Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Niushka @ 2008 03 25, 14:10)
Gaila man tokiu zmoniu... doh.gif "su patirtim"...
Pirma suvok savoka "forumas", paskui prisiregistruok sitam saite...
Papildyta:
O cia tas vaikinukas ne vyru kirpejas? nes teko lankytis dazyti ir susukuoti plauku pas viena labai gera vyru kirpeja silainiuose, taciau kirpti saves jai nesileidau blush2.gif  isskyrus kirpciukus blush2.gif ..



kiek pats prasitare - buvo vyru, bet dabar paneliu ryshkiai daugeja smile.gif
shiaip manau, kadangi jis gana jaunas, greitu metu ir ji chia aptarines kaip gera kirpeja bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2008 03 25, 13:10)
Gaila man tokiu zmoniu... doh.gif "su patirtim"...
Pirma suvok savoka "forumas", paskui prisiregistruok sitam saite...
Papildyta:
O cia tas vaikinukas ne vyru kirpejas? nes teko lankytis dazyti ir susukuoti plauku pas viena labai gera vyru kirpeja silainiuose, taciau kirpti saves jai nesileidau blush2.gif  isskyrus kirpciukus blush2.gif ..

Kiek žinau apie kirpėjus, būna "moterų" arba "plataus profilio". Plataus profilio kirpėjams paprastai liepiama kirpti vyrus, todėl nelabai kas mėgsta tą sritį rinktis, jei nori šukuoti moteris smile.gif bet jei kerpa vyrus, beveik garantija, kad galės kirpti ir moteris (nežinau, gal dabar pasikeitė, bent jau anksčiau taip buvo)
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2008 03 25, 21:19)
Kiek žinau apie kirpėjus, būna "moterų" arba "plataus profilio". Plataus profilio kirpėjams paprastai liepiama kirpti vyrus, todėl nelabai kas mėgsta tą sritį rinktis, jei nori šukuoti moteris smile.gif bet jei kerpa vyrus, beveik garantija, kad galės kirpti ir moteris (nežinau, gal dabar pasikeitė, bent jau anksčiau taip buvo)




Pritariu ax.gif
jei mano draugo ishsiputusias garbanas sugebejo sutvarkyt - moterishkos shukuosenas jam tikrai nera ishbandymas mirksiukas.gif


bet butu neblogai ishgirst ir Gaudviles 7 kirpejus kaune rolleyes.gif
Atsakyti
Kokį kirpėją galit parekomenduoti? Noriu šviesinti savo tamsius plaukus, tai norėčiau, kad pasaugotų plauką. Patogiausia būtų Dainavoj ar kur šalia, o šiaip siūlykit visus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2008 03 25, 20:29)
ale rimtai, du kirpėjai - viskas visam Kaune  doh.gif

Būtent, forumas ne vienai personai ir ne dviem kirpėjams  cool.gif
Papildyta:

kuo tamstai nepatinka mano patirtis? Tuo, kad nebijau eksperimentuoti ir šiuo metu mažiausiai 7 kirpėjoms lengvai galiu patikėti dažymą, kirpimą, šukuosenos darymą?

Atsakymas į antrą sakinį - hihihi.gif



Nu tai paviesink savo tuos 7 kirpejus biggrin.gif As dirbau kirpykloj administratore ir per tiek laiko, kiek ten buvau, pati nemazai kirpeju darbu esu maciusi - tiek Andrius, tiek Aruno, tiek Agnytes tokios, tiek Raimondos, tiek Vilmos tiek Grazinos - bet man nepasiseke taip kaip tau. Nebuvo jokio noro jiems patiketi savo plauku, nors dauguma is ju dare ir sukuosenas, ir daze mane, bet tik po viena karta. Nes labiausiai patiko Judita, todel ir tapau jos nuolatine kliente.
Man tai ydomu, ko tu pati vis nepasakai tu savo kirpeju, nerekomenduoji, o cia vis kritikuoji kitas? biggrin.gif Tada jau bus 9 kirpeju forumas, o ne dvieju, tai pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 26, 01:45)
Nu tai paviesink savo tuos 7 kirpejus biggrin.gif As dirbau kirpykloj administratore ir per tiek laiko, kiek ten buvau, pati nemazai kirpeju darbu esu maciusi - tiek Andrius, tiek Aruno, tiek Agnytes tokios, tiek Raimondos, tiek Vilmos tiek Grazinos - bet man nepasiseke taip kaip tau. Nebuvo jokio noro jiems patiketi savo plauku, nors dauguma is ju dare ir sukuosenas, ir daze mane, bet tik po viena karta. Nes labiausiai patiko Judita, todel ir tapau jos nuolatine kliente.
Man tai ydomu, ko tu pati vis nepasakai tu savo kirpeju, nerekomenduoji, o cia vis kritikuoji kitas? biggrin.gif Tada jau bus 9 kirpeju forumas, o ne dvieju, tai pirmyn mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kažkada čia kalbėjom apie eiles kirpyklose. Dabar perskaičiau laikraštyje, kad tos eilės dažniausiai išgalvotos būna, kad pakeltų kirpyklos populiarumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 25, 23:45)
Nu tai paviesink savo tuos 7 kirpejus biggrin.gif As dirbau kirpykloj administratore ir per tiek laiko, kiek ten buvau, pati nemazai kirpeju darbu esu maciusi - tiek Andrius, tiek Aruno, tiek Agnytes tokios, tiek Raimondos, tiek Vilmos tiek Grazinos - bet man nepasiseke taip kaip tau. Nebuvo jokio noro jiems patiketi savo plauku, nors dauguma is ju dare ir sukuosenas, ir daze mane, bet tik po viena karta. Nes labiausiai patiko Judita, todel ir tapau jos nuolatine kliente.
Man tai ydomu, ko tu pati vis nepasakai tu savo kirpeju, nerekomenduoji, o cia vis kritikuoji kitas? biggrin.gif Tada jau bus 9 kirpeju forumas, o ne dvieju, tai pirmyn mirksiukas.gif

Vienoj kirpykloj administratore buvai, pagal tamsta, tik viena kirpykla Kaune tėra unsure.gif

Pirma, neatėjau čia reklamuoti savų kirpėjų - atėjau pasiskaityt nuomones apie kitus kirpėjus ( ne du ). Ką nors sako vardai: Vita, Viktorija, Kristina? Manyčiau ne viena ir ne dvi tokiais vardais jų yra, taip, kad nesuprantu kaltinimų neviešinimu.
Antra, atėjau pasižiūrėti nuotraukų tų merginų, kurios liko patenkintos. Pažiūrėti, kas naujo kitose kirpyklose.
Trečia, kirpėjo patikimas/nepatikimas - subjektyvu.
Atsakyti
Pleciu kirpeju rata: Post Style salono kirpejai senamiestyje. Mano (subjektyvia tongue.gif ) nuomone labai geri profesionalai ten dirba. Lankausi nuo atidarymo, o dar pries tai lankydavausi pas ta pati kirpeja kai dirbo kituose salonuose.

Beje, su plaukais eksperimentuoju retai, taigi dazniau moku uz tai, kad NEkeistu sukuosenos bigsmile.gif
Pagalvojau kodel mazai kas nori skelbti savo kirpejus - kad eiles dar labiau nepailgetu (nebutinai tai vien reklaminis triukas) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramirami: 26 kovo 2008 - 11:46
Niu ir aš tada paplėsiu kirpėjų ratą-turiu ir aš savo mėgtamą kirpėją, kuria iš tiesų labai džiaugiuosi.O paieškoti teko tikrai nemažai.Uch, keletą kartų teko ir apsvilt tas paieškas betęsiant.O kažkada atstiktinai pabandžiau, draugės parekomenduota nulekt i Femina Bona.Taip ir papuoliau pas savąją kirpėją Džiuljetą.Lankausi pas ją jau net nežinau kiek metų.Žinoma, per tiek metų pasikeitė ir jos darbo vieta.O dabar ir pati yra grožio salono "Grožio artelė" savininkė.Niu man ji super thumbup.gif .Visada atsizvelgia ko tu nori, pati pateikia daug pasiūlymų, o svarbiausia, kad kainos tai tikrai nesikandžioja.Aš labai patenkinta.

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2008 03 26, 11:41)
Vienoj kirpykloj administratore buvai, pagal tamsta, tik viena kirpykla Kaune tėra unsure.gif

Pirma, neatėjau čia reklamuoti savų kirpėjų - atėjau pasiskaityt nuomones apie kitus kirpėjus ( ne du ). Ką nors sako vardai: Vita, Viktorija, Kristina? Manyčiau ne viena ir ne dvi tokiais vardais jų yra, taip, kad nesuprantu kaltinimų neviešinimu.
Antra, atėjau pasižiūrėti nuotraukų tų merginų, kurios liko patenkintos. Pažiūrėti, kas naujo kitose kirpyklose.
Trečia, kirpėjo patikimas/nepatikimas - subjektyvu.



Grozio salonu ne vienas, bet yra toks daznas dalykas kaip kirpeju kaita - niekur apie tai neskaitei? biggrin.gif Tad galiu dirbdama vienam oj kiek kirpeju pamatyt mirksiukas.gif Bet zinai ka? Sitas forumas apie kirpejus, o tau ir taip per daug cia demesio skyrem, tad sekmes skaitant 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu, neprisiskambunu i Baidi... gal nebedirba?
Atsakyti