Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

IR VEL JUOZUI PAGYRIMAI.MAMA BUVO SESTADIENI IR ISEJO VISA PASIKEITUSI IR PATENKINTA thumbup.gif PRIE KO CIA KARE KIRPIMAI AR GRIFKOS?JEIGU SEDIT IR TYLIT,TAI JO TADA,JIS MEGSTA PAEKSPERIMANTUOTI.BET KAI ZINAI,KO NORI,JIS TAI PADARO NEPRIEKAISTINGAI.ESU BE GALO PATENINTA,KAD JI ATRADAU mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaip galiu patart - jeigu nenorit atrodyt kaip visos, niekada nesakykit kirpejui - kas siuo metu madinga, noriu atrodyti madingai ir kad tiktu. Nes taip ir atsiranda tos vaiksciojancios kopijos su grifkom ir kirpimais panasiais ax.gif
Atsakyti
hmm.. niu bet manau kirptis ir zhinot, kad panashei daugiau niekas neatrodys - super jausmas thumbup.gif

beto - pavasary butent tokia savijauta biggrin.gif

Atsakyti
uf! Pavargau skaityt liaupses kažkokiam Juozui doh.gif ir Juditai doh.gif . Ar Kaune daugiau gerų kirpėjų nėra? g.gif
Atsakyti
Kiekvienas zmogus manau turi savo nuomone, savo stiliu, savo skoni...Vieniem patinka gripkos, kitiem kare, kitiem kasa supinta 30 metu, kitos nesioja priaugintus baltus siaudus iki siknos ir tuom didziuojasi...Ir visiems kaip sakoma neytiksi - gi nesam vienodos asmenybes su vienodais pasauliais....

Ps.: butu smalsu pamatyti kaip atrodo tos mamytes kurios "issiskiria is minios" ir nevaiksto kaip "avytes" g.gif Taip pat butu smagu sulaukti pasiulymu ir patarimu kur rasti geriausia kirpeja Kaune!!!
Atsakyti
Nu matai, pacios ne pirsto nepakrutina, o atsibodo rekomendacijos g.gif Tai kam maiso, tegu neina ir neskaito, o jei kas blogai - siulykit savo kirpejas. Ziurau cia visoms neytiksi - nepasiulai blogai, pasiulai tai dar blogiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 24, 22:52)
Nu matai, pacios ne pirsto nepakrutina, o atsibodo rekomendacijos g.gif  Tai kam maiso, tegu neina ir neskaito, o jei kas blogai - siulykit savo kirpejas. Ziurau cia visoms neytiksi - nepasiulai blogai, pasiulai tai dar blogiau lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif cia jau tokiu gan idomiu tendenciju mada labai isplitus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
blush2.gif
niu jei chia man uzhuomina buvo...
tai dar karta pasikartosiu - tikrai siulau vaikinuka ish Primos. kirpykla senamiesty - idomi ir stilinga. tokios ir shukuosenos smile.gif
pradzhioje ejo draugas, dabar ir ash ejnu. patinka tai, KAD KASKART ISHEInU PASIKEITUS thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 24, 21:52)
Nu matai, pacios ne pirsto nepakrutina, o atsibodo rekomendacijos g.gif  Tai kam maiso, tegu neina ir neskaito, o jei kas blogai - siulykit savo kirpejas. Ziurau cia visoms neytiksi - nepasiulai blogai, pasiulai tai dar blogiau lotuliukas.gif

neįtiksi cool.gif (kiek galima tas pačias klaidas daryt?)
Pasiūlei vieną kartą ir užtenka, dabar gi tik du kirpėjus žinai ir kas antram post'e tuos pačius ir proteguoji, užkniso Juozas ir Judita juodai! A, tiesa, kai turėsi patirties su 20-30 kirpėjų, tada tavieji du vertę įgaus, dabar tik patirties stoką parodo.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2008 03 25, 10:50)
neįtiksi  cool.gif (kiek galima tas pačias klaidas daryt?)
Pasiūlei vieną kartą ir užtenka, dabar gi tik du kirpėjus žinai ir kas antram post'e tuos pačius ir proteguoji, užkniso Juozas ir Judita juodai! A, tiesa, kai turėsi patirties su 20-30 kirpėjų, tada tavieji du vertę įgaus, dabar tik patirties stoką parodo.


Tai pasiulyk ir tu ka nors, ar cia tik prisiregistravai tam, kad parasytum, kaip tave viskas uzknisa? biggrin.gif Jeigu jau pati turi tiek patirties su kirpejais, tai pirmyn ax.gif Matai, as jau geriau uz kelis, bet gerus kirpejus, neinu kas menesy pas nauja kirpeja, jeigu anie man tinka ir patinka mirksiukas.gif
Ir as ju neproteguoju, jeigu merginos paklausia numerio, ar kaip kerpa ir dazo, tai atsakau. O jei tau kazkas nepatinka, tai cia tavo bedos. Forumas viesas - ka noriu, ta ir rasau flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2008 03 25, 11:50)
neįtiksi  cool.gif (kiek galima tas pačias klaidas daryt?)
Pasiūlei vieną kartą ir užtenka, dabar gi tik du kirpėjus žinai ir kas antram post'e tuos pačius ir proteguoji, užkniso Juozas ir Judita juodai! A, tiesa, kai turėsi patirties su 20-30 kirpėjų, tada tavieji du vertę įgaus, dabar tik patirties stoką parodo.


Gaila man tokiu zmoniu... doh.gif "su patirtim"...
Pirma suvok savoka "forumas", paskui prisiregistruok sitam saite...
Papildyta:
QUOTE(enumarq @ 2008 03 25, 03:25)
blush2.gif
niu jei chia man uzhuomina buvo...
tai dar karta pasikartosiu - tikrai siulau vaikinuka ish Primos. kirpykla senamiesty - idomi ir stilinga. tokios ir shukuosenos  smile.gif
pradzhioje ejo draugas, dabar ir ash ejnu. patinka tai, KAD KASKART ISHEInU PASIKEITUS  thumbup.gif


O cia tas vaikinukas ne vyru kirpejas? nes teko lankytis dazyti ir susukuoti plauku pas viena labai gera vyru kirpeja silainiuose, taciau kirpti saves jai nesileidau blush2.gif isskyrus kirpciukus blush2.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niushka: 25 kovo 2008 - 13:07
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 25, 11:14)
Tai pasiulyk ir tu ka nors, ar cia tik prisiregistravai tam, kad parasytum, kaip tave viskas uzknisa? biggrin.gif Jeigu jau pati turi tiek patirties su kirpejais, tai pirmyn ax.gif Matai, as jau geriau uz kelis, bet gerus kirpejus, neinu kas menesy pas nauja kirpeja, jeigu anie man tinka ir patinka mirksiukas.gif
Ir as ju neproteguoju, jeigu merginos paklausia numerio, ar kaip kerpa ir dazo, tai atsakau. O jei tau kazkas nepatinka, tai cia tavo bedos. Forumas viesas - ka noriu, ta ir rasau flirt.gif

ale rimtai, du kirpėjai - viskas visam Kaune doh.gif

Būtent, forumas ne vienai personai ir ne dviem kirpėjams cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Niushka @ 2008 03 25, 13:10)
Gaila man tokiu zmoniu... doh.gif "su patirtim"...
Pirma suvok savoka "forumas", paskui prisiregistruok sitam saite...

kuo tamstai nepatinka mano patirtis? Tuo, kad nebijau eksperimentuoti ir šiuo metu mažiausiai 7 kirpėjoms lengvai galiu patikėti dažymą, kirpimą, šukuosenos darymą?

Atsakymas į antrą sakinį - hihihi.gif
Atsakyti