Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Labas vakarelis, stai ir as biggrin.gif

Kol ispudziai neisbleso, tai pirma padekosiu - aciu Egliukasz, kad nukreipei mane pas Judita, man beproto patiko thumbup.gif Turiu ilgus plaukus ir nenorejau ju stipriai keisti, tai ji taip graziai juos iskarpe, kad dabar jauciuosi kaip mergina nuo virselio blush2.gif O dar padazem. Ilga laika negalejom pasirinkti spalva, ji siule sviesinti, as - tamsinti, tai susiejom ties viduriuku biggrin.gif Na bet as likau labai patenkinta, kai isejau tai visa svytejau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 03 17, 22:51)
Labas vakarelis, stai ir as  biggrin.gif

Kol ispudziai neisbleso, tai pirma padekosiu - aciu Egliukasz, kad nukreipei mane pas Judita, man beproto patiko  thumbup.gif  Turiu ilgus plaukus ir nenorejau ju stipriai keisti, tai ji taip graziai juos iskarpe, kad dabar jauciuosi kaip mergina nuo virselio  blush2.gif O dar padazem. Ilga laika negalejom pasirinkti spalva, ji siule sviesinti, as - tamsinti, tai susiejom ties viduriuku  biggrin.gif Na bet as likau labai patenkinta, kai isejau tai visa svytejau  thumbup.gif

pradedu ir as gundytis, dar man taip netoli namu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 03 17, 22:51)
Labas vakarelis, stai ir as  biggrin.gif

Kol ispudziai neisbleso, tai pirma padekosiu - aciu Egliukasz, kad nukreipei mane pas Judita, man beproto patiko  thumbup.gif  Turiu ilgus plaukus ir nenorejau ju stipriai keisti, tai ji taip graziai juos iskarpe, kad dabar jauciuosi kaip mergina nuo virselio  blush2.gif O dar padazem. Ilga laika negalejom pasirinkti spalva, ji siule sviesinti, as - tamsinti, tai susiejom ties viduriuku  biggrin.gif Na bet as likau labai patenkinta, kai isejau tai visa svytejau  thumbup.gif



Visa diena kumscius laikiau, kad tik patiktu thumbup.gif Saunu labai, dziaugiuosi, kad ir kitoms ji patinka mirksiukas.gif Beje, gali kada ir pabandyt pasviesinti, jeigu noresi, ji labai saugo plauka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 17, 23:42)
pradedu ir as gundytis, dar man taip netoli namu...  ax.gif



Pabandyk, juk nieko neprarasi - ekstremaliu pokyciu ji nemegsta daryt, stengias parinkti viska kaip tinka ir patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 17, 23:48)
Visa diena kumscius laikiau, kad tik patiktu thumbup.gif  Saunu labai, dziaugiuosi, kad ir kitoms ji patinka mirksiukas.gif  Beje, gali kada ir pabandyt pasviesinti, jeigu noresi, ji labai saugo plauka thumbup.gif
Papildyta:
Pabandyk, juk nieko neprarasi - ekstremaliu pokyciu ji nemegsta daryt, stengias parinkti viska kaip tinka ir patinka ax.gif

man butent tas ir patinka, jauciu artimiausiu laiku apsilankysiu ax.gif
man kai kokia fobija del tu kirpeju, jau nezinia kiek laiko ieskausi, kam plaukucius patiketi savo, taip baisu, kad netektu nusivilti unsure.gif nes yra teke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 17, 23:58)
man butent tas ir patinka, jauciu artimiausiu laiku apsilankysiu ax.gif
man kai kokia fobija del tu kirpeju, jau nezinia kiek laiko ieskausi, kam plaukucius patiketi savo, taip baisu, kad netektu nusivilti unsure.gif  nes yra teke verysad.gif



As ir daug kartu nusvilusi buvau.Su judita dirbau grozio salone kartu. Kai pamatydavau kokios moterys grazios iseidavo is jos, nutariau surizikuoti ir as. Ji vienintele, kuri man sake, kad sviesus plaukai tiks graziau nei juodi. Taip ir buvo blush2.gif ax.gif
Kartu dirbo ir Andrius is Toveros, tai jis man taip nutamsines buvo plaukus, kad pas jy dar karta nerizikuociau dazytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 17, 22:48)
Beje, gali kada ir pabandyt pasviesinti, jeigu noresi, ji labai saugo plauka

Nuo vakar pradedu ir apie sviesinima mastyti, gal kada pasirysiu, nors dabar tokia naturaliai ruda atspalvi igavus blush2.gif Bet Judita sake, kad daze tokiais dazais, kad eitu lengviau nusviesinti thumbup.gif Cia jei persigalvociau lotuliukas.gif Nes ji buvo sokiruota, kai as tamsiai paprasiau hihihi.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 17, 22:58)
man kai kokia fobija del tu kirpeju, jau nezinia kiek laiko ieskausi, kam plaukucius patiketi savo, taip baisu, kad netektu nusivilti

Man anksciau tos fobijos nebuvo, bet po to, kai 'berniuko' sukuosena apturejau, tai teko 4 metus augintis kasas, tai dabar ir bijau pas belenkokia eiti, o tai visos kesinasi 'nurezti nesveika plauka' tai liktu tik puse mano ilgio unsure.gif O cia labai graziai iskarpe visus issisakojusius galiukus ir taip fainiai krenta thumbup.gif O kas dar patinka, ji iskarto paaiskina ka zada daryti, kaip po to sukotis ir koks bus efektas thumbup.gif Nebuvau po to sokiruota, jei biski daugiau pakirpdavo mirksiukas.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 17, 23:14)
1. Ji vienintele, kuri man sake, kad sviesus plaukai tiks graziau nei juodi. Taip ir buvo ax.gif
2. Kartu dirbo ir Andrius is Toveros, tai jis man taip nutamsines buvo plaukus, kad pas jy dar karta nerizikuociau dazytis biggrin.gif

1. Mane tai irgi nustebino blush2.gif As maniau kad sviesiu plauku mada baiges, nes visos aplinkui tik tamsinas, tamsinas lotuliukas.gif O ji pasiule sviesinti biggrin.gif
2. Man pradeda susidaryti toks ispudis, kad tamsina tik vyrai doh.gif lotuliukas.gif Akropolyje kur vyrukas dirba, tai pasakojo man, kad visas is blondiniu i tamsias paverte doh.gif Juozukas, kaip supratau irgi linkes tamsinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 03 18, 09:06)
1. Mane tai irgi nustebino  blush2.gif As maniau kad sviesiu plauku mada baiges, nes visos aplinkui tik tamsinas, tamsinas  lotuliukas.gif O ji pasiule sviesinti  biggrin.gif
2. Man pradeda susidaryti toks ispudis, kad tamsina tik vyrai  doh.gif  lotuliukas.gif Akropolyje kur vyrukas dirba, tai pasakojo man, kad visas is blondiniu i tamsias paverte  doh.gif Juozukas, kaip supratau irgi linkes tamsinti  g.gif



Surizikuok ir pasisviesink thumbup.gif Ji is taves peroksidines tikrai nedarys, svelnu grazu atspalvy uzdetu ir manau labai tikrai tau tiktu drinks_cheers.gif O plauku spalva tai mano manymu neturi buti pagal mada, o pagal tai, ar tinka ar ne mirksiukas.gif O kad vyrai tamsina, tai drinks_cheers.gif Juozas kesinosi, bet nepasidaviau lotuliukas.gif Kazkaip geriau jauciuosi sviesiais plaukais.O jei ka, visada gales sugrazinti tau panasu atspalvy y tavo naturalius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 18, 11:39)
Surizikuok ir pasisviesink thumbup.gif  Ji is taves peroksidines tikrai nedarys, svelnu grazu atspalvy uzdetu ir manau labai tikrai tau tiktu drinks_cheers.gif O plauku spalva tai mano manymu neturi buti pagal mada, o pagal tai, ar tinka ar ne mirksiukas.gif 

drinks_cheers.gif

Tik kolkas pasidziaugsiu savo tamsiais plaukais, visad norejau poaziureti ar man tinka ar ne blush2.gif O kai kita karta eisiu, tai imsiuos kitokiu naujoviu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ka patasysiu dar karta. ZOdziu vaikstau ir niekaip nesusitvarkau su savo plaukasi. Vat ir pabuvau pas Juozuka. Dar kai isejau tai rezultatu nebuvau nepatenkinta, tik tiek, kad nesuzavejo manes. Nu bet kuo toliau, tuo labiau gailiuosi, kad ejau ten, nes niekaip nesusitvarkau su plaukais. Jokio kirpimo nepadare, tik pakirpo galiukus to ka turejau. Ir beje po apacia esanciam komentarui galiu pasakyti, taip juozukas mane nutamsino, ir gana stipriai, nors kai kalbejom, tipo ka darom, sakau galim parinkt spalva tamsesne nei esu, bet ne visai tamsia. Jis sako, ,,ne, ne", o padare beveik juodai. Jau taip noriu lekt vel keisti savi ivaizdsio, bt gaila sumokejus 140lt uz 10 dienu eitui vel i kirpykla. Pakentesiu biski
QUOTE(sachar @ 2008 03 18, 09:06)
2. Man pradeda susidaryti toks ispudis, kad tamsina tik vyrai  doh.gif  lotuliukas.gif Akropolyje kur vyrukas dirba, tai pasakojo man, kad visas is blondiniu i tamsias paverte  doh.gif Juozukas, kaip supratau irgi linkes tamsinti  g.gif

Atsakyti
na ka,o as siandiena buvau pas jau mineta Judita,nu super smile.gif tikrai jau buvau pamirsusi koks jausmas,kai iseinu is kirpyklos patenkinta lotuliukas.gif nes visada kas nors netaip,o si syki viskas ciki.tikrai vel eisiu pas ja,tikiuos nepabloges rezultatai.o ir kaina palyginus su tovera ar ametisteja kur eidavai anksciau,tai tikrai normali.kaip dazo nezinau,as tik kirpausi,dazau pati namuose.o apsikirpt deja paciai nepavyskta ax.gif tai va,galit tikrai pabandyt Judita,turetu tikti.na,bent jau man tai viskas pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indrikedarnemama @ 2008 03 18, 17:05)
na ka,o as siandiena buvau pas jau mineta Judita,nu super smile.gif tikrai jau buvau pamirsusi koks jausmas,kai iseinu is kirpyklos patenkinta  lotuliukas.gif  nes visada kas nors netaip,o si syki viskas ciki.tikrai vel eisiu pas ja,tikiuos nepabloges rezultatai.o ir kaina palyginus su tovera ar ametisteja kur eidavai anksciau,tai tikrai normali.kaip dazo nezinau,as tik kirpausi,dazau pati namuose.o apsikirpt deja paciai nepavyskta  ax.gif  tai va,galit tikrai pabandyt Judita,turetu tikti.na,bent jau man tai viskas pavyko smile.gif

O kur ji dirba ir kiek kirpimas kainoja?
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2008 03 15, 22:08)
Pritariu tau Sokolade  4u.gif  Taip nemandagiai  kalbeti manau gali tik Juozuko konkurentes  blush2.gif  jei kas nors parekomenduotu geresni varianta kaune, tikrai isbandyciau, bet deja...  pasiulymai bei iliustracijos tik pavienes  g.gif  jokio zavesio nekelia...



bigsmile.gif truputi ribotai mastoma, jei jau neliaupsini Juozo tai jau vadinasi konkurente doh.gif
esu isbandziusi daug skirtingu kirpeju Kaune ir jei labai norint visada gali rasti pliusu ir dar tiek pat minusu tik reikia objektyvumo..........
todel man idomi kuo ivairesne nuomone, beje apie ta Juozuka girdejus ir geru ir ne tokiu geru atsiliepimu is jo klienciu..., bet tai jei dabar kuri is ju parasytu ka nelabai teigiamo tai kaip suprantu butu apsaukta konkurente blink.gif
Papildyta:
QUOTE(midori @ 2008 03 17, 21:40)
o as ne pas juozuka,o pas andriu is andre salono uzsirasiau tongue.gif
laukiu nesulaukiu ..smile.gif



parasyk kai jau busi "PO" mirksiukas.gif man siaip dar butu idomu, kokia kaina tau gausis, nes pas ji tai ten kiekviena diena po naujiena, kiekviena kart nezinai ka teks moketi........ g.gif

Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 17, 23:14)
Kartu dirbo ir Andrius is Toveros, tai jis man taip nutamsines buvo plaukus, kad pas jy dar karta nerizikuociau dazytis biggrin.gif


O kur tas Andrius dirba dabar? Toveroje? man jis toksai "ciudakas" pasirode biggrin.gif
letokai dirba ir turi toki stiliuka, na nelabai lankstus jis man atrode darbo prasme..... smile.gif o Judita is kur? Ji dirba Pramones Toveroje...?
Atsakyti