangi norejo eiliny karta nutamsint mane, tai eiliny karta dazysiu namie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 28, 10:01)
Nu va, buna ir taip dar doh.gif
O as vakar buvau pas kirpeja, nureziau 5 cm ilgai augintu plauku ir pasidariau grifkute wub.gif  Kadangi norejo eiliny karta nutamsint mane, tai eiliny karta dazysiu namie biggrin.gif

Ir pas ka gi buvai? rolleyes.gif Nei jei norejo nutamsinti, tai itariu, kad ne pas Judita g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 03 28, 11:03)
Ir pas ka gi buvai?  rolleyes.gif Nei jei norejo nutamsinti, tai itariu, kad ne pas Judita  g.gif



Pas Juoza atsitiktinai uzsukau ampuliu nusipirkt, ir papuoliau biggrin.gif Norejau pasikeist smarkiau, o Juditai buvo gaila kirpt mano plaukus, tai tik galiukus pakirpo. Bet kadangi jie siaubingai velesi ir nesusitvarkiau, paprasiau Juozo stai tokios sukuosenos

http://public.fotki....g-blonde-c.html

Ir dabar su tokia esu biggrin.gif Tik kadangi pas mane plaukai nerealaus tiesumo, tai reik juos su fenu gerai padorot, kad galai taip butu kaip nuotraukoj. Esu esu patenkinta. Dabar dar begsiu dazu pirkt panasiu kaip nuotraukoj wub.gif
Fotikas neveikia, kitaip ir realia sukuosena savo ymesciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 28, 11:24)

Atrodo fantastiskai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 03 28, 12:35)
Atrodo fantastiskai  wub.gif  thumbup.gif



Man ir patinka, jauciuos dabar tokia... Grazesne biggrin.gif Dabar tik spalvyte panasia reik isgaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 28, 11:38)
Man ir patinka, jauciuos dabar tokia... Grazesne biggrin.gif  Dabar tik spalvyte panasia reik isgaut blush2.gif

Egliukasz,cia tu?!jezus kokia grazi mergiote wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 03 28, 14:47)
Egliukasz,cia tu?!jezus kokia grazi mergiote wub.gif

Jei gerai suporatau tai cie ne ji biggrin.gif Cia tik sukuosena parodyt norejo, bet tikiu, kad Egliukasz dar grazesne mirksiukas.gif
Atsakyti
as varyt eisiu pas Judita, tikiuosi viskas bus super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juka05 @ 2007 09 24, 15:51)
Gal kas zinot, kur dabar dirba Lena, kuri dirbo Silainiuose "Saulejoj". Paskambinau uzsiregistruoti, pasirodo, jos ten jau neber  verysad.gif

Ji "Saulejos" savininke ir kaip kirpeja nebedirba smile.gif
Atsakyti
as ryt varau pas Juoza- arba iseisiu "su durim" is pykcio, arba rolleyes.gif
Atsakyti